• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
16. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwi, to tie posledne deti su take lenive :grinning:
my uz pampers nemame, ale sama sa nezobudi na cikanie, aj sa pocikava, ked sa nestihnem zobudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera som jej akurat dohovarala, ze ked sa bude docikavat v noci, tak jej pojdem do tesca kupit pampers...bolo jej z toho do placu. Kristinka bola tiez sikovnejsia v tomto...

naskaj mam poobednuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zajtra opat 12-tku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale v sobotu ideme do ZOO Lesna, uz sa tesiiiime :slight_smile:
16. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni mne sa zda ze som ja lenivejsia :grinning: :grinning: lebo mne tie pampersky vobec neboli na pritaz :grinning: ale sa vytesujem ze sme to na prvy x takto zvladli, uvidim ako to bude pokracovat...ale problem je v tom ze mala tie pamperky chce, rano sa rozplakala ze som jej ju nedala :angry: :grinning:
nech ti to v tej praci rychlo ubieha a v zoo pekne zazitky, potom nam zreferujes ako bolo :wink:
16. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwi...no, ja som to nechcela tak povedat :grinning: :grinning: , prezradit , ze je to v nas :grinning: :zipper_mouth:
pri Kristinke som chcela, aby skoro behala, aby skoro rozpravala, aby nemala hned plienky...
pri Angelike som si to viac vychutnavala....
ked si Angelika 5 mesacna sama sadla, tak jej hovorim, lez, ty este namozes sediet, ja chcem aby si bola babo :grinning: :grinning: :grinning:
viac som si to vychutnavala, lebo som zistila ze ako nam strasne rychlo rastuuuuuu :sweat_smile:

a co je, kde ste vsetky???? :fearful:
16. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni presne si to vystihla :grinning: :grinning: ja ju mam stale za babatko a ona to uz je hotova slecna :dizzy_face: :dizzy_face:
no neviem kde sa vsetky baby tulaju :fearful: :fearful: my dnes ideme po tie nase do Tatier, su tam od mi. piatka tak sa tesim
16. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, máte pravdu..aj Paťka bola šikovnejšia ako Samko...ale pampersky sú pohodlnejšie...malá ešte veru aj látkové často mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnešná noc bola hrozná, neskutočné teplo, potom bola búrka, tak sa vzduch trošku vylepšil, ale dnes zas horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: hicuuuuung..S Paťkou som bola u kožnej jej, jej mrazila znova bradavičky dve, tak dnes sa nemôže kúpať.

Reni, tie 12ky ti nezávidím...máte aspoň klímu?
16. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočendy ... tak to že sú tie druhé lenivejšie môžem potvrdiť aj ja ... Zuzka už tiež o takomto čase v noci plienka nemala a Miška zvesela ... už som ju aj skúšala odnaúčať, ale sa nepodarilo, tak pampersujeme aj my

hurá my ideme zajtra na kupko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte//haslerka vezmi aj nas :grinning:

iwus//supeer/misenka je sikulka,neboj,uz sama povie ze plienku ee,zisti ze je bez lepsie

reni//dufam ze brnknes ked pojdes ku nam na jazera :sunglasses: autom je tam super cesta ale s kocikom peso//ee :unamused: tie 12//ky fuuha,nezavidim v tomto teple
16. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ,vivi ma plienku aj na noc aj poobede,ale vobec ma to ne...ved pride aj ze bude bez///snad :grinning:
16. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik ale ved Vivi uz bola cez den bez pamperky nie? myslim pocas buvania
16. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len asi 2x a potom sa mi budila ye jej to uslo,takye ma plienku
16. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vysvetlujem jej ze na buvanie jej tereyka//babo pozicia :grinning:
16. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej iwuš a som zabudla, že na ten chelbík od teba sa už tešííím :wink: ..len kedy my na Oravu vycestujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: to skôr prídete vy na dolniaky :grinning:

lilu, tiež si nejak až takú hlavu nerobím, že malý nechce cikať do nočníka, hádam raz to príde a bude sa pýtať sám... niekedy sa nám podarí cvrknúť...ale nemám chuť v kuse ho sledovať či už cik či nie cik :grinning:
16. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli a Zuzka je už fit? Mne samino teraz zaspl..najnovšie zaspáva v hojdačke..a musela som ho do obyvky dať spať bo v spálni máme hrozitánsky teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka//az od 2r.zacni,skor sa neoplati :grinning: a kedy mate ten vas jarmok?
16. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, že by som sa aj ja pridala k načatej téme..... :grinning: :grinning: :grinning: .tak moji sú už bez plienok aj cez deň, aj v noci :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy// :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka asi ste uz fit ked idete na kupko :zipper_mouth: a kde si zmizla?
16. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to fakt sú bez? :grinning: :grinning:

lilu okolo 20.10. to býva :wink:

som zbehla do obchodu a stretla som spolužiačku čo žije v Prahe, teraz je tu u rodičov..joj dobre padlo trošku poklábosiť
16. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, David mi teraz zaspal, tak som vas precitala trosku.

Ivi, Misenke velke cmuk za noc bez plienky, ved uz je velka slecna, ked dostala malovatka...:slight_smile:)

No ja to moje druhe dieta nemozem porovnavat, lebo to je uplne ina kapitola...:((
16. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte tak moje dieta zajtra cestuje do ciech bola som kupit listok na bus a kedže ma čipovu katru tak mu dali 20percent zlavu no a prideme domou a karta nikde uz nevladzem ani kricat joj ma ide porazit :angry: :angry:
16. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo, je tu niekto? :slight_smile:
16. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzii :wink:
16. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja,nasli radcove,nasli cipovu kartu? :grinning:
16. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee nenasli zavarala som karfiol
16. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten uz mam zavareny :slight_smile:
16. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si sikulka o tom niet pochyb :wink: