Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
4. nov 2009

juli a co za dietu drzis?

dadulik
4. nov 2009

no juli 😵 😵 😵
okamzite zaloz album na FB a hadz tam svoje "favoritky" 😀 myslim saticky, blbosticky k svadbe 😅 radi sa pokochame, co je dnes in 🙂
a mate uz aj nejaky datum ?
normalne ma presiel aj spanok 😀

julca80
4. nov 2009

nakoniec sme vybrali termin 17.4.2010 🙂

deni, dala som sa na tzv. kavovu dietu (aspon tak je nazvana aj tu na Konovi vo Volnej diskusii) ale skor by som ju nazvala Bielkovinovu.

lenca13
4. nov 2009

Julik a mas uz urcitu predstavu

julca80
4. nov 2009

dad, rada by som sa podellila a poradila aj s vami o mojom vybere, len na FB to tiez velmi nechcem davat. Musim vymysliet nejaku inu moznost, aby som to mohla zdielat s Vami "skusenejsimi" 😵

julca80
4. nov 2009

hmmm Lenci, praveze nie, ja to skor nechavam na nahodu a ponuku salonov. Proste to co mi najma padne do oka a sadne na postavu. 😉

denisse
4. nov 2009

juli, myslim, ze na FB je mozne vytvorit album a spŕistupnit ho len vymenovanym osobam ... moja segra to robi, tak keby sa ti nepodarilo, ta sa jej opytam jak ...

julca80
4. nov 2009

len jedno viem, ze nechcem prilis cipkovane, bo som skor za hladke prevedenie materialu. Nehovorim, ze aj strih musim byt hladky, asi by som chcela nieco zaujimave. Len je otazne, ze co "zaujimave". 😀

lenca13
4. nov 2009

Julik no urcite je teraz lepsi vyber a ine moznosti ako pred 9 rokmi 😀 ale mam tiez na to vsetko pekne spomienky 😉

julca80
4. nov 2009

jasne deni, potom ti budem pisat o radu ako sa to da vytvorit a ty mi pisnes potom postup ako to spravit, jo?! 😅 😀
Raz mi to uz aj Zuzka vysvetlovala, ale tusim mi to nefunguje. Alebo som tomu neporozumela. 😅

dadulik
4. nov 2009

tak sa moc tesime juli 😵

julca80
4. nov 2009

len dufam, ze salony byvaju otvorene aj cez vikend, aby som to nemusela obehavat len cez prac. dni 😒

denisse
4. nov 2009

u nas po spanku ani chyru ani slychu ...

julca80
4. nov 2009

deni, a kolko spala Nelka poobede, ked sa jej teraz nechce spinusat?

lenca13
4. nov 2009

Julik v TN urcite 😉
U nas sa uz tusim spi aspon je tam ticho,Radka pozera Modre z neba

denisse
4. nov 2009

vraj hodku ... bola s jirinou ..

julca80
4. nov 2009

tiez sa spolieham na TN 😉

denisse
4. nov 2009

tak konecne zaspala a ja idem pracovat ... 😉 tak dobru noc ...

denisse
4. nov 2009

hotovo 😀

dadulik
5. nov 2009

deni 😕 🙄 😅
dobre ranko, laura mala v noci riadny zachvat kaslu, ale inak je v pohode 😉
cakam na jaro, co dojde z nocnej, aby som vystartovala na injekciu 😖

denisse
5. nov 2009

dobre rano ... tak nela ma riadnu nadchu ... zatial nic ine, klop klop .. tak jej nasadim coryzaliu, oscilo a uvidime ... 😒

denisse
5. nov 2009

zle je to, ze nemam koncovku na odsavacku ... mala som dve a na obidvoch sa mi odlomila spicka 😒 uz dva tyzdne mam v lekarni ziadanku o objednanie (ja som to tusila, ze to nachladenie pride) a oni to furt nemaju ... musim tam dnes zajst ci je nejaka zmena a skusit este inu lekaren ... a to ju roman ma zajtra viezt ku svokrovcom, lebo chceme malovat cez vikend .. tak som zvedava ako to dopadne ...

denisse
5. nov 2009

baby, keby ste poculi ako nela telefonuje s ninou, tak sa popukate ... 😀

dadulik
5. nov 2009

joj deni, uz to prislo, tento hnusny cas na choroby, ja citim, ze na mna nieco leze ☹ akoze kaslem uz mesiac, co som ATB brala, ale zacina ma hrdlo boliet ☹ tak teraz neviem, ci sa ten prokain penicilin moze pichat 😒 sestricky som sa spytala, nech sa spyta doktora, lenze tam mali dnes posudkoveho, tak sestricka len ze moze, ved je to antibiotikum, ale pochybujem ze sa ho to opytala 😖
leni, nezistila by si mi to u tej tvojej znamej, prosim ? nemam teplotu, len mam asi hrdlo chytene ☹ a ani neviem, ci si mozem dat napr. bioparox, septolete a pod.

dadulik
5. nov 2009

deni, a to telefonovanie si viem zivo predstavit 😀
to laura, ked akoze telefonuje, tak je to ako naozaj 😀 😀 😀 ale vlastne nelka naozaj telefonuje, tak to musii byt zazitok 😀

sticker
autor
5. nov 2009

Ahojte 🙂 Julik ja som si tiež na FB nastavovala, aby iba určitá skupina ľudí mala prístup k mojim fotkám. Otázne je, či sa mi to aj podarilo 😅 .
Ja som sa teraz vrátila od MUDr. Naozaj neplánovane som šla. Už niekoľko mesiacov mi tŕpne pravá noha až od sedacieho svalu a včera ma začala už aj päta bolieť. Neviem sedieť a aj pri chôdzi normálne cítim mravčenie, v kuse. Zatiaľ som to brala tak - no bolí, čo už. Ale ak si pamätáte, tak v januári som bola "seknutá" a v podstate odvtedy ma občas bolelo, no ale táto bolesť - ani sedieť, ani stáť, ani ležať... Tak ma moja doktorka poslala na RTG chrbtice a odtiaľ som sa šla objednať neurológovi. Máme tu dvoch, no s tým jedným som vôbec nebola spokojná - keď som bola tehotná s Jajou mi chcel veľmi pichať obstreky! Hlavne, že v karte bolo zvýraznené, že som tehotná. A keď som sa ho opýtala, či to môžu aj tehotné, len sa sprosto opýtal "A vy ste tehotná?" 😠 . Tak som šla k tomu druhému a tam mi sestrička oznámila, že k nim nepatrím ale za poplatok 10€ ma objednajú 😖 😒 . No čo mám robiť... Tak som objednaná 20 novembra. No a podľa rtg mi moja doktorka povedala, že je to platnička ☹ . Tak budem brať nejaké tri druhy liekov a uvidíme. Ja len dúfam, že sa to nezhorší, lebo nerada by som šla na operáciu 😒

dadulik
5. nov 2009

och jani, ked sa serie, tak vsetkym 😠 😖

sticker
autor
5. nov 2009

Už si bola DAd na injekcii?
No ja neviem, či nato mohli mať vplyv aj moje tehotenstvá, lebo pri Janke si pamätám, že ma tiež pravá strana strašne bolela a on mi chcel vtedy pichať obstrek a keď zistil, že som tehu tak že s tým nič neurobí. A keď si predstavím pri Jul ako ma bolelo a sestričky si mysleli, že len si vymýšľam 😒

dadulik
5. nov 2009

hej bola, na deviatu tam chodim
myslim, ze tehotenstvo na to urcite moze mat vplyv

sticker
autor
5. nov 2009

Pre mňa je neskutočné utrpenie sedieť, vyspať som sa nevyspala ani nepamätám, lebo ma to stále bolí, tŕpne mi to. Chôdza je najmenej bolestivá námaha. Aj pri nej mi to ale tŕpne 😒