Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

riuska
27. máj 2008

joj miriamka obdivujem ta ze to takto pekne zvladas 😵 a Ladik chodi do skolky?

kamilecka
27. máj 2008

Ahojte

Vsetkym detickaaam oslavencom a oslavenkynam vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj naaaaj 🙂 Fotecky popozeram priebezne niejako nestiham 🙂

O 2 tyzdne je stretkooo 🙂 kto sa tesi???

zuzka80
27. máj 2008

Lubi pekné fotočky 😉
Mňa išlo poraziť, naše fotky z oslavy sú skoro všetky rozmazané, mali sme niečo zle nastavené na foťaku. Ale niečo som pridala.

rainbow
27. máj 2008

ahojte, ja nestíham pridať ani fotky, stále sme vonku...
ja sa ani nečudujem že moj drobec má tolko zúbkov, on mi ich tuším tým kojením kradne, začali mi tak krvácať dasná, že musim k zubárovi

kamilecka
27. máj 2008

Lubka pekneee fotky a velkaaa oslava 😉

Zuzka par fotiek sa stale najde aj zo zlych nafotenych 😉 Pozeram ze aj Laurinka dostala stolik,tusim sme vas nakazili 😀

Rainbow ako casto este kojis? To by chcelo asi niejake vitmaninky

lubi22
27. máj 2008

Zuzi, vidim, ze aj Laurinke sa stolik pacil. 😉 Aj Samkovi, vydrzi pri nom aj 5 minut bez mojej spolocnosti, co je u nas velky uspech 😀

Kami, no vidis, ked vy ste oslavovali mesiac a pol pred nami 🙂

lubi22
27. máj 2008

Mati, asi Ti daco chyba, ved lekar Ti najlespie poradi. Ja uz sa odhodlavam prestat s kojenim, no teraz je stale taky frmol, potrebujem mat pohodicku a klud, potom to skusime.

najjulinka
28. máj 2008

Dobré ráno

najjulinka
28. máj 2008

Všetko naj Peťkovi a Paľkovi k 1. rôčiku 😉

riuska
28. máj 2008

ahojte 🙂

PETKO - PALKO vsetko naaaaaaaaaaajlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵 😵

miriamkac
28. máj 2008

lubi22...tak tomu sa hovori oslava...ste to riadne roztocili...super fotecky a krasne torticky. 😀

riuska dakujem....sak vies...ked musis...a teba caka nieco podobne.... 😀 😝 ...Laduska pojde do skolky az od septembra. 😀

najjulinka dakujem za chlapcov 😀

miriamkac
28. máj 2008

riuska chlapci dakujuuuuuu

riuska
28. máj 2008

miriamka mne je jasne ze si sikulka, ale super ze Ladika pojde do skolky aspon trosicka si oddychnes 😀 😀 😀 no dobre tak neoddychnes, ale budes mat viacej casu na chlapcov 😵

monika1
28. máj 2008

Ahojte 🙂
lubi super fotky z oslavy,krasna torta ta s palmami 🙂 a s detickami to musela byt super oslava 😵 a myslim ze Samko je take standardne babatko 😉 a drzim palce pri odstavovani nech to je bez problemov ako u nas 😉

Petkovi a Palkovi aj my prajeme vsetko najlepsie k narodeninam 😵

inac u nas ten stolik ide tak 5 sekund denne 😀

miriamkac
28. máj 2008

riuska ved prave to....viac casu na chlapcov, lebo nasa hviezdicka mi nedopraje aby som sa venovala chalanom viac ako je nutne (prebalit, nakrmit)... 😝

monika1 dakujeme 😉

ikka
28. máj 2008

Ahojte maminky,
Lubi pekne foto a krasne torty, mnam 😝
Prajeme Petkovi a Palkovi vseeetko naj k 1. rocku 😵 😵 😵
Kami na stretko sa tesime, veeelmi 😵

Emily je nachladnuta ☹ ma sopliky a kasle...neviem, asi sme prechladli po plavani 😒 a este aj to pocasie k tomu, cez vikend pomaly mrzlo a vcera bolo 27 C 😠 No dufam, ze nam to rychlo prejde, neznasa to moc dobre a do toho este tie nase nestastne zuby 😖

eva4444
28. máj 2008

ahojte
aj od petrika so mnou vsetko najlepsie Petkovi a Palkovi 🙂 🙂 🙂 miriamka mas moje uznanie ze to zvladas a este stihas aj kona 😉

lubi krasne fotky ta torta 😝 😝 😝 😝 😝 😝 kukam ze mate iny stolik ako my my tam mame klavesnicu hraciu a nejaky hmyz 😕 ale hlavne je ze stavebnica je z druhej strany. inac petko srotuje ten stolik na cucle tak asi stoliku uz aj zhasina hviezda 😀 😀

ikka drzime Emily palceky nech jeje to rychlo prejde 🙂

vcera sme kupili Petkovi este to take plechove vrtitko na narodky a malu plastovu tatrovku na MDD nech si vyklada a naklada dosyta 😀 Petko ma sopliky uz vyse tyzdna, zajtra ideme na prehliadku + ockovanie dufam ze ho zaockuje aj takto 😖
chodime muzovmu kolegovi krmit rybycky lebo je na slovensku no ale asi nie sme bohvieaky krmici lebo uz mu nejake podochli aj taka draha co mal len pozicanu aby mu vyzrala nejake riasy tak ta je tiez taty uz sa tam len nejaky Nemo kuka nemo a 2 krevety sa nahanaju po prazdnom akvarku, tipujem ze asi nebude velmi rad ked sa vrati 😅 zato sladkovodne mu fici dobre tam sa to vsetko mnozi az az riasy bujneju a prisavnikov ma uz asi 30 tiez asi narusena rovnovaha uvidime dokedy nech sa uz vrati lebo si ani nechcem predstavovat ako to dopadne 😝 😅

lubi22
28. máj 2008

Ahojte 🙂

Vsetko najlepsie k jednemu rociku zelame Adelke, Petkovi a Palkovi, vela zdravicka a stale usmiatych rodicov 😵 😵 😵 😵 😵

Bezim na masaz, kym maly spi s ockom, tak sa ozvem neskor. Zelam krasny den vsetkym 🙂

dada21
28. máj 2008

ahojte 🙂

vsetko najlepsie aj my prajeme vsetkym oslavencom 😵 😵 😵

Lubi uzi si to 😉

riuska
28. máj 2008

evi myslim ze ti uz rybicky nikdy nezveria do opatery 😀 😀 😀
ikka liecte sa nech ste skoro fit 😵

aj ja chcem masaaaaaaaaaaaaaz 😢 😢 😢 😢

zuzka80
28. máj 2008

Aj my prajeme všetko naj k prvému rôčku Adelke, Peťkovi a Paľkovi 😉
U nás má ten hrací stolík zatiaľ veľký úspech, lebo je nový. Uvidíme neskôr 😀
Lubi nech ťa dobre vymasírujú 😝
Emily prajeme skoré uzdravenie
Ja už druhý týždeň nekojím, Laurinka pije Sunar a chutí jej 😝 A už týždeň kakáme ráno do nočníčka 😀
Evi pozor nech všetky rybky neskapú 😀 😀 😀

zuzula
28. máj 2008

ahojte kocky, vidim ze sme si vybrali super tyzden na prazdniny na SK 😵 Adamcek sa cvachta v bazeniku od rana do vecera lieta po zahrade nahana psa macku mam co robit prinutit ho v tom najvacsom teple byt vnutri ale aspon sa super unavi a v noci pekne spinka 🙂 teda az na jedno kojenie ale to je uz normalka 😅

mame same navstevy tak si to poriadne uzivame, teraz odisla kamoska s 2 dcerkami, Adamcek hned zalomil 5 hodin nahanania ho unavilo 😅 a ked sa vyspi mame dalsie stretko v meste. plny program 😀

Alenka dufam ze piatok plati, ak by ste este niektora mohli dobehnut do TN nech sa paci 😉

mame 9,7 kg a 80cm a topanocky nosime 20 ale teraz som kupila tu v lekarni krasne a tie uz su 21 aby vydrzali aj na leto.

idem rychlo pokukat narodeninove foteckY

lubi22
28. máj 2008

Uz som spat, o chvilocku vyrazime do parku, vonku teda pece riadne. Bola som prvy krat na masazi lavovymi kamenmi a bolo super, je to velmi prijemne, odporucam 😉

Evi, tak snad zachovate v tom akvariu aspon daku floru.ked fauna to nezvladla 😀 Ale snaha bola 😉

Ikka, snad sa Emily vylieci cim skor, nejdu jej dalsie zubky?

Zuzi takze vy uz sa kupete v bazeniku vonku? Ale je uz riaden hyc, asi vytiahneme aj my bazenik cez vikend u svokrovcov a budeme sa cvachtat 🙂

Dakujem za pochvalu oslavy aj torticiek, teda iba jednu som piekla ja 😅 Na marcipan si netrufam 🙂

ikka
28. máj 2008

joj Evi rybicky...no nezufaj, hadam nejake teda vydrzia 😀 asi im je smutno

Lubi no mame stale len tie 2 zuby, ale ledva vyrasene, takze stale rastu a dasna ma EMi uz uplne total skoro bordove a furt ich hobluje a zurivo...takze asi to bude vsetko dokopy. Dnes uz 3x kakala, ale tak, ze som ju vzdy musela komplet prezliekat 😒 Kasle len sem tam, ten soplik je najhorsi, ale kvapky pomahaju 😉 No do stretka budeme urcite fit 😉

Riuska uz sa chysta masicko? 😝 😝 😝 😀

eva4444
28. máj 2008

joj lubi ta masaz aj ja aj ja aj ja aj ja chceeeem 😝 😝 😝

my chodime na plavaren a maju vonku virivku s 34 vodou, tam v podhode petka otuzujeme 😀 vsak ked je vonku 20 a viac 😝 😝

no ja som zvedava kolko vazime my, lebo ked ho dam na nasu vahu obleceneho tak je to tesne nad 9kg vsak zajtra sa to dozviem 😅 ale tazkotonaznik z neho asi nebude 😀 😀 😀

riuska
28. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ikka
NENI PROBLEM, STACI POVEDAT CO 😀 😀 😀
zuzka citam s tym nocnickom to je super 😵 ja budem musiet asi tiez zase zacat ucit 😅

alena22
autor
28. máj 2008

ahopjte zuzuli plati plati 😉
len kamoska mi vypovedala ze nemoze ma v skole daco tak asi pojde muzik so mnou ja by som ako sla sama ale skym bude adko kym mne bude vrtat zuby 😀

miriamkac
28. máj 2008

Ahojte....dakujem vam za blahozelania pre chlapcov a ja sa pripajam a zelam Adelke vsetko naj k prvemu rociku. 😝

zuzka80 Laurinka je velka sikovnica 😀 😀

kamilecka
28. máj 2008

Ahojte 🙂

Zuzulka takze vy sa uz kupete vo velkom? Zasa predpovedali pocasie len pre zapad slovenska, zevraj 31 stupnov,no to by som chcela vediet kde sa zabudlo na tolko stupnov u nas na vychode.Ledva 20 stupnov a studeny severny vietor :-/ otras brrrr

Vsetko naj Petkovi a Palkovi 🙂 a ostatnym detickam 🙂

miriamkac
28. máj 2008

kamilecka toto boli prve horuce dni a poviem ti, ze uz ich mam dost 😀 ...chlapci poobede ked spinkali boli taaaky spoteni...chudacikovia...
brala by som radsej tych 20....bez vetra 😝