Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

misanik
14. máj 2009

no take robim az ked maly spi a mato prisiel o 20-tej z roboty, kes sme pokecalia utekal zasa do roboty, tak som zacala az ked odisiel. Uz startujem pripravu an oslavu, eln tycinky z listkoveho cesta, to je rychlovka

andula30
14. máj 2009

baby mna tiez chyta taka melancholia ale mam take divne pocity na jednej strane chcem spominam na radost z narodenia Simiho na druhej strane taky divny pocit z toho co sa dialo po porode a na to chcem zabudnut

ka77ka
14. máj 2009

to poznam, najlepsie sa robi, ked deti spia...ale mne by sa takto vecer uz nechcelo. 😀
no, idem pomoct mirkovi malu uspat,reve uz vyse pol hodky jak pavian... ☹

misanik
14. máj 2009

andula presne take site am aj ja, ale hovorim, budem oslavovat akzdy den ked sa to zlepsilo 😉 a zabudnut sa neda, ale aj tak uz viem, ze si to chem zopakovat 😵 samozrejme nie cele

andula30
14. máj 2009

Misi ja som prave domodelovala figurky na tortu ktoru budem drbcovi robit 😉

verulka
14. máj 2009

andula, treba sa upat na to dobre 😉 ostatne len tak "preletiet"
ja som dnes zabludila do januarviek 2010 😲 strasne to letiiii..o chvilku sa stale viac majoviek presunie do inych mesiacov a taaak..ale that´s life 😎
idem si lahnut...akosi ma berie na spanok..snad uz zajtra bude normlanejsie pocko 😝

misanik
14. máj 2009

andula, sikulka, no ja tortu asi zajtra... este ani nemam vymyslene co tam bude, snad ma zajtra osvieti 😀

andula30
14. máj 2009

Misi samozrejme ze aj jasi to chcem zopakovat 😉tiez nie cele 😉 u nas to bolo trochu inac blbo na tom nebol maly ale ja preto budeme oslavovat den jeho narodenia a ja svoje pocity rozchodim 😉

andula30
14. máj 2009

Verul jasne ale aj klauni maju svoje dni 😉

misanik
14. máj 2009

andula, to je jasne, to cloveku chodi po rozume aj ked nechce...

andula30
14. máj 2009

MIsi no sikulka by som sa nenazyvala ale hlavne ze bude od maminky ako sa tu pisalo 😉

eviku78
14. máj 2009

misi, tak uz mam klistirek za sebou, prisiel uz aj manzel a volali sme aj doktora. teraz to bude trosku brutal do polnoci kym mi pichnu epidural. som zvedava, ci sa mala nezobudi o druje. 😀 🙂

kocky a na zle sup, sup zabudnut a tesit sa uz len z krasnych a zdravych deti. 😵

misi a presne si pamatam, ked si pisala o vasej situacii. az mi bolo do placu, ked som to manzelovi rozpravala.
andula a ty si mala aky problem?

eviku78
14. máj 2009

malo byt o druhej. mala by som uz ist spat, uz ani neviem, co pisem. 😎

misanik
14. máj 2009

evi, hmmm, takze klistirek, ty si ale labuznik 😀
budes emmusika fotit o druhej? a pojdes vobec spat?
ja si stale este poplacem ked na to spomeniem, alebo ekd vidim v telke nejaky porod a prinesu mamicke ukazat babatko, to ma strasne stisne pri srdci a vyletia slzy 😔

misanik
14. máj 2009

evi, tvoj porodnik to ltt stihal, vsak? fakt rychly porod.
Ja som mala kontrakcie kazde 3 minuty od 21.00 a maly sa narodil 10.15, vodu mi prepichol

andula30
14. máj 2009

eviku to je na dlho v skratke porod rychly bezproblemovy ale tym ze isiel rychlo ma nejako velmi dotrhal a potom do toho som mala este jednu placentu ktora nevysla ked aj prva pri porode v skratke silny hemoragicky sok na to ozivovanie tranfuzka 3,5 litra krvi a pol litra plazmy znova operacia cistenie a reparacia porodnych ciest..a dva dni na pristrojoch napojena potom som ich uz uprosila aby ma pustili z intenzivky na zenske lebo som chcela vidiet maleho lebo samozrejme na intenzivken so mnou byt nemohol. Na zenskom bol so mnou celu dobu muz mali sme tam zaplatenu izbu tak ma pustili a o maleho sa staral on ale aspon som bola s nimi. Preto mam zmiesane pocity lebo ked som sa prebrala na intenzivke tak mi ten doktor hovoril ze kam som chcela ist ked mam takeho pekneho syna nie je to sebalutost skor taky nejaky divny strach sory za blby urivok komu nerobi dobre nech ma preskoci 😉

verulka
15. máj 2009

Taaak, dnes som 1. oficialny gratulant krasne Emmke 😵 vseetko naj 😵
andula, fuha, pekne brutalne...ale neboj, nic podobne sa nestane 😉

enajka
15. máj 2009

Takže nášmu zlatému krásnemu Emušikovi želáme dnes všetko naj k 1. rôčiku posielame cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵
andula joj to musel byt des ale mas krasneho Šimonka 😉

basika
15. máj 2009

Ahojte,tu bol pôrod live....

Emmke - všetko najlepšie k narodkám, zdravíčka, šťastíška .... evi sa ešte zotavuje po pôrode....však ona príde

eviku78
15. máj 2009

ahoj mamuleeee.
tak najskor dakujeme za gratulacie 😵 uz som si aj porevala. som hrozne stastna, ze ju mame. tak len dufam, ze si na to spomeniem aj ked pride obdobie vzdoru alebo puberty. 😀

misi, nefotila som o druhej a isla som pekne o jedenastej spinkat, lebo dnes sa este musim ucit, kedze zajtra ma caka skuska. ale dnes od rana jej s babinou a dedom spievame happy birthday. 😀 a zajtra nas caka zurkaaaaaaaa. vyzera, ze aj pocko bude ok, tak sa uz trosku tesim. dufam, ze to nezakriknem. 😕

eviku78
15. máj 2009

andula moja zlata, tak ty si si prezila svoje. je mi to moc luto a aj slzy mi vybehli. ☹
som nejaka labilna od rana. 😅 😀 ja len dufam, ze zle spomienky na to budu uz len blednut a ostanu len tie prijemne. 😵

eviku78
15. máj 2009

baby a este od veci. dnes v noci sa mi snivalo, ze som sexovala s Dr. Gregorom z ordinacie. 😀 😀 😀
dufam, ze to necita marcel. 😉 😝 podrobnosti nebudem pisat, kedze toto je forum o detoch a nie o tom ako sa robia. 😎 😀 😲 😀

no to bola len taka vsuvka. 🙂

tak pekny den a letim sa ucit.

lucka0122
15. máj 2009

andulka az mi slzy vysli....ale uz si v poriadku dufam a bude uz len dobre

eviku78
15. máj 2009

no co vam poviem. uz som tyzden bez manzela. 😀 🙂 😎

misanik
15. máj 2009

Ahojte, emusik, zelame ti krasne narodeninky, veela zdravia, stastia a vseetkeho len toho najlepsieho.
Evi ty si isla spat a norko oslavoval emmkine narodeniny. Vstal ked som dopisala posledny prispevok a zaspal az po druhej 😀 tak som mu hovorila, ze oslavuje emmku. A my s matom s nim aj ked musim priznat, ze nedobrovolne. Ale co nam ostalo ked mamicka sexuje s Mastalirom, potom my tu musime zaskakovat 😀

Andula, moja zlata, to bolo fakt tazke. Velmi mi ej luto,z e si musela take prezit, ale istotne ta to pri dalsom porode necaka 😉 Mate nadherneho simiho, tak to urcite aj napriek vsetkemu stalo za to 🙂

eviku78
15. máj 2009

misi, tak emmka specialne posielam norkovi jednu krasnu, filmovu, uslintanu pusu. a osobne v jasnej. 😉

barny
15. máj 2009

emmke vsetko naj, naj , naj k rociku 🙂

anjelok
15. máj 2009

ahojteeee,
v prvom rade prajeme vsetko naj naj naj nasej emmke, nech je taka uzasna ako doteraz a maminke robi len radost 😵
evi tak si mala super noc 😎 😀, aj by som sa vymenila 😲 😅 ..a ja sa musim pochvalit, ze aj my sme mali super noc. natalka prvy krat v zivote prespala celu noc!!! teda asi, lebo sa nepamatam, ci som ju kojila, ale myslim, ze nie. zaspala o osmej a budicek 5.30 😵 som vazne necakala, ze to bude este pred jej prvymi narodeninami.
andula tak si si toho simiho fakt "vydrela" a zasluzila, nech vam robi uz len radost 😉

anjelok
15. máj 2009

a k porodu. ja tiez nerada spominam 😔 aj na obdobie tesne pred, pocas a po porode 😝

anamor
15. máj 2009

ahojte, Emuške všetko naj k rociku 🙂 nech je v zivote stastna, zdrava, usmievava a robi radost maminke a ocinkovi 😵
evi tvoje pocity plne chapem, ja mam normalne z toho, ze uz sa rok blizi stres 😅 nostalgiu...
moj porod bol dlhy, ale aj napriek tomu spominam na to pekne, nemam problem si to zopakovat, u mna jedina hrozba, ked sa znizia odovzy idem na cisarak a tak velmi som nechcela aby sa to stalo, bala som sa pridusenia malej, nezostupovala - nik nevedel preco 😔 ale nastastie potom sa umudrila 😵
andula ufff, riadny zaberak, este ze to uspesne skoncilo. Po miskinom pribehu o Norkovi som aj ja riadne poplakala, o to horsie to u mna bolo, ze som bola stale tehu, vy vsetky tu odrodene - ci uz v pohode alebo s problemami.... a ja uz prenasanie na krku, pritom mi hrozil predcasny od 26tt... ono to je take ako sa na to clovek pozrie 😉 ja som tam videla /a vidim/ len to co bolo v poho, lebo si myslim, ze aj vsetko bolo... ale ak by som vsetky tie moje v poho pocity vynechala a napisala len neg. veci z tehu, porodu a po porode tiez by to nebol bohvieco prispevok...