Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
5. nov 2009

ach jani ... ☹ veeeelmi dufam, ze ti pomozu lieky, alebo nejaka rehabka .. mne bohuzial nezabralo ani jedno, ked som uz ani nezila od bolesti, tak som konecne sla na CT (po znamosti) a tam mi doktor hned povedal, ze je to velmi vyskocene a operacia ma neminie ... a ked som to CT ukazala neurochirurgovi, tak aj napriek tomu, ze mal najblizsi oficialny volny termin asi za pol roka, tak ma objednal o dva tyzdne na sobotu!!! ze mi to zoperuje pocas svojej vikendovej sluzby ... a to nebol znamy ani nic .. proste som sa tam normalne cez recepciu objednala ... nechapala som ... 😕

dadulik
5. nov 2009

no to si mala deni obrovske stastie v dnesnej dobe 😕
baby, ja som seriozne nakapata, uz mam sal okolo krku, pijem litre caju ☹ kurna, co teraz s tymi injekciami ???

lenca13
5. nov 2009

Ahojte tak by sme boli so segrou a mamou trochu na nakupoch taky zaklad mam kupeny 😉
Dadulik no v tomto ti uz neporadi ani ona je tiez len zdravotna sestra,ale ten bioparox by si mohla 😕
Jani nezavidim tie bolesti sestranica s tym skoncilav nemocnici 😖
Timea tiez rada telefonuje aj ked ideme von tak si berie telefon 😀 😀 😀

lenca13
5. nov 2009

Deni skoda ze nebyvas blizsie ja uz odsavacku vobec nepotrebujem a ten jeden koniec je novy,inak ja som ju pouzila asi len 5 krat

denisse
5. nov 2009

samozrejme ten koniec v tej druhej lekarni nemali, este poobede skocim do tej, co to tam mam mat objednane, som zvedava ...
leni, nela tiez uz celkom dobre fuka, ale ked ma velmi upchaty nos, tak je lepsie jej odsat ... a dnes jej z neho tecie, pocitam, ze cez vikend sa jej to zahusti a prave by som tu odsavacku potrebovala 😝

lusinda2000
5. nov 2009

čaute kočky🙂

leni,deni-tak si odsávačku pošlite poštou🙂 ale už je neskoro,do čiech to nepríde do víkendu☹

mňe malá zasa odmietla spať a to vstávala skôr ako včera.no čo už,večer pôjde skôr a ja si pozriem ordináciu🙂

jani,len aby ti tie tabletky zabrali,aby si bola fit pri dvoch deťúrencoch to nie je boh vie čo hentaká bolesť☹

dadulik
5. nov 2009

baby, moje dieta spalo skoro tri hodiny 😕 a ja tiez 😀 trochu som si odpocinula, no vobec sa dobre necitim 😖 musim sa zajtra teda este raz a priamo lekara spytat, ci mi to teraz moze pichat ☹

sticker
autor
5. nov 2009

Ahojte. Ja som dala Jul do kočára a šli sme von o jednej. Keďže nechce spávať, tak som nechcela byť doma, pretože sedieť je dosť namáhavé a najmenej to cítim, keď chodím. Tak sme boli vonku a potom do škôlky pre Jaju. V lekárni som nechala 12,69€ 🙄 . No som zvedavá, či sa budem lepšie cítiť.
Deni ako to začalo u teba? Resp. kedy si šla k MUDr. keď už bolo neskoro? V akej fáze choroby? A tá operácia to ako prebieha? Ak si nájdeš čas odpovieš mi, prosím? Kľudne aj IP 🙂 Moc ďakujem. Mňa štve, že v podstate prvé problémy som začala mať počas tehotenstva s Jajou ale nič sa neriešilo 😒 Aj tak si myslím, že by mi mali asi spraviť aspoň CTčko 😒

lenca13
5. nov 2009

Timea spala dve hodiny 😉
Ja som prezliekla paplony a upratala hned ulozny priestor pod postelami 😉
Jani no snad ti tie lieky zaberu,urcite vyskusaju na tebe vselico az potom ta poslu na CT 😕

zuzla2
5. nov 2009

posuvam 😀
inac ahojte...
vsetkym rychle uzdravenia 😉 ja dufam,ze nas nateraz budu aspon pol roka xoroby obxadzat 🤐

lusinda2000
6. nov 2009

dobré ránko,tak skoro som nás nenašla,večer tu bolo pusto☹

malej večer začal tiecť soplík,tak už na ňu niečo lezie...ja len dúfam,že nič viac sa nedostaví...to bude týmto hnusným počasím a odbodím..je to hrozné,všade samé chrípky a iné choroby...

jani,ako sa cítiš?je ti už lepšie?

a ostatným maródom je ako?dad?

sticker
autor
6. nov 2009

No ahojte 🙂 Veru to tu spustlo 😝 . Bola som s Jajou do škôlky a tak som premrzla, bŕŕŕ. Normálne by som si vedela sneženie predstaviť k tomu počasiu. Ale z okna sa ani tak nezdalo.
Mne bolo večer normálne zle - asi z tých tabletiek. Ale až tak 3 hodiny po užití. Tak neviem... Čakám, či mi bude teraz niečo. Na tých jedných je aj písané, čo všetko mi môže byť - tabuľka doslova na pol strany. Normálne som to večer musela predýchavať a ležala som skrútená na boku. Ak mi bude znovu zle, tak volám MUDr. a asi ich budeme musieť zrušiť 😒 Len ma štve, že som nechala skoro 400 korún v lekárni a teraz by som to mala prestať brať.

lenca13
6. nov 2009

Dobre ranko 😉 my uz mame aj povysavane,idem umyt este kupelnu a pojdeme trochu von 😉
Jani ja som raz brala tabletky od bolesti krcnej chrbtice a tiez mi od nich bolo zle 😖
Inak to je vonku taka zima 😕

sticker
autor
6. nov 2009

Leni tam je písané že brať po jedle. Tak teraz ráno som si to dala skoro hneď po raňajkách. Večer som si to dala hodinu po jedle. Len mne ráno vôbec nechutí. Som sa musela premáhať, aby som ten rožok zjedla 🙄 . A večer som si to dala o siedmej a to veru už nejedávam. Tak to musím posunúť aspoň na šiestu.

lenca13
6. nov 2009

Jani ved uvidis ale ty tiez nebravas lieky tak je to urcite pre telo zataz a hlavne pre zaludok 😖

dadulik
6. nov 2009

ahojte, ja som uz po injekcii, lekar mi potvrdil, ze mi to moze pichat aj ked som chora, lebo to ma antibioticky ucinnok 🙂 a som riadne nachcipana, kycham, kaslem, smrkam ☹ najlepsie je, laura je skoro uz zdrava, jarovi je podstatne lepsie, ale on si ide lahnut 😠 cely den lezal vcera, aj dnes bude, a zajtra hrrr do roboty 😠 😠 😠 ze musi 😠 😠 😠 a ja tu musim fungovat, hoci mi je z nich troch najhorsie 🙄
varit budem az na veceru vyprazany syr, poriadky tento tyzden vypustam, nie som schopna, mozno len povysavam 🤐
jani, radsej volaj doktorovi, aby si si neurobila tymi liekmi este horsie 😒

dadulik
6. nov 2009

😕 😕 😕 dieta spi, idem relaxovat ku knihe 😎

sticker
autor
6. nov 2009

Ahojte. My sme boli s Jul v Tescu. Maminka nás tam hodila, ona bola u lekára. Nakúpili sme, šli na kávičku, Jul si dala "komí" = špic 😀. Po každom kúsku sa utierala 😝 . A boli sme u babiny doteraz.
A ako sme sa vrátili z Tesca tak som začala cítiť bolesť na pravej strane vzadu ☹ To je prvýkrát čo tú platničku normálne cítim. Lieky beriem a začne ma to bolieť, nerozumiem tomu 😒 . Neviem, prečo to tak zrazu začalo. Možno tým, že som niesla 4 ťažké igelitky 😅 . Ale to sa mi nechce veriť, že by to z toho. To mravčenie prestalo, tak aspoň niečo. Len neviem čo bolo znesiteľnejšie, či to mravčenie alebo táto bolesť 😒
Ja chcem robiť francúzske, alebo spravím bryndzové halušky a v nedeľu bude klasika - rezne 🙂

lenca13
6. nov 2009

My sme sa boli prejst v meste,stretli sme v parku kamosku tak si tam Timea trochu s jej malym pobehali,a my sme si dobre pokecali 😀
Podlahy uz mam pozmyvane,Timea spi a pojdem sa slahnut do vane,na vecer idem na to stretko zo SS tak sa aj trochu tesim 😉
Vcera my tiez vecer volala spoluziacka co na minulom stretku nebola je profesionalna vojacka,bola aj na misii v Kosove tak som zvedava na jej zazitky 😕

lenca13
6. nov 2009

Tiez som kupila na nedelu maso na rezne ale ja teda tie klasicke robim max.trikrat do roka,tak asi urobim na sposob ciganskej 😉

dadulik
6. nov 2009

fiiiha leni, ze vojacka 😅 tak to budu urcite zazitky 😀
ja rozmyslam, co v nedelu uvarim 😕 bud tiez klasicke rezne, alebo mam kuracie, tak nieco z toho 🙂

lenca13
6. nov 2009

Dad a to este tam mame min.dvoch vojakov,ktory boli zase na Cypre

lenca13
6. nov 2009

Inak davno som nerobila aj zivansku 😉
Dad a mala uz chodi aj trosku von 😕

dadulik
6. nov 2009

vydareny rocnik leni 😀 😀 😀

lenca13
6. nov 2009

To teda sme ozaj 😀 😀 😀 ,no ide aj triedna tak nas bude urcite zase trochu krotit ako cele styri roky 😀 😀 😀
Len pred tym ideme este na citorin,kedze uz jeden spoluziak nie je medzi nami 😔

dadulik
6. nov 2009

tak si to uzi 😉
a uz si vykupana ??? 😅 😀

lenca13
6. nov 2009

Uz mam aspon hlavu zmytu,cakam pokym pride Radka a pojdem do vane 😉
Dad dik no dufam ze to dopadne dobre 😉

denisse
6. nov 2009

😖 caute ... tak ja som dnes rano bola na vazkach, ci ist do Pohadky alebo radsej nie ... nakoniec som rycho uvarila polievku a vyrazili sme, boli sme tam dnes kratsie ako zvycajne, ale nela velmi chcela ist ... a ponahlali sme sa domov, lebo roman mal prist uz na obed z prace a odviezt nelu ku svokrovcom na vikend, kedze ideme malovat ...
a ponahlali sme sa tak, ze ked som zbadala, ze o chvilu nam pojde bus, tak som sa s kociarom rozbehla skratkou cez travnik, tam som v tom behu narazila na nejaky kopcek obrasteny travou, nela mi pri tom skoro vypadla ... a v autobuse, ktory sme stihli, som zistila, ze mi ten naraz ohol lavu tyc co spaja madlo s kolesom na golfkach a teda, ze to jedno koleso visi v lufte ... som na seba nas.ata, priserne ma to mrzi a vobec neviem, ci to pohnut ohnut naspat ☹ 😠 ☹ 😠 ☹ 😠

oni su uz na ceste k babke, ja idem zacat pripravovat izbu na malovanie ... kociar vzali so sebou, ze mozno svokor daci vymysli ...

denisse
6. nov 2009

a ten smajlik na zaciatku mal byt na konci .... 🙂

denisse
6. nov 2009

ponhut ohnut = pojde ohnut ... 😅