• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahojte,

bodečka, tak vidím, že už sa aj aklimatizuješ a vo veľkom perieš a upratuješ :grinning:

emily, to chlapi sú takí ...čo narobíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lilu idem mrknúť :slight_smile:

iwuška, tak vitaj aj ty späť :slight_smile:
25. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,,škoda že, nebývaš bližšie spolu by sme zavárali ogurky :slight_smile: dik,,trochu zmena

lil,,no trochu vlasová zmena,,a ešte aj bude :slight_smile:
25. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veronocke prajeme vsetko naj, naj, nech si ten krasny vek uziva :slight_smile: , booozinku sladkych 14nast :wink:
ved aj ja som mala tolko nedavno :grinning:
25. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodecka, vitaj doma :slight_smile:

mna neska skoro mrdlo :angry:
rano Angelika 2x vracala, 4x kakala riedke :angry: , myslela som ze zbohom dovolenka, dovolenkovat budeme v nemocke, ako vo februari :stuck_out_tongue_closed_eyes: . 2x spinkala :sweat_smile: , ako babetko :sweat_smile: , poobede sa zobudila, ze maminka, ja uz som v poriadku, uz to preslo, nemam chore brusko :sweat_smile: . Spapala len uvarene krumplicky, a vyzera byt v poriadku :dizzy_face: ,
fuuuu, ani si neviete predstavit ako mi odlahlo, ale stale trpnem, co este bude. A to sme mali zejtra vyrazit, a ja nemam absolutne nic nachystane. Proste ked bola v takomto stave, tak som ani nebalila, ani som nebola v obchode :angry: . Behala som furt okolo nej, a prala pokakane nohavicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak nam drzte palce, nech nam ta vytuzena a prva dovolenka pri mori vyjde :slight_smile:
25. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronka všetkým ďakuje :dizzy_face: :zipper_mouth:
Reni dufam, že Angelike to prejde a vy si budete užívať dovču :wink: ale hadam keď sa už cíti lepšie tak to bude dobré
25. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy, dakujem, uz je asi OK, tuk-tuk na drevo, uz beha po dvore a vymysla...

no idem nieco chystat, papa :wink:
25. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka to bude asi cestovna horucka :wink: -dufam tak ja som chcela az zajtra blahozelat no ale ked uz ste vsetky tak aj ja sa pripajam Veronike vsetko naj naj k sladkym 14tinam :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka posielame angelike ozdravujúci cmuk, nech je Ok, až si pekne užijete dovolenku :slight_smile:
25. júl 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni//tiez posielame uzdravujuci cmucik,nechh vam dovca vyjde//cmuuuk :astonished: mozno fakt len cestovna horucka/nasad cierne uhlie s ciernym cajom a iste bude ok/drzim palceky
25. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mozu sa dnes natrhane uhorky zavarat az zajtra mne sa uz nechce :frowning2:
25. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a ty myslíš, že keď ich kúpim ráno na trhu, že ich ujko trhal v noci ? :grinning: :grinning: určite ich môžeš smelo zavárať aj zajtra, veď robota nie je zajac neutečie, tá si ťa počká :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy diky mna to nenapadlo ale ja som z toho nahanania bociana nejak unavenaa :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím emily že môžeš
25. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: :grinning: to je pekná únava
25. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda emily, stále ho nahánaš?
25. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily hadam ho už tento mesiac chytíš :dizzy_face:
25. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam uz nevladzem z dychom :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka Veronike prajeme tiež všeeeeko najlepšie :dizzy_face:

renka, možno len niečo spapkala a nezapasovalo jej :slight_smile: len sa pekne chystaj a zajtra jupiiii...nech sa máte fajn prajem

emily, :grinning: :grinning: šup šup naháňať ďalej :grinning:
25. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ja sa tiež pridám už dnes ku gratulácii, až sa nestane že zajtra zabudnem ... aj Zuzka posiela pozdrav :slight_smile:
25. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tu fajne prší, bude sa dobre spať ... aj poobede sprchlo aj krúpky
25. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emilz//snad kym zima pride bociana dolapis,lebo ti uleti do teplych krajin :grinning:

kto si da kelovicu?/ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli to fakt? tu je vonku tam prijmne akurát na prechádzku... ja som sa bola trošku pokorčuľovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lilu si ma rozosmiala s tým bocianom :grinning: a akú kelovicu?

jeej som dnes kúpila v tescu malému klobúčik...je celkom pekný..taký skôr na jeseň ale stál, že 0.60€...som len pozerala, či fakt toľko :grinning:
25. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz prsalo//v noci teraz je fajn ako adulka pise :slight_smile:

adul//no kelovy privarok s klobasou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevarite take?/

super nakup,mna tolko vysla jedna buchta :grinning: ked pofotis daj vediet
25. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes kupovali prenos.chladnicku//jasne ze nekupili :frowning2: zato si ma tato udobroval a kupil prenosny dvd a ja malej tenisky :grinning: co fakt asi nevynosi ale mamina neodolala zlave :slight_smile:
25. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli dík, za Niku, lebo dnes má slečna dovolené prísť domov až o 21,30 keď už má zajtra tie narodky, dám jej neskôr gratulácie prečítať :grinning:
u nás neprší
lilu keby som si dala kelovicu tak už asi odletím, mali sme na obed fazulu a som taká nafúknutá, len prasknúť, to bude smrádek v noci :grinning: :grinning: :grinning:
adi dobrá kúpa, mala si kúpiť do zásoby, keby ste náhodou stratili :grinning:
25. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu iste Vivka vynosí :slight_smile: zatiaľ si klobúčik dáva dole..hovorím mu, že je fešák, ale aj tak si ho švacne dole :grinning: nejak nechce čapice teraz nosiť...a veru keď slnko svieti na tú jeho blonďatú hlavu to nie je bohvie čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, ja mám rada kelovú polievku..prívarky moc nerobím..u nás nemajú úspech
25. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu prenosné DVD je super vec my si už pre neho nevieme cestovanie ani predstaviť a Domino radšej aj doma pozerá na ňom ako na normálnom
25. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som asi blbá...prenosné dvd ..myslíte ako samotné? to také je? my doma nie sme moc technické typy..tak nejak nemám prehľad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy// :grinning: tak este mam ladovy salat s paradajkami :slight_smile:

adulka//neboj ked uvidi deti vonku ze maju klobuk tiez si ho da :slight_smile: a tie tenisky som v nike ale su reeboky//ci ako sa to pise. Len su biele s kvietkami/len tak na paradu :slight_smile: ...
25. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok