Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mmmk
25. jan 2008

Ano, tady jseem 😵 Kdo se pridaaaa 🙂

ivana98
autor
25. jan 2008

no zatial si asi budeme musiet vystacit vo dvojici 😀

mmmk
25. jan 2008

Po vikendu nebo o vikendu prijdou 😵

mirusch
25. jan 2008

Ahojte babenky 😉 Inak, nedali ste tému aj do slovenského koníka? Budem musieť pendlovať 😕

mmmk
25. jan 2008

Pendlujeme vsecky - mezi Cechama a Nemeckem nebo Slovenskem a Nemeckem. Ty dva koniky nejsou az tak daleko, ne? 😀

mirkson
26. jan 2008

Ahoj, rada se taky pridam.
Kde bydlite?
Jak dlouho pracujete na mimcu?
Ja bydlim v Kalifornii, 6 mesicu snazeni

tictac
26. jan 2008

ahoj, taky se pridavam, jsem v Anglii a snazime se asi 8 let, i kdyz hodne aktivne jen poslednich 6 mesicu 🙂

mmmk
26. jan 2008

Ahoj holky, ja jsem v Nemecku, snazime se s nejakyma prestavkama asi rok, ale ted nijak intenzivne, sptane to dopadlo 😵

Mirkson, nemelas nahodou na beremese velice pekne a romanticke svatebni fotky? 😉

Tictac, tak to uprimne obdivuju! Manzel nebo partner je Cech? A uz jste zjistili, kde je problem?

mirusch
26. jan 2008

Bre ranko. Ja som len, ze tema sa da zviditelnit na oboch konikoch, ked sa zakvackne 😀 Alebo dodatocne to vie urobit napoziadanie admina...

Mirkson, fuha, ty si ale daleko, to co ta tam zafuklo, manzel?
My sme tiez v Nemecku, snazime sa 2 roky, z toho rok to uz riesime, ideme na IVF. Cakame na genetiku a vyriesenie mojich zdrav. problemov.

Tictac a kde si v Anglicku? Ja som tam zila 3 roky, priamo v Londyne, moje velmi oblubene mesto 😉

tictac
26. jan 2008

mmmk - testy jsme si nechali udelat po pul roce snazeni, kvuli tomu, ze manzel ma jen jedno varle, tak jsme tusili, ze mozna bude nekde problem. U me nenasli nic, ale spg nedopadl nijak dobre, i kdyz kontrolni nedelali vubec 😒 Pak jsme se prestali aktivne snazit, i kdyz ochrana zadna nebyla, ale s nasi frekvenci a nacasovanim by to byl zazrak otehotnet 😀 Ted se snazime hodne aktivne, takze verim tomu, ze se zadari 😉 Cech neni, narodil se v Pakistanu.

mirush - taky ziju v Londyne, na zapade 🙂

forensica
26. jan 2008

Holky, jedno podobne tema tu uz je - Snazilky v Anglii a zahranici II kdyby jste chtely zaskocit 😉

mmmk
26. jan 2008

Tictac, to drzim pesti 😵 Beres nejake leky na zvyseni sance?

Forensica, my jsme tohle tema zalozily, protoze chceme jen snazilkovske. Ve snazilkach v Anglii a v zahranici jsou predevsim maminky, chce to trochu obrodu. Na reseni prikrmu atd. mame jeste casu dost 😵

tictac
26. jan 2008

mmk - leky neberu, nechci do sebe nic cpat, jen bylinky, femigard, kontryhel a malinik. Ty neco beres? Meli jste uz nejaka vysetreni (i kdyz rok asi neni duvod k testum)

mmmk
26. jan 2008

U mne je, mam anovulacni cykly. Piju cajovou smes - kontryhel, mesicek a fenykl + beru vytazky pupalky, zensen a aloe vera. Uz se mi podarilo mit i ovulaci a pozitivni testik, ale neudrzelo se to. Tak kdyz uz ted telo vi jak, tak snad to brzo uspesne zopakuje 🙂
Myslim, ze kdyz je zjevny problem, jako u mne ta anovulace, je to duvod k reseni hned na zacatku, rok je to u zcela zdravych paru. Jenze moje dosavadni doktorka se k nejakemu reseni meho problemu nemela, vyplnila mi zadanku na IVF, coz podle me je az to posledni reseni. Ale nasla jsem si jinou doktorku, ktera mi prave poradila ty caje a dela i akupunkturu, 14.2. k ni jdu. 😉

tictac
26. jan 2008

mmmk - tak to bereme skoro to same 🙂 Jak dlouho tohle beres? Taky nechapu, proc rovnou IVF, vzdyt anovulace se prece da resit i jinymi zpusoby... Akupunkturu jsi uz zkousela, nebo to bude poprve?

ivana98
autor
26. jan 2008

ahojte 🙂 my zijeme tiez v nemecku a snazime sa priblizne pol roka. beriem iba listovku, meriam bt a tento cyklus som zacala s tou alchemilkou (kontryhel?).
inak tu "u nas" zacinaju testovat uz po pol roku neuspesneho snazenia... tak snad budeme coskoro vediet na com sme 🙂 a pritom mavam cykly vzorne, neviem, mozno sa ma len moja dr. chcela zbavit 😅

mirusch, tak posli prosim adminke ip, mne to pri vytvoreni temy uslo 😅

tictac
26. jan 2008

ivana - i kdyby se te jen chtela zbavit, tak aspon budete vedet, na cem jste 😉

ivana98
autor
26. jan 2008

to si hovorim tiez 😎 uskodit to nemoze..
na co je ten fermigard? ma to zmysel?

mmmk
26. jan 2008

Tictac, beru to asi od Vanoc a uz naskocila ovulace, snad to nebyla nahoda 😀 Ona mi anovulaci lecit nechce, pry neni jasne, v cem je problem (podle horm. profilu je to v malo progesteronu 😅 ). Akupunkturu teprve vyzkousim. Davaji si to holky pred IVF a pry to ma velky vliv na vysledek, takze doufam 😵 ... co jineho mi zbyva 😅

Ivi, aloe nezkusis? 😀

kitten
26. jan 2008

Ahojte, ja bydlim v Anglii, snazime se pres rok, mame spatne spermio - takze zatim to vypada ze sanci mame jen s IVF. To je dobre ze je tu tema snazilek v zahranici 🙂 Ahoj Tictac. mmmk na co je aloe? o te akupunkture take premyslim - nevis jak brzy pred ivf se s tim musi zacit?

tictac
26. jan 2008

ahoj kitten, je fajn, ze ses tu ukazala 😉

mmmk - tak to neni tak dlouho, bylinky trvaji trosku dyl, nez zacnou poradne pusobit, tak vydrz

ivana - ja jsem taky hodne skepticka na ruzne elixiry, ale femigard na me pusobi uplne ukazkove, beru ho paty cyklus 🙂

mmmk
26. jan 2008

Kitten, aloe by melo pomahat narustat sliznici a srovnat hormonalni hladiny v tele. Najdi si tady ve snazilkach tema Akupunktura, zakladala jsem ho ja. Tam to nektera holka psala, jinak jsem to nekdy driv cetla v nejakem casopise.

Tictac, ja vim, ja pila predtim jen kontryhel a zobala listovku, takze nejsem zacatecniku, tuhle konkretni kombinaci mam (ted jsem se divala) od zacatku prosince. 😅

ivana98
autor
26. jan 2008

tictac, fajn ze posobi ukazkovo, ale ako? 😅 😀
to aloe zatial nechcem, vraj sa to uziva aj na precistenie a treba s tym okamzite prestat ked otehotniete...ale mozno o mesiac sa do toho pustim. zatial mam pocit, ze musim kazdy dalsi mesiac nieco "pridat" a robit lepsie, tak nechcem hned vystrielat vsetky zbrane 😀
ahoj kitten 🙂

meriate bt?

mmmk
26. jan 2008

Ja merim 😉 A prijde mi, ze je to minimum, co pro to muzu udelat. Nechapu, ze nektere holky reknou, ze se jim to prici, kdyz si "tam" maji strkat teplomer, kdyz lezi manza vedle. Ten muj o tom snad ani nevi 😀 Ze zacatku mival reci typu, ze by chtel byt teplomerem, ale uz si zvykl 😀 😀 😀

ivana98
autor
26. jan 2008

Mojmu trvalo, kym si na meranie zvykol 😝 ale len preto, lebo mame taky pipaci... ho to budilo 😀 a tie reci tiez postupne prestali, ked som mu ukazala prvy kompletny grafik a on uveril, ze to VAZNE funguje 😎

tictac
26. jan 2008

mmmk-muj si taky zvykl, ted se me kazde rano v polospanku pta, jaka byla teplota 😀 a dokonce ani nerepta, kdyz mi zazvoni budik na mereni a on nemusi vstavat 😀

ivana - je to vsechno popsane na tematu zkusenosti s femigardem, ale jen tak ve zkratce....trpivala jsem bolestmi v podbrisku strasne casto, velmi bolestiva ms, zanety kdyz jsem byla mladsi. 4.cyklus jsem mela diky femigardu uplne bezbolestivou ms (poprve v 15 letech, dokonce jsem netrpela pms, zadne bolesti v prsou, nic, a ze jsem byla vzdy tyden kolem ms na nic) Takze pro me funguje uplne perfektne 😉

mirusch
26. jan 2008

Ivanka, napisem admine.
Inak, fakt skus Femigard, ja som ho tiez zacala brat, vraj to je dobre aj pred IVF. Kukni na ich slovensku alebo rakusku stranku. Ja som si ho objednavala cez internetovu lekaren, sice drahe postovne, ale nemusim cakat, kym pojdeme do SR. Kukni na magister.sk Femigard su bylinky, specialne zlozenie na upravu cyklu. Posobi to na vsetko mozne, aj hormonalne vykyvy, aj tictac to dobre napisala.
Mmmk, sa inak cudujem, ze ti nic nerobia s anovulacnymi cyklami, ved sa to pekne da riesit hormonami. Ja mam vysoky FSH, neskoru ovulaciu, ak vobec, stacil mesiac brania tabletiek a bolo ok. Aj ked nechcem brat hormony stale, pred IVF to ale bude nutne. A v com inom by mal byt u teba problem ak nie v hormonoch? Aky je iny dovod pre anovulaciu? 😕

ivana98
autor
26. jan 2008

no ale ja take problemy nemam... ms ako hodinky, vzdy 29 dni, LF vzdy dostatocne a rovnako dlha, bolesti iba pocas prveho dna ms (v pohode)... no mozno vyskusam... takze ste to vsetky objednavali online? nemoze to mat nejake negativne ucinky?

preco ste v zahranici? ja som prisla kvoli studiu a ostala kvoli manzelovi 😝

mirkson
27. jan 2008

mmmk : Ahoj, fotky na beremese mam. Jsem rada, ze se ti libi.

Do Kalifornie jsem se dostala nahodou, pracovne, nic neplanovane. Nikdy jsem si nemyslela, ze se tady usadim. Ale potkala jsem tady ted uz manzela a veskere plany se zmenily.

V Londyne jsem bydlela 5 let. Na jihu.

Tady jde vsechno pomalu. Doktori se k nicemu nemaji, pokud se o miminko nesnazite minimalne 1 rok.
Moje gynekolozka rikala, ze je zatim brzy delat nejaka vysetreni. Zatim musim par mesicu pockat. Nestresovat, nemyslet na to....

Ale manzel sel na testy spermatu. Trosku jsme oklamali jeho doktora. Rekli jsme mu, ze uz se snazime rok, takze ho vzal. Ted cekame na vysledky. Uvidime, co dal.

Brala jsem prenatal vitaminy 2 mesice, ale uz jsem prestala. Snazim se jist zdravou a vyvazenou stravu

tictac
27. jan 2008

ivana - jestli mas cyklus v poradku, tak nema cenu brat femigard, i kdyz uskodit nemuze, jsou to jen bylinky.

Ja jsem v Anglii taky nikdy nechtela zustat, ale potkala jsem manzela a jsem tu 10 let 😀