Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
24. júl 2009

Julik treba stáť pred Lidlom 30 min. pred otvorením a máš to 😀 😎

julca80
24. júl 2009

no, presne 😝 😀 😀 😀

denisse
24. júl 2009

baby, neviem, ci ste vsetky videli to videjko, jak som natocila v bojniciach, bolo medzi fotkami a hodila som ho tu:

https://www.youtube.com/watch?v=AKyLOK8nhGY
jaduska
24. júl 2009

ahojte ženy....dobehla som vás len pozdraviť.....máme sa celkom dobre - k ségre nás doviezol manželov kolega, maličká veľkú časť cesty prespala, Lily samozrejme v sedačke sedieť nechcela, tak som ju striedavo držala na rukách a občas som ju tam prinútila sedieť....ale chalan išiel 160-tkou, tak sme tu boli za 4 hodinky.... včera sme sa boli kúpať na Margite-Ilone, Jany mal voľno po službe, tak došiel aj on, má to z Levíc blízko....ja som sa však okúpať nestihla, lebo som buď kojila, alebo sedela pri Bobe pri malom bazéniku, aj mi spieklo chrbát trošku, ale dá sa to zvládnuť....dnes som s Oli a Lily doma, mamka zobrala ostatné deti na kúpalisko, ale pre malú je to náročné, tie horúčavy, aj Lily je prechladená, tak je nám lepšie doma....

zuzla2
24. júl 2009

no vonku sa zas neda dychat 😠 sme isli do billy na kukuricu a som myslela,ze domov nedojdem..este ked sme isli tam,tak v poho..vietor pofukoval..ale teraz.... 🤐
julci no tu v lidli to uz bolo prehrabane....mali velkost 74/80, 86/92...a asi len jedno 98/104...ale tak za taku cenu sa ani necudujem,ze to ludia brali...
deni super video..len naco si to tu hodila????? 😀 😀 😀 😀 ked seba nevidim, citim sa lepsie 😝 😀 😀
jadus super,ze ste stastne docestovali a,ze si to uzivate...len ta musim trocha vyhresit..jednak sofer mal male deti v aute a isiel 160 😕 😕 😕 a este aj ty si miestami brala Bobu na ruky???? 😨 🤐 ani radsej nepisem,co by bolo ...keby 🤐 🤐 🤐 🤐 😔

jaduska
24. júl 2009

zuzi - ja viem....ale bol to mladý chalan 23-ročný, jemu ťažko vysvetlíš, že nemá ísť rýchlo, ale mne rýchla jazda nevadí a chcela som to mať čím skôr za sebou - práve kvôli Bobe - viem, že by mala sedieť v sedačke, ale pravdu ti poviem, ak sa jej má niečo stať, tak sa stane, aj keby bola v 10-tich sedačkách....a keď cestujeme busom, tam tiež sedačky pre deti nie sú....ja viem, že odborníci tvrdia, že radšej zlá autosedačka, ako žiadna, ale podľa mňa aj tak ide o prachy....my sme raz havarovali, ja som sedela v aute vzadu v prostriedku, hlavu som mala opretú medzi prednými sedadlami a vyvrátili sme sa nabok....ani mne, ani ségre sa vôbec nič nestalo, možno nejaká modrinka...takže všetko je skôr o šťastí a o tom, či anjel strážny stráži tak, akoby mal..... 😵 😵 😵 😵

lusinda2000
24. júl 2009

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200907...

to je ono,kočky?vyzerá to fakt pekne🙂

mňe malá ešte nespí,som zvedavá,či aj vôbec bude,vraví,že nie☹

deni,fakt pekné video,ale bože,veď sme tam aj my?!

lusinda2000
24. júl 2009

a jaduška,ahooooooooooooooooooooj🙂 som taktiež rada,že ste dobre došli a máte sa dobre🙂
naša tiež nechce nejak obzvlášť sedávať v autosedačke,ale niekedy napr.zasa len tam. ale samozrejme keď niekam ideme,tak sedí v autosedačke,aj keď sa jeduje🙂 hádam nebudem platiť pokutu🙂 keď nemusím🙂 a samozrejme,ide o bezpečnosť,hoci taktiež má jaduš pravdu.

zuzla2
24. júl 2009

jadus len predpokladam,ze kebyze sa nieco xranboze stane,tak si nepovie,ze ax tak nestal pri nas anjel strazny...urcite by si si vycitala,ze radsej som mala prezit to vrieskanie,ale mala mala byt priputana... 😔 a autobusy hlavne ked ides uz na dialkove spoje by mali mat tiez bezpecnostne pasy co viem...mne mala moze vrieskat ako chce..ale priputana bude...a to teda vymysla stale...
a tiez sa cudujem,ze vodic-chalan ti nic nato nepovedal..lebo kebyze vas stopnu polisi,tak platite mastnu pokutu 🤐
jo a nemozes porovnavat to co bolo pred par rokmi a co je teraz..predtym nejazdilo po ceste tolko magorov ako teraz a nebolo tolko silnych aut 🙄

lusi hej je to ono..len u nas to mali iba v tej ruzovej farbe....

dadulik
24. júl 2009

caute, tak malu som ulozila, dosli sme od tej kamosky 😝 volala jej muzovi, nech sa stavi v tom lidli a pokupi nieco nasim dievcatam, tak som zvedava, ci tam nieco bude 😒
idem sa najest a pozmyvat podlahy 😝
ja malu v ziadnom pripade nevyberam zo sedacky, ked ideme von z dediny, jaro mi to nedovoli, a to tam moze vrieskat kolke chce, a 160 km rychlostou moj muz teda nikdy nesiel, on je veeelmi opatrny vodic, viacej ako ja 😀

denisse
24. júl 2009

baby, aj ja som bola v lidli a kupila som nele vsetko co mali 😀
teda dvoje spodne pradlo (jedno 74/80 a druhe 86/92) .... vsetko sa mi zda ovela vacsie ako podla cislovania ... kupila som aj dve pyzamka, jedno 74/80 - to je nele teraz akurat a druhe 86/92 - to jej je obrovske ...
a este jedno triko s dlhym rukavom a jednu mikinu ...

denisse
24. júl 2009

a co sa tyka tej sedacky, tak ja nelu tiez nikdy nevyberam, sa bojim .. tu v cechach chodi taka strasna "reklama", mozno ste na ct1 videli, natocilo to ministerstvo dopravy, ako idu rodicia a nedaju dieta do sedacky, lebo idu "len tu za roh" a .... je to strasne a furt si to predstavim, ked nela protestuje proti sedacke ...
ale dani, chapem ta, kedze nemate auto a lily nie je na to zvyknuta, tak to muselo byt tazke ju tam udrzat ... ale tiez si myslim, ze tie sedacky maju zmysel a musime tam tie decka nejak prinutit byt ...

denisse
24. júl 2009

a dostala so kramy a je mi zle, takze moja dnesna cinnost je naozaj len light 😀 ziadne velke vykony nepodavam 😝

julca80
24. júl 2009

zdarecek 😉
Dnes som vynimocne dala malu spat uz o pol 1nej, a to bez prostestov. Zatial sme mali taky super den, Domca je zatial taka dobra (klop klop klop), bez problemov sa najedla a bez strajkovania aj zalahla. 🙂 Hned sa lepsie funguje. 😅

lusinda2000
24. júl 2009

juli,u nás presný opak ☹ ☹ ☹
malá mi nechce jesť,nechce spať a je jak čertisko 🙄
ale tak čo mám robiť?nútiť ju spať?bojuje jak "chlapisko" proti spánku☹

julca80
24. júl 2009

baby, kuk: http://www.shmu.sk/sk/?page=987 😖 😲

julca80
24. júl 2009

a to je pritom zatial len na dnesok, som zvedava ake pocko nas ocakava na zajtra 😕 😒

julca80
24. júl 2009
zuzla2
24. júl 2009

zajtra sa ma oxladit a prsat....a pri tych teplotach co su, sa ani necudujem,ze su take vystrahy 😖 vsak to sa neda dyxat...

zuzla2
24. júl 2009

jo a teraz ma osvietilo...minule ideme s mm a malou na zmrzku...a isli sme okolo takych typkov zjavne pripitych...a jeden druhemu hovori....len glupe ludze nemaju sive vlasy (hlupi ludia nemaju sive vlasy) 😀 😀 😀 to je teoria co???? 😀 a mne uz mm dajaky sivy nasiel....tak zjavne budem mudra 😝 😀

julca80
24. júl 2009

zuzi 😀 😀 😀

julca80
24. júl 2009

prave som si otvorila plnene kupelne oplatky co sme s este v Bojniciach kupili 😎 😅 😀

zuzla2
24. júl 2009

mnam 😝 😝 😝
my sme ani nekupili....ale rozmyslam,ze poviem mame,aby nam kupila..kedze robi v kupeloch 😎

denisse
24. júl 2009

ja pijem kavu a je mi zle a horuco 😝
a nela vcera hovori: "tatik hovori pujdeme a mamka pojdeme" a ja jej hovorim "ano a tatik hovori čáp a mamka?", ona sa zamyslela a hovori "bocian", tak som skusala dalej ... tatik zelvicka, mamka korytnacka ... potom aj naopak ... mamka lienocka, tatik beruska ... ci pana .. ona to vie 😀 😀 😀 obcas si nemoze spomenut, az mraci celo, jak rozmysla, ale v podstate vie ... a ked som uz narychlo nevedela vymysliet ziadne slovo, tak som skusila znova, ze tatik čáp ... a ona na mna "bociana sme uz hovoriliiiiiii" 😀 😀 😀

sticker
autor
24. júl 2009

Deni to video je perfektné 🙂 Malá Laurika ako tlačila košík a aj pila, krivo jej to šlo, ale fľašu nevytiahla 😀 Zlatunká 🙂
No a Nelinka jednoducho úžasná 😵 😎 Páli jej to 😝 😀

lenca13
24. júl 2009

Ahojte 😉 tak ja si este uzivam u nasich poobede ideme domov a zajtra pride Radka z tabora 🙂
Inak kazdy den mi vola a maju sa dobre boli aj v Bojniciach a vcera pri Puchove na kupalisku tak pride a bude mat aspon vela zazitkov 😉
Deni tak Nelka moze byt zlata 😉

denisse
24. júl 2009

jani, aj mne sa tam laurika najviac paci 😀 😀 😀

dadulik
24. júl 2009

no baby, laura bez flase s cajom ani na krok 😀 😀 😀 😀 😀 aj keby ten nakupny kosik mala nosom tlacit 😀
nic mi nechce dnes jest 😖 a po dlhej dobe sa v spanku pokakala 😲
deni, tak ta nelinka je fakt cislo 😀

lusinda2000
24. júl 2009

kočky,mňe malá teraz zaspala...tak som nesmierne zvedavá na noc,teda kedy sa zobudí☹

dadu,ani mňe malá dnes nič nezjedla.no čo už,len pije čaj stále...veď je teplo,tak im možno nechutí,ani sa im moc nedivím.

zuzla2
24. júl 2009

ani mne dnes mala dokopy nic nezjedla...na obed sme mali zo vcerajsej vecere slivkove knedle..tak mi povedala,ze ble....a na veceru zapekanu bagetu a to z nej vyjedla len kecup a paradajku 😖