• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
no mňe ráno vypila troška kakaa,potom mala tri lyžičky polievky,neskôr mala tri lyžičky perkeltu a jedn pribináčik.inak nič.
24. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A tak snáď je to iba tým teplom..... Kým vládzu behať, tak je dobre :slight_smile: Mne baby už spia, dnes boli riadne unavené a ja utekám zmyť podlahy :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa podarilo malu ulozit az teraz. Stale vykrikovala a pistala, aby som isla aj ja buvat. :sweat_smile: Sice este nespi, ale dufam, ze sa uz umudri.
24. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no laura az pred chvilou zaspala, varila som hraskovu polievku na zajtra, a ked to videla, ze ona chce ham poevku :sweat_smile: tak som jej musela nalozit horucu a nechat vychladnut, a kym sme dojedli, bolo aj osem hodin, a to pred tym zjedla tanier kase :slight_smile: takze na zaver dna sa aspon najedla :slight_smile:
ja uz mam na zajtra teda navarene, polievku aj perkelt z hribikov, len mne to nejako nechuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si asi rano nastruham cuketu a urobim placky :grinning: (zase mi tu chyba oblizujuci sa smajlik )
v nedelu su tu hody, pojdeme k nasim, tak nebudem varit, zajtra by som chcela deni z listkoveho spravit tych tvojich slimacikov, len musim rano skocit kupit suroviny :wink: ako to bolo? sunka, syr, pizza korenie, sezam ? :confused:
no a pojdem o chvilu zalahnut, lebo fakt som dnes unavena ako kon, upratovala som, absolvovala som 2x turu na bicykli s malou, a na vecer som dovarila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, dnes si zena cinu :wink: :grinning:
24. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Súhlas s Julčou :slight_smile: :wink: Inak čo opäť v telke? Asi vypínam a pôjde do hajan. Ešte radšej spracem koberce z balkóna, keby zase niečo príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Práve som zistila, že na Halmarku pôjde o desiatej Johanka z Arku Juj to by som si rada pozrela, ale to asi nevydržím :unamused:
24. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vas este posunut :grinning:
ja som dnes uz tiez s predstihom navarila na vikend....1x v zivote svieckovu :sunglasses:
to len kebyze sa Ilko mylil, aby sme mohli niekde vypadnut... :grinning:
24. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ja posuniem ešte kúsok :grinning: A prajem dobrú noc a Zuzi iste sa mýlil :grinning: :wink:
24. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja ja posuniem :grinning: dobru nocku :wink:

Zuzi, veru ja som este nikdy neskusala sama varit svieckuvu, mnam, snad aj k tomu sa niekedy dostanem.
24. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja ja :grinning: ale AJ JA :grinning:
24. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik to si si tak pekne ako v škole, keď sme sa predbiehali "ja ja ja" :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
tak deni si sa mi uz vcera neozvala koli tym slimacikom :frowning2: tak si to spravim nejako podla seba, potom napisem, ci sa podarili :grinning: idem do obchodu pre suroviny, a dnes urcite este tie cuketove placky urobim :sunglasses:
25. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad veď skús mrk MMB v receptoch :slight_smile: Ja som sa vykotúľala o pol deviatej z postele, akurát som ráno dala mliečko Jul :slight_smile: Takže mám riadne posunutý deň - ešte len som si vlasy zmyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
tak Ilko nesklamal...ale tak pokial viem vraveli,ze bude 20-24stupnov..a tu necelych 17 a prsi :confounded:
idem dat robit aspon cesto na knedlik,ked uz doma sediet budeme...
25. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a práve som na teba myslela, že tu je síce chladnejšie, ale už neprší, v noci lialo riadne. Ale tak zatiahnuté je, takže cez deň to príde iste :unamused:
25. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9990
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11720
Dad iba toto som našla, ale netuším, či je to to, čo dala Deni.
25. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani tu az nadranom zacalo prsat....akoze sa necudujem ani,ze je tolko chorob a tak..vsak pri tych teplotnych zmenach.... :unamused:
25. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teraz ľutujem, že nemám gumáky pre malé. Keby ich "normálne" oblečiem tak im by sa vonku páčilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale tak v teniskách by Jul ako naschvál chcela ísť iba do tej blatovej trávy...
Naozaj netuším, čo dnes podniknem, ale zatiaľ sa bláznime doma a sú spokojné. Zbehnem do obchodu a doobedie je v čudu.
Edo ide na nočnú, takže poobed bude spať a zajtra bude tiež spať :unamused: .
25. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu toto je sice trochen nieco ine http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1293&user=633 ...ale je to tiez mnamka...a normalne rozmyslam,ze to tiez spravim..nex sa nenudim :grinning: a este aj strudle.....
25. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my gumaky mame, aj prsiplast...ale tak v tom dazdi sa mi veru po vonku chodit nechce...
mm si uz samo robotu nasiel...ide este raz premalovat a namalovat zarubne :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme boli pockat Radku prisla cela a zdrava aj vsetky veci doniesla :slight_smile: tak pracka uz perie a Radku som tiez hned nahnala do vane :grinning:
My dnes mame zemiakovu kyslu,vyprazany syr a Jarino dal piect nove zemiaky
25. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, teda ta svadba, dobreee, akurat tie zenske tam maju dost neohrabane pohyby :grinning:
jani, slimaky som upiekla po svojom, a su mnam :sunglasses:
kamoska s muzom nam doniesli chyteneho ziveho kapra, tak som volala otcovi, nech ho pride zabit a vykuchat :slight_smile: lebo jaro to nechce robit a ja by som to aj, len zabit mi ho je luto :frowning2: :grinning:
25. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... my sme u svokrovcov a uz som sa k PC vcera nedostala....
dadu, neviem, ci ti to este na nieco bude ale:
rozvalkane listkove cesto potriet ochutenym paradajovym pyre (moze byt kludne kecup, ja som to take paradajove pyre co byva v krabicke ochutila solou a korenim na pizzu, trosku cesnaku), na to naukladat platky sunky, nastruhat syr a stocit do rolady, roladu pokrajat na kolieska cca 1,5 cm a tie polozit nalezato na plech s peciacim papierom ... potriet vajickom, posypat lubovolnymi semienkami a upiect :grinning:
25. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaaa, som za 3000-vkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz neni ani mozne, ake potentovane temy sa tu zakladaju : :rolling_eyes:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=106043&vOffset=30&vGotoLast=1#end
25. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad to ja ignorujem už :slight_smile: A boli aj blbšie. Mňa naposledy dostala téma o nejakej dievčeine, ako jej je na nič a nejako sa trápila, ale to keby ste si prečítali celý ten jej príspevok - jeden chaos. Už je tá téma aj zamknutá. Ja chápem, že sú ženy, ktoré majú naozaj ťažký život a chcú poradiť. Takých tém je tu už kopec, stačilo sa pridať. Toto bola veľmi mladá baba a raz písala tak, potom tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaa uz sa pani zakladatelka po mne vozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj, a vy davate detom zuvacky, ked uz rypem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už rypla? Idem pozrieť :wink: Mne ani Janka nechce žuvačku :grinning: :sunglasses: . A vôbec ma nenapadlo dávať Julke. Už to je dosť, že jej dávam pomarančový Tic-Tac :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a lízatko. Ale to všetko má tiež kvôli Janke.
25. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok