Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
3. feb 2007

ale zemepis mi nevonia 😠

alysea
3. feb 2007

Ahojte, no vy ste sikulky, ked si to tu tak citam.Ja sa ucim na stredu a kedze som chora ide mi to super 😖

katika1
3. feb 2007

ani mne.. Ja sa čudujem, že nma ešte nevyrazili.. Vkuse len mapy kreslíme a podobne.. 😒

lasenka
3. feb 2007

ved to... ani ja neznasam tie mapy 🙂

danka100
3. feb 2007

ahojte studentky ... lasenka co nestudujes

lasenka
3. feb 2007

ahoooooooooooj Dani 🙂 ze preco nestudujem??? lebo mam prazdniny 😀

danka100
3. feb 2007

ale zachvilu koncia a zisti tu skolu

lasenka
3. feb 2007

samozrejme ze zistim... ja vsetko zistim 😉

lasenka
3. feb 2007

Dani
tak prave som zistila, ze UMB v BB toho roku neotvara to tlmocnictvo... neviem preco

danka100
3. feb 2007

no co musime pockat na buduci rok cao

alysea
6. feb 2007

Ahojte, tak ja sa zajtra idem realizovat na poslednu skusku, ucila som sa ako fredka a mam pocit, ze som z toho uplne vymleta.Asi to bude vesele 😠 .

lasenka
6. feb 2007

alysea
vzdy mam taky pocit vecer pred skuskou... budem ti drzam palce, zajtra sa pochval 🙂

fafa
6. feb 2007

Ahojte, nie je tu niekto z UKF? zhanam otazky na statnice z pedagogiky...dik za kazdu radu... 😉

alysea
6. feb 2007

Aho lasenka, ty si taka zlata, ty ma vzdy tak podporis, ale tentokrat neviem ci bude cim sa chvalit, inokedy nie som takato nesvoja, toto je didaktika a to ja nemusim.

verulka
7. feb 2007

Cafte,
Aktak, to bude v pohode. Zo zlozenia komisie si nic nerob. Casto su to kecy, kto je dobry a kto nie...Ja mam najlepsie skusenosti s najvacsimi mordami 😉 nebojkaj v pohodke to zvladnes. Co by som ja za to dala ist prva. Ja neznasam, ked mam ist na skusku poobede a cele doobedie sa nervujem. Velmi by som chcela ist na statnice( my mame vsetky aj obhajobu v 1 den) hned v 1. den prva a mat pokoj. Ale to sa mi nesplni a pojdem az ku koncu. Kamosi uz budu uvolneni tvrdit, ze to nie je nic hrozne a ja budem total vystresovana v depke- asi sa odpojim od sveta 😉
Tobina, preco studujes, co ta vobec nebavi? Kedy si to zistila?
Vsetko zavisi od toho ako vyzera externa forma a ako indiv. plan. A vybrat si to lepsie. Napr u nas na dennom musia furt odovzdavat kadejake prace a my mame iba jednu (niekedy bez) aj do skoly chodime menej, no skusky mame s dennymi a aj naroky su stejne...Nuz vyber si
fafa, v tomto ti asi nedokazem pomoct ☹
alysea a kedy sa dozvies vysledok? Drzim palce...
Baby a kedy vam vlastne konci skuskove? Nam teraz v pia a v sobotu ideme uz do skoly, a niektore tu mate este skusky pred sebou 😕 to je vsade inak?

ramzesa
7. feb 2007

verulka nam konci skuskove 16.2. na TUKE 🙂

pipi1211
7. feb 2007

ahojte babulky... vedeli by ste mi poradit ci ist na vysku poopri materskej? tento rok maturujem ale az v septembri pretoze mam termin porodu akurat na maturity no a uvazujem ci by som ten dalsi rok nenastupila na nejaku lahsiu vysku...

ramzesa
7. feb 2007

pipi skus si dat aspon Bc. a uvidis ti to pojde a ci ta to bude bavit. A ak ano tak budes pokracovat dalej. 🙂 Ja by som to aspon skusila, ked mas rodinu kt. ti pomoze s malickym, tak preco nie. Aspon budes mat trosku odreagovanie od plienok 😀 .

sasssa
7. feb 2007

ahojte
verulka co studujes?

alysea
7. feb 2007

Ahojte.Mam A a konecene do statnic pokoj.Ale sa tesim ako blcha.Boli sme si aj sadnut so spoluziakmi oslavit poslednu a fajne bolo.pipi rozhodne to vyskusaj, vsak ak nebudes stihat da sa prerusit.

lasenka
7. feb 2007

alysea
blahozelaaaaam 😉 mna caka skuska 24.2., ale nechavam si to na jarne prazdniny, teraz tiez vegetim

alysea
7. feb 2007

lasenka dakujem velmi pekne. To uz mas poslednu? a kedy su jarne prazdniny? Ja som nejak mimo v orientovani co a kedy.

lasenka
7. feb 2007

aly
je to posledna skuska v zimnom semestri, no hned zacinam letny, takze skusok bude teraz neurekom, dokopy ma cakaju 3. Jarne prazdniny v presovskom kraji su uz od 19.2.

bzuco
7. feb 2007

lasenka ahoj 😉
aj ja mám poslednú skúšku ešte pred sebou, len o deň skôr ako ty
a prázdniny máme až po vás,takže musím šprtať pred nimi 😒
ale potom si budem užívať klídek 🙂

alysea
7. feb 2007

No tak to budes mat huste lasenka, ale zvladnem, ze? Co nam uz ine zostava, ked sme sa na to dali.

lasenka
7. feb 2007

bzuco a aly
presne tak, zvladneme to 🙂 chcem si spravit vsetky skusky co najskor, kym je este chladno... lebo potom je to uz tazko sadat pred knihy, ked slniecko svieti

aktak
7. feb 2007

zajtra rano mam prve statnice..........poobede napis ako som dopadla 😲 😅 😀 😎

bzuco
7. feb 2007

aktak, budem ti držať palce, nech si potiahneš čo najlepšie otázky 😉

lasenka
7. feb 2007

aktak
ja tiez 😉

lasenka
7. feb 2007

bzuco
z coho mas tu skusku? ja stale robim ten pedagogicky zaklad, no mam pred sebou uz poslednu skusku zo Socialnej psycholy... v septembri ma cakaju statnice