Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
4. dec 2009

😀 😀 😀
dadu to radsej nie..aby si malej nesposobila nejaku traumu 😔 aj ked zalezi od povahy dietata..nasu strasit velmi nemozeme,lebo sa potom dost boji 😖

dadulik
4. dec 2009

tak to laura sa neboji snad ani diabla, teda ked ju postrasime, horsie by bolo, keby ho asi videla nazivo 😀
volakedy stacilo postrasit zlym ujom a hotovo, dnes nezabera nic 😠

zuzla2
4. dec 2009

tak my sa uja bojime stale 😔 to uz niekedy,ked sme napriklad v kuxyni, tak a zatvara dvere,aby k nam neprisiel 😀

sticker
autor
4. dec 2009

Ahojte 🙂
Dad ja som si včera farbami na telo namaľovala iba fúziky - tri na každej strane a na špičku nosa som si spravila čierne a mali ste vidieť Julku, chúďa 😔 Ostala sedieť v šoku, oči "vonku", pusa na krivo a "Maminka moja, de je?" a začala plakať. Tak som sa utekala zmyť a potom sa ma do večera stále pýtala "Nemáš fúzik?" 😅 😀

zuzla2
4. dec 2009

baby baby..tak si deti strasit 😀 😀
my sme dnes spali hodku a 10minut a znova sme sa neprecurali 😵 😵 😵

dadulik
4. dec 2009

konecne spi 😝
teda zuzi, ja ti tak zavidim s tym nepocuravanim ☹ ☹ ☹
ked si predstavim, ze sme boli tusim prvy, co sa oducili od dennych plienok, a teraz budeme mat na spanie plienku snad do puberty 😢 😢 😢
jani 😀 dobry napad 😀 skusim tie fuzy niekedy 😀 😀 😀

sticker
autor
4. dec 2009

A ja nezávidím 😀 😀 😀 Snáď ju to do leta naučím 😝 . Ale samozrejme blahoželám aj Lenkovcom, aj Zuzlovcom, aj Denisovcom, aj Luckovcom 😀 😀

sticker
autor
4. dec 2009

Mne Jul už ani nespí, ale plienku má, cez deň jej občas cvrkne kým dobehne..nejako to beriem ako to je.
Aj dnes sme prišli domov o jednej. Z logopédie som šla s Jajou niečo prababine do Lidl kúpiť, Edo tam prišiel aj s Jul a odviezol nás k nej a potom cez mesto peši domov. Na námestí sme si vyrezávaný Betlehem pozreli, pohladkali.... Ja som jak mechom praštená, keďže som nespala, periem druhú práčku a niečo by som mala ešte robiť...Len sa mi nechce...možno skúsim niečo upiecť. Inak ja si spravím aj ten bebe nepečený, mňam. To som schopná celý pekáč zjesť 😅 😝

lenca13
4. dec 2009

No u nas je to s tou plienkou este vselijake 😠
Idem Timeu odviezt k nasim,segra si ju pytala a ona o nicom cely den nehovori len ako bude v Podoli buvat 😀 😀 😀

lenca13
4. dec 2009

Timea je uz u nasich dufam ze tam vydrzi 😕 😕 😕

sticker
autor
4. dec 2009

No Leni čo ty budeš zajtra robiť? 😀 😀 😀 😀 Jedno dieťa preč, druhé tiež, tm tiež 😀

lenca13
4. dec 2009

Zajtra v klude navarim,doupratujem,a poobede pojdem k nasim 🙂
Inak ked som isla domov od nasich,Timea ona domov nejde 😀 😀 😀

dadulik
4. dec 2009

leni, aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem byt jeden den sama doma 😅
moje decko tu pobehuje jak splaseny kon, sak spala skoro do pol piatej 🙄

lenca13
4. dec 2009

Dad nebudem cely den sama doma,mozno chvilu poobede 😉
Jarino ide zajtra s Radkou na superstar do TN 🙂

jarinosk
4. dec 2009

som sa trosku hrajkal
taka mala priprava na novorocenku,ktoru by som chcel urobit
http://jarino.wz.cz/baby3.png

dadulik
4. dec 2009

teda jarino, pekne 😉
dieta v posteli, uvidime, ci zalomi 😒

sticker
autor
4. dec 2009

Jarino super 🙂 Vy máte mikulášske čiapočky? Júj, budem musieť aj ja kúpiť a cvaknúť 🙂 Ale super je to 🙂 Veľmi sú zlaté 😵

jarinosk
4. dec 2009

nemame ciapky
je to fotomontaz

dadulik
5. dec 2009

dobre rano 😅 😕
slepacia polievka sa vari....dieta kuka rozpravky, no co s nacatou sobotou 😨 trebalo by zmyt dolu podlahy, od toho stvrtku som sa k tomu nedostala 😒

lenca13
5. dec 2009

Dobre ranko 😉 ja varim polievku,madarsky gulas,bravcove na hriboch a ryzu 😉
Jarino pojde zobrat knedlu
U nas je hrozne ticho,a nema sa mi kto motat pod nohami v kuchyni 😎

denisse
5. dec 2009

ahojte ... hlasim sa z prahy ... 🙂
cesta bola celkom dobra, spali sme fajne, dokonca aj moj zaludok toleroval celonocne natriasanie ...
uz sme boli v tescu, lebo doma nic nebolo .. nela sa uz uklada do novej postele, je unavena, lebo vstavala okolo siestej ... tak som zvedava, ako sa jej tam bude spat a ci tam bude chciet ist aj vecer ... 😉

lenca13
5. dec 2009

Deni,tak ste dobre docestovali 😉 neboj Nelka si zvykne u nas s tym neboli az take problemy 🙂
Jarino pojdu za chvilu s Radkou na SS,a pojdu kupit spolu aj zimne topanky som zvedava ci volaco kupia
Ja pojdem na vecer k nasim,ale Timke zatial nechybame 😉

sticker
autor
5. dec 2009

Práve som volala maminke, išla so segrou do TN na nákupy a že sú v Laugariciu, kopec detí - doslova. Im vravím či sú šiši,veď ich tam mládež udupe 😀 . Sa jej čudujem, že sa im chcelo 😝
Ja som dnes klasicky lenivá, ale zamiesila som si cesto na linecké, tak pôjdeme robiť. Uvažujem, či ísť na námestie na Mikuláša....ale tam býva vždy toľko detí a už je tma o takom čase a nič nebude vidieť. Ja obe baby nebudem môcť dvíhať, aby niečo videli..... To sa radšej zajtra na večer pôjdeme prejsť, aby videli osvetlené námestie 🙂
A Jul práve vstala, parádny pocit, že spala 😀

dadulik
5. dec 2009

no u nas sa klasicky stale nespi a vymysla 😠 😠 😠 na podlahy kaslem, nestiham, o stvrtej sa ohlasili lauriny krstny s nasim krsniatkom, tak si vzajomne odovzdame mikulasske balicky 😉
u nas je zajtra v kulturaku mikulas, divadielko a prekvapenia, tak zajtra sa aspon nemusim snazit lauru uspavat, a pojdeme tam, kedze je to o tretej 🙂
a kupili sme taku vianocnu gulu z umeleho ihlicia na zavesenie von, tak som to chcela ozdobit, ale neviem ci dnes stihnem 😒 jo a robila som prvykrat v zivote tie suhajdy 😀 no neni to jak od segry, ale da sa 😅

denisse
5. dec 2009

baby, prave mi prisla pozvanka z toho klubu Pohadka, kam s Nelou vzdy v piatok chodime (a teraz sme dlho neboli), ze najblizsi piatok to bude vianocne a mame priniest na ochutnavku nejake kolaciky vianocne ... ja mam v plane robit pernicky (tie este nebudu v piatok makke, jedine, ze by som urobila tie "hned makke", potom este jedny medove, co tiez potreebuju cas, aby zmakli ....) a tak som vas chcela poprosit o radu, co napiect rychlo a dobre, aby to mohli aj deti v tom klube ... dad, napadli ma tie tvoje dvojfarebne kekse ... alebo co este? poradteeee prosiiiim .... 😅

sticker
autor
5. dec 2009

Deni linecké nie?

lenca13
5. dec 2009

Dobry vecer 😉 my sme boli tiez s Timkou na Mikulasa vo vedlajsej dedine,ale hrozne sa bala Mikulasa 😖 nakoniec aj zaspievala pesnicku o kominarovi 🙂 a dostala dva balicky aj pre Radku
Jarino je s Radkou uz doma,bolo tam hrozne vela ludi ale kupili aj cizmy 😉
Dnes mame podelene deti 😀 😀 😀

denisse
5. dec 2009

jani, linecke sa mi velmi nechce ... jednak je pravdepodobne, ze ich tam niekto prinesie a navyse je s nimi vela roboty, bo okrem pecenia, ich treba aj spajat 😀

my sme tiez boli v meste, este pred odchodom som nele naaranzovala balicek do cizmicky na okne ... v meste bola asi miliarda ludi, viac ako v 89 pri revolucii ... sa tam nedalo hnut, roman chcel prevarene vino a chceli sme trdelniky, tak sme pol hodiny stali v rade ... ale nela videla mikulasa, anjelov, certov ... trosku sa bala, ale s jej strachom mame aj horsie zazitky, takze toto bolo v norme 😉
a cestou domov sme ju natahovali, ze ktovie, ci ju nieco v tej cizme doma caka ... tak si viete predstavit to stastie, ked to tam nasla ... aj ked sme jej tam dali aj maly balicek uhlia, ze bola trosku neposlusna, tak akoze od certa 😀

teraz sa kupe, dame ju spat a podla toho, kedy zaspi, tak by som este urobila cesto na pernicky a zajtra by som daco upiekla ...

denisse
5. dec 2009

a do mesta som zabudla zobrat fotak 😠 takze sme nic nepofotili ... aj sme boli pozriet strom na staromestskom namesti ...

dadulik
5. dec 2009

deni, urcite urob tie dvojfarebne keksy, dnes sme ich nukali navsteve, a velmi chvalili 🙂 su to vlastne take maslove susienky, myslim celkom vhodne pre deti 😉
my sme tu mali tych laurinych krstnych, dostala riadnu nadielku sladkosti a fotak hello kitty, tak ine nerobila, len ze "kukni fotim" 😀 a museli sme vsetci pozovat 😀 krstniatko je tiez uz riadne velke, sarinka, tak som si popestovala a zaspominala 😵 na zaver bola laura uz zla, ved nespala dnes znova 😠 😠 😠 tak okamzite zalahla po kupani 😝
zajtra doobeda ideme na oslavu, neterka ma rocik a poobede pojdeme na toho mikulasa do kulturaka 🙂
lucim sa, idem konecne chrnat aj ja, mam dnes fakt dost 😝