Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
17. apr 2009

Ahojte,
mne to tiez nejak nefungovalo, lebo k tymto prispevkom som sa dostala az teraz a to som nakukovala a furt som mala to iste 😅 Uz som myslela, ze zas nik nepise.

Lubi, no to su ine vozitka... 🙂 Juj mne sa lubi aj to Porsche, take dzipove tipy je viac vidno na ulici, ale porsche som este u nikoho nevidela. Aj tu u nas som uz videla viacero chlapcov s takymito vozidlami a aj jedno dievcatko dokonca si to turovalo po ulici 😀 No mozno aj Emily niekedy dostane nieco take, myslim, ze nas tato ma nieco take v umysle 😉 No ja ti neporadim, mozno ten jeep bude lepsie zvladat teren, aspon mi tak pripada.

Sisa, tiez som mala pri Emily v tehu take stavy, ze mi bolo na odpadnutie, hlavne ked som v robote cely den sedela a potom som sa postavila, normalne sa mi az zatmievalo a hrozne mi bolo zle...ale potom to preslo samo, tak snad sa ti to upravi coskoro.

Susy a ty tiez pekne veru klud...drzte sa tehulky! 😵

Erika my sme boli nedavno so znamymi vonku s ich 3 roc. synom a on mal bycikel (malinky s pomocnymi koleckami) a veru Emily sa na nom sice rada povozila, ale este by to neutiahla a aj rovnovaha na sedatku jej robila trosku problemy, takze my mame bycik v plane az na budu jar alebo mozno na jesen 😉
Ja planujem k narodeninam kuchynku s obchodom, plysoveho Elma (toho uz mam) a este sa uvidi....

ikka
17. apr 2009

jasne , ze som to bicykel napisala naopak, ze?? 😀 😀 😀 🙄

eva4444
17. apr 2009

Ahojte 🙂

lubi to su fakt ine fara 😝 😎 frajerske len co je pravda 😎 ufff ja neviem poradit, ani som doteraz nevedela ze nieco take existuje 😅 😕 🤐 🤐 😀 😀

sisa drz sa uz len 15 tyzdnov 😉 a ty susy tiez ved ty uz o 8tt mozes ist s kludnym svedomim na to 😵 😵
ja sa citim vyborne, len mi stale nechuti normalne maso - hydinu nemozem ani citit, ked robim Petrikovi polievku tak mi je pekne naprd 🤐 ale zato si to nahradim slaninou a klobasami 😝 rozozrala som sa trosku len co je pravda ale hold no dajte si jablko ked vam vonia klobaska 😀 inac brusko poslucha malicka si kopka este nie som ako slon takze je to super 🙂

susy
17. apr 2009

Lubi aj my planujeme niečo take kupit simonkovi, no ešte som poriadne nehladala. Ja by som urcite brala džip. kamoška ma to porsche, no mna to nejako neoslovilo.skusim najst foto a dam do albumu.

kamilecka
17. apr 2009

Ahojte

Lubka dakujeme za blahozelanie 🙂 Ano Davidko ma dnes 2 rocky.

To porsche je super ale u nas nevyuzitelne 😀 Davidko neobsedi zatial nikde.

Ja uz mam tak 11tt tak dufam,ze to zbehne lebo uz nevladzem

sisa07
18. apr 2009

ahojte 🙂
Evi, Lubi, Ikka - dakujem 🙂 . Take divne stavy mam parkrat za den, potom to same odoznie. Mrzi ma to kvoli Adelke, nerada by som niekde odpadla, ale davam si pozor a chodime len na kratke trate, ked sme same a mobil je vzdy poruke. Uz to nie je taka sranda, ako ked som bola tehotna s nou......

Lubi, v tych autach Ti neporadim, urcite najdete s ocinom ten spravny variant pre Samka, instinkt Vam napovie. Prenho to bude urcite superdarcek, ked auta tak velmi miluje 🙂 .

S bicyklom tiez cakame az na tretie narodky, este sa mi to zda velmi skoro. Najskor motorocka =odrazatko - to mame teraz, potom trojkolka - asi na jesen a az potom na jar bicyklik.
My kupujeme Adelke velku babiku, co som spominala -namiesto sestricky Tamarky 🙂 a k tomu nejaku prvu detsku encyklopediu. Kedze je velmi zvedava a na vsetko sa pyta a vsetko si pamata, tak jej to len prospeje. Uz ju nebavia len obycajne obrazkove knizky, zaujimaju ju take, kde ludia nieco robia a my jej vsetko okolo toho vysvetlujeme. Pamata si nazvy kvetov a mnohych zvierat, vtakov, takze to by sme radi rozvijali 🙂.

Evi, pri Adelke som tiez nemohla ani citit kuracie masko, nic ine mi nerobilo problem. Ale kuracina mi smrdela ako zive sliepky so vsetkym, co k nim patri 😀 . A to mam zvierata velmi rada,ale v tom obdobi som sa jednoducho nemohla prekonat. Po porode to vymizlo 🙂. A teraz mi nastastie neprekaza nic.
Hlavne je, ze mozes jest ine maso, aby si mala vsetko, co potrebujes pre bambulku. Ako ste na tom s menami, uz sa nieco rysuje ? 🙂

Peknu nedelu 🙂

lubi22
18. apr 2009

Ahojte 🙂

Evi, ked sa Ti ziada, tak si daj. Ja som tiez asi mesiac pred porodom mala taky slaninkovy 🙂 A ja som zase nemohla citit kralicie maso. Tak ved rob ine druhy a kuracinku nechaj na manzela 🙂 Aj mna by zaujimalo meno pre Petrikovu sestricku 🙂

Ikka pozerala som fotocky, tak Emi ma vazneho napadnika, aby ste davali pozor 😀

Sisa ta encyklopedia je super napad, aj Samko hrozne rad cita, citame aj normalne dospelacke encyklopedie - auta a techniku, ale bavia ho chvilku aj psiky alebo macicky. Takuto detsku encyklopediu ma pozriet nenapadlo. Inak velmi ma rad knizku 1001 obrazkov skrytych v risi piratov, pred dievcatka maju taku obdobnu o vilach, su tam schovane rozlicne obrazky, predmety a my ich hladame a pocitame, potom mu ich musim kreslit, to ho fakt bavi, odporucam 😉 No a konecne zabral aj krtko, citame velmi radi aj toho 🙂

Tak nakoniec sme sa rozhodli pre dzip, ma trosku vyssi podvozok, tak snad to bude vhodnejsie na nase chodniky. Len dufam, ze nozkami dociahne na plyn. No prinajhorsom ho dako vypodlozime, ale je to pre deticky od 2 rockov, tak snad ano. No a mame na neho aj dialkove ovladanie, tak ak nedociahne, budeme ho vozit my 🙂

Na bicykel je fakt este skoro. Samko dostal bicyklik este na Vianoce od starkych, co som bola prekvapena, lebo sa nas nikto nic nepytal, taku vec by som rada vybrala sama. Aj teraz mu ho vytrepali von, ale je to este skoro, jednak nevie pedalovat a potom ani nema taku stabilitu, aby sa sam udrzal na sedatku a hybal pritom bicyklom. Ja si tiez myslim, ze ho vyuzije tak najskor o rok. My tiez prevetrame trojkolku, no a snad bude mat uspech aj auticko 🙂

Idem do hajan, dobru 🙂

najjulinka
18. apr 2009

Ahojte.

Aprílovým májovčatkám ( 😀 ) želám všetko naj k narodká. Ja moc nemám prehlad kto kedy... 😅 Predsa som len naskočila do tejto témy neskor a neodrodila som si to s Vami 😅

No cipana také autá... Ja Lucinke nekupujem ani trojkolku, lebo do výťahu ku kočíku ju nevtrepem ☹ Ale to auto... Hmmmm... No ja byť Samkom tak asi skáčem 4 metre od radosti... 😅 😀 😀 😀 Naša Lucinka nedosiahne na zem ani pri všetkých odrážadlách, takže my ešte ja medzi odrážadlami musíme vyberať 😀 😀 😀 Ja som Lucinke začala kupovať Lego Duplo (dnes som nechala asi 70€ v hračkárstve) a aj to bude asi narodeninový darček... Neviem... Nejak na narodeniny dostane kooopec, takže asi vtedy jej nič nedám, lebo to z toho nič mať nebude... Aj teraz jej tak priebežne dávam hračky... Včera dostala Duplo - sanitku aj s hukačkou čo bliká a vydáva nejaký zvuk 😵 ... Asi predvcerom som jej zas dala umelohmotný hrniec a nejaké také prkotinky kuchynské - to dostala za nespanie 😅 Ja už som bola KO, tak nech mám aspon 2-3 minutky pre seba poobede, ked nekcela spať... 😀 😀 😀

Sisin Adamko sa narodí na Dominikine meniny 😀 A meno Adamko mi k Adelke veeeeeelmi pasuje... A aj si moc nebudu zavidieť - obaja budu mať tie meniny tak pri Vianociach 😝 😀 😀 😀

No ja tehu nie som a momentálne by som mohla cítiť nejaké mäsko.. .akékolvek... mám chuť dačo spapať 😅 😀 😀 😀

eva4444
19. apr 2009

Ahojte
my sa chystame kupit trojkolku na narodky, ale akosi neviem najst taku co pedale pohanaju zadne koleso, nie predne. ked nic tak kupime asi slapacie auticko. len to auticko je taka strasna raroha, ze este par takych veci a uz sa nepohneme v byte. skusali sme ho v hrackarni, Petrik dobre dociahol na pedale a parkrat aj pokrutil, kym sa mu nezosmykla nozka takze hadam ked potrenujeme po byte na jesen uz mozme ist aj von. Odrazatko mame cervene auticko bobby car este po deckach sme zdedili, a na tom frcime teraz. a na rok asi bicykel. su aj take odrazatka na 2 kolesach, kde uz deticky trenuju aj rovnovahu, ale to sa bojime..
u nas knizky moc nefrcia, iba jedna tehotenska kde sa Petrik stale diva na holu zenu 😀 a potom este na babetka ako sa kupu 😀 ked citame moj macik to sme za 2 minuty vybaveni, este ho kedysi bavili reklamne letaky. Najvacsi hit je reklamny katalog tusim playmobil, kde su kadejake hracky auta bagre atd, to sa mu este nezunovalo. len je uz chuda akysi dotrhany.

lubi22
19. apr 2009

Ahojte 🙂

Dnes vsetko naj Monikinmu Adamkovi 😵 😵 😵

Ja mam pamat na cisla celkom dobru, narodeninky majovciatiek si pamatam kompletne 😉

Evi takze Petrik ma jasnu orientaciu 😀 Ked uz teraz kuka hole zeny 😀 No tam sme sa este nedostali 😀 A to meno pre sestricku nam neprezradis?

Julinka Lucinka bude mat inu zbierku Lego Duplo 🙂 Samka tiez lego bavi, no uvidime, tiez som nad nim uvazovala na narodky, zas to nechcem prehnat s darcekmi v jeden den, lebo na Vianoce bol chudacik z toho vsetkeho az zmateny, rozbalovali sme este aj dva tyzdne po Vianociach. Dostava darceky skoro stale, babinka a starka sa predhanaju v kupovani auticok a inych hraciek. Musime teraz prerobit detsku, lebo uz ich nemame kam davat. Auto pojde do pivnice jedine.

Adamko a Adelka je fakt super kombinacia 😵 Aj s meninkami aspon nebudu problemy 🙂 To je taka krasna kombinacia ako Samko a Saska 😀 No Sasku uz musime prenechat inym, ja som stastna za Filipka 😀 😵

eva4444
19. apr 2009

lubi ked sme cakali Petrika mali sme pre dievacatko v zasobe Ema. Teraz to skor vyzera, ze to bude Viktoria. Troska dlhe, lebo mame dlhe priezvisko, ale vsak aspon sa potrenuje v pisani 😀 Teda ak to este nezmenime, este su nejake napady ako Terezka a ine, vsak uvidime. Pre chlapca som chcela Bartolomej, alebo Boris, ale to sa nepacilo muzovi ze: Bezcharakterny Otec Rodiny Ide Slopat 😀 😀

inac Petrik ale to asi vsetky deti ked vidi niekde na ihrisku alebo tak prebalovat babetko tak tak pozera ze hadam ani nedycha 😀 lubi a co Samko?

Baby ja vam niekedy zavidim ze Vam deticky tak stebocu, my sme momentalne v stave asi 10 'slov'. Uz prestal pouzivat aj vymyslene novotvary, ako som spominala. akoby sme sa vratili polroka dozadu. Dohodneme sa vsetko, len niekedy mi dlhsie trva kym pochopim. Napriklad veta : hhhhh ba hhhh eeeee brm eeeee' znamena ze bager naklada do auta. atd. alebo zbada na ulici a zacne mi vysvetlovat: hhh eeee mmmm eeee mmmmm hhhhh' a ja niekedy fakt netusim, len hadam podla toho na co ukazuje ze co si asi mysli . ja viem ze zacne jedneho dna len by som mu chcela viacej rozumiet, vsak chapete, ze? 😉 🙂

susy
19. apr 2009

ja tu Simonovu hatlaninu ovládam a dokonale. Prekladám aj našej rodine 😀 . Každý deň máme nejaké nové slovíčko 😉 .

Ja so Simonom trošku soplíme, lebo sme boli dosť dlho v chládku, tak už som s tých kapesníkov zúfala ☹ .
V okolí nášho baráku nie je žiadne ihrisko, tak som nahovorila muža, že by sme pre tie naše dietky mohli niečo vyšpekulovať. Ked sme povedali správcovi, že čo máme v pláne (oplotenie, trávnikový koberec, pieskovisko...) a hlavne na vlastné náklady, len tak mu očká zažiarili 😵 . Bude schodza, tak sme zvedavy či nám to schvália 😕 .

ikka
19. apr 2009

Ahojte,
no Susy, asi nebudem jedina, kto ti to napise, ale nechceli by ste byt aj nasi susedia? 😉 😀 Aj my by sme potrebovali vsetko to, co si opisala...hadam tato pre Emi zhlobi aspon nejake pieskovisko, to by pre zaciatok stacilo 😉 By som sa cudovala, keby vam to neschvalili...

Evi, Viktoria je velmi pekne meno a samozrejme aj Ema sa mi paci 😵 Viktoria sa aj celkom hodi ku "Petrik", obaja by mali v mene "T,R,I" 😉
A inak, ved Petrikovi rozumies dokonale 😉 ono to pride. Nasa Emi uz zacina aj po cesky kvakat, napr. "Dekuju, boty, tady..." No bude to zaujimave este...Najnovsie zacala zdravit, ked ja niekoho pozdravim alebo nas, tak hned zopakuje, ze dobry den...je to take zlate 😵 Alebo "ajoj" 😵

Dnes sme stravili popoludnie celkom aktivnym sposobom a to nase dieta vypadalo v aute take unavene, ale doma akoby druhy dych chytila...nechapem kde tie deti beru tu energiu. Nastastie uz spinka 🙂

najjulinka
19. apr 2009

Lucinka má nové slovo "KUA"... Netuším čo to je, ale netvári sa pri tom, žeby mi nadávala tak som kľudná zatiaľ 😀 😀 😀

eva4444
19. apr 2009

my sme boli dnes grilovat, stravili sme vonku 5h bolo tam blizko pieskovisko smykacky jazero tak sme sa prebavili, Petrik uz posobi fakt unavene tak hadam bude dobre spinkat 🙂

ikka no musi to byt zlatunke ked Emily zdravi vsetkych dookola 🙂

susy myslim ze si ziskate velku priazen tymto cinom 🙂

sisa07
20. apr 2009
zuzka80
20. apr 2009

Ahojte,
ja Vás akosi nestíham 😝 Stále sme vonku a keď sme dnu tak stále musím niečo navariť, upratať a pod. Radšej by som bola v byte ako v dome 😀 Tu mám toho až až.
My sme kúpili Laurinke postielku pre bábiky aj s kolotočom, posteľné prádlo macka Pooh už na veľkú posteľ, lebo v lete začneme trénovať spinkanie už na veľkej posteli, som zvedavá ako to dopadne. Tiež sme jej kúpili nástenné svetlo k posteli s mackom, tak ju hádam ukecáme, že tam bude chcieť spinkať. A ešte som jej oblednala šmýkalku na dvor, lebo všade, kde vídí šmýkalky, tak sa chce šmýkať. Odrážadlá máme 2, aj trojkolku, tak to vonku striedame a bicyklík dostane až na jar.
Ľubi pekné auto ste vybrali, my sme pozerali podobné autá aj motorky, dokonca mali aj ružové, ale nakoniec sme sa rozhodli pre šmýkalku. Aj keď tatino chcel radšej auto.
Evi pekné meno ste vybrali 😉 My nemáme zatiaľ vybraté žiadne. Akosi sa nevieme zhodnúť.
Ináč ani my už nemáme doma plienku, len vonku a na spanie 😵 Ale už aj vonku si začína pýtať gaťky, lebo chce mať gaťky ako mamka 😀

kamilecka
20. apr 2009

Ahojte

my sme kupili klasicku trojkolku, kuk do albumiku mojho 🙂 Mame aj bicykel 12" ale to je este velky pre Davidka,nedotiahne ani na pedale,tak sme volili klasicku trojkolku a bike je odlozeny na dalsie lete.
Davidko dostal aj velku knizku s magnetkami tak toto sa mu velmi paci a hlavne tie magnetky ze moze davat kde len chce v knizke.

S menami sme tiez vo vybere,asi takom ze manzel zahlasil ze vyberie ked ja budem rodit 😀

My s plienkami teraz absolutne nepokracujeme,kedze Davidko nema zaujem sa pytat a ja za nim behat nebudem ze pisaj kazdych 10 minut. No snad niesme jediny co este nosia komplet plienku ☹

eva4444
20. apr 2009

Ahojte 🙂

kami odkial mate tu trojkolku aj ma chceme 😎 len sme tu v obchodoch este nenasli taku co pohana zadne koliesko, len predne 😒 daj mi tip prosiiiii´m a neboj mie sme tiez plienkovy full time 😀 skusime po narodkach, cize asi za 2m, uz som aj kukala taky 10set slipov s autickami predavaju tak to bude asi dalsi dar na narodky 😀

s menami ja mam pocit normalne ze je tazko vybrat normalne tupe meno. mne sa moc nepacia tie slovanske co kocia -slav a -slava. potom radi by sme meno bez makkych sykaviek, a take aby to aj nemci vedeli vyslovit.. pokila ide o Bartolomeja my mame priezvisko na b, ja by som ho volala asi bobo, bejo cojaviem daco by nam uz napadlo, aj Petrika volame najcastejsie siso (s makcanom na obe s) 🙂
sisa tak vy ste mali potom lahky vyber ked ste mena vedeli dopredu 😉

zuzi ufff mas toho isto pri rodinnom dome kopec, ale setri sa prosiiiim 🙂

kamilecka
20. apr 2009

Evi poslala som ti IP tak mrkni, inak aj ja som kupila na narodky slipky,skusali sme uz aj 2 mesiace dozadu,aj teraz sem tam ale bez uspechu zatial,mozu byt na nich kadejake auticka,policajti a nic,ked mu ich chcem dat tak place a pove ze nieeeee

susy
20. apr 2009

ja som tiež chcela nahovoriť Janka na elektrické auto, no asi ho posuniem babkam. Ja mam momentalne v pláne taky stolíček na kreslenie a iné veci. Ked nájdem link, dám ho sem.

sisa07
20. apr 2009

Kami, s plienkami sme na tom rovnako.
Tiez naplno....Skusali sme odplienkovavat, ale Adelka si cvrkne 6krat za dve hodiny, takze ani tolko oblecenia nemam, aby som ju cely den len prezliekala, uz ani nehovorim o naruseni vsetkych aktivit, lebo by sme len behali hore dole kvoli mokrym gatkam......Este asi nie je zrela, alebo je uz prezreta....... 😅 . Ohlasi, ze cika, ale uz ked ozaj cika do plienky. A do nocnika ani zachoda nechce. Planovali sme odplienkovat do prichodu Adamka, ale asi tazko......ved nejako bude 🙂

lubi22
20. apr 2009

Ahojte 🙂

Sisa my sme tiez taki ako vy s tymi menami, Samka a Sasku sme mali vybratych asi este pat rokov pred tym, nech vobec doslo k pokusom o ich realizaciu 😀 Preto bol potom dost problem s druhym menom, hoci s dievcatkom sme na zaklade genezy neratali 🙂

My tiez nosime plienocky este, momentalne nemam silu oducat od plienociek. Samko sa niekedy vypyta cikat, tak ide do zachodika, ale plienocky mu davam stale. Tiez som motivacne nakupila 10 slipkov s autickami, policajtmi, poziarnikmi a podobne 🙂 Tak si ich vzdy rozlozi na postel a obdivujeme obrazky 🙂

Evi vies ze ked som sa pytala, ze ake meno date, napadla ma Ema? Sranda, kvoli tomu, ze Petko a Palko su rovnake, a aby si mala aj Ty partacku 😉 Aj Viktoria je pekne, tu je teraz velmi oblubene 🙂

Zuzka pekne darceky ste vybrali Laurinke 😉 No ja by som zase vymenila hned byt za dom, kvoli travicke a dvoru, teraz sme boli dva tyzdne u nasich a svokrovcov, maly bol cely cas vonku, dnu nechcel ani vkrocit. Tiez ma vonku pieskovisko, smykacku, hojdacku, motorku, je to super. Len zohnat pozemok tu v meste za normalnu cenu je takmer nemozne 😒 Aj dnes sme volali kvoli 2 pozemkom a vsetko to bolo mimo, ja zase mimo mesta nepojdem.

Julinka, no kym Ti Lucinka nenadava 😀

Susy tak to isto nebude nikto proti ihrisku 😉

Pekny vecer 🙂

sisa07
20. apr 2009

este to doplnim, ze samozrejme budeme skusat, zas tak o 2-3tyzdne, ci sa nieco nezmenilo a ci uz neprisiel jej cas a ked nie, tak zas v takom intervale, uvidime.....

zuzka80
21. apr 2009

Akosi som nedopíslala text 😀 Takúto šmýkalku sme objednali Laurinke.
Evi takú trojkolku majú teraz v dráčiku, je aj v letáku, aj v predajni, len neviem, či aj v Nemecku. Je od Fischer Price.

ikka
21. apr 2009

Ahojte,

My sme dnes boli opat v jaslickach, Emi bola zlata, rano mi dala velku pusu a pekne sa odkracala hrat a vraj bola uplne v pohode 🙂 mam z toho radost (a zaroven..uz ma nepotrebuje beeee ☹ 😀 ). No tak ma aspon troska trening v kolektive.

S odplienkovanim prajeme vela zdaru. My sme uz uplne bez plienok, len na spanie teda este ano. Ale uz aj vonku to zvladame, samozrejme to musim mat stale na pamati a napr. pred nakupovanim ju dat vycikat a vonku ju tiez musim sama od seba, lebo jak je niekedy zabrata do hry, tak sa nam stalo, ze parkrat zabudla. Ale inak to je fajn.
Ked sme zacinali, tak tiez cikala kazdu chvilku ako psicek...ale mali sme nocnik priamo v izbe na ociach a hold som ju tam kazdu polhodinku posadila a za 4 dni to uz pochopila a celkom pekne zvladala.
Sisa, neboj, do Adamka to stihnete. V lete, ked bude teplo, tak Adelka bude s holou ritulkou a rychlo si zvykne, uvidis 😉 a nebudes musiet prezliekat 😉

Zuzi, no tak to bude Laurinka urcite nadsena 😉

susy
21. apr 2009

dnes som videla naše mimi 😀 má 1233 g a je v tváričke také buclatučké. Aj zyvalo, preglgalo. Momentalne je hlavičkou dole. že vraj som chudokrvná, tak mi dal železo.
čo sa tyka narodenin, asi budeme kupovať ten vojensky džip. Lubi,dik za link.

eva4444
21. apr 2009

Ahojte 🙂

kami diki nasla som

joj lubi to si ma velmi nepotesila ze Viktoria je teraz na sk oblubene, to som nevedela. 😒 Kvoly tomu ze tu sa teraz kazde druhe dievcatko vola Ema som od tohoto mena upustila, hoci mne sa pacilo uz na strednej. Ale mojmu muzovi sa Viki strasne paci.

uff na to odplienkovanie sa netesim teda vobec ☹

zuzi diki kukla som na nete maju tam cosi ked budeme na sk tak to pojdeme omrknut. taku smykajdu chceme kupit aj my ku domu na sk, uz si Petrik pekne hadze do pokladnicky. avsak neviem ako to bude tento rok, lebo kvoly 10 dnom co tam budeme v maji sa nam to neoplati a v lete ja uz s brusiskom na sk nejdem, to by som sa bala. takze asi na rok.

tato by najradsej kupil nejaku takuto rarohu, maju aj insie tu v hrackarni, ale fakt neviem kde sa potom podejeme. najviac ma na tom vsak odradza to ze ked sa Petrikovi odnechce slapat tak to cele budem musiem trieskat sama domov 😒 cize ja stale preferujem klasicku trojkolku.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss...

ikka
21. apr 2009

Evi no pre Petrika by bol bager nepochybne velmi zaujimavy, ale ako pises, trosku dost neprakticke. Ja ta potesim, podla mna Viktoria nie je az take caste meno...ale nezijem na slovensku 😀 tak neviem. Inak k tomu maju, my pojdeme na SK pravdepodobne az koncom maja, ak nie az v juni, takze nic....zaciatkom maja pride k nam Eminkina krstna, sa tesime. Nasi budu krstit az trosku neskor...