• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Ivi...to ma nenapadlo, tak kaslem na cele plavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj netmona, ved ty stale vravis ze ste boli v HR a fotecky nikde....tak sup sem s nimi
6. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus esteze ma mas :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este aj Bodecka nam dlzi fotecky!!!!

Bodeckaaaaaaaaa, kde sa nam tulas???????
6. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:
6. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde sa nam tulas?
6. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sedím :grinning: ...trošku sme si pospali,potom vyvenčiť havina a rýchlo do obchodu ...no a potom tanec po kuchyni :grinning: :grinning: :grinning: ...máme kelovú s párkom a deti si rozkázali bryndzové halušky
6. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka...ale sikovno daj o jeden tanier naviac....Cica luuuuubi bryndzaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanier nachystaný,ale lyžičky už nemáme tak si zober svoju :grinning: :grinning: :grinning: ...aj slaninku :confused:
6. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka ale ved si vencila vcera :grinning: :grinning: :grinning: aj labky si umyla?????? :grinning:
6. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka...ja si zoberiem rovno zufanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umyla-umyla :grinning: on pekne skáče do vane :wink: ale aj tak je to neposlušník...dnes sa tak ťahal von,že mi spôsobil úraz :cry: :cry: :cry: zlomil mi nechtík na malíčku :grinning: :grinning: :grinning:
...keď on nechce chodiť na wcko :frowning2: :grinning:

vítam novú členku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, a ak sa smiem spytat, co mate za havina? A to v domecku, ci v byte? moje deti dennodenne o tomto otravuju...
6. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bývame v byte a máme bišónika
http://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_2208348.jpg?1230505778

u nás som ho strašne chcela ja :slight_smile: nesplnený detský sen :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, presne, ja to tiez tak citim v sebe, chapem tie deti, ze ho velmi chcu, ale je nas 5 v 3-izb. byte a este psik?? to moj muz nechce vobec suhlasit
6. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao, ja som si splnila sen tak, že som kúpila dom, lebo sa mi páčili psy :grinning:
6. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vás dnes dobre číta, som sa aj zabavila...dovolenkárky :grinning: a nudapláž bola aj v Štúrove...paťka sa ma pýtala čo to znamená :grinning: :grinning: :grinning: , keď som jej povedala, že čo ..tak zahlásila.."jasné, chlapi tam chodia očumovať ženy " :grinning: :grinning: :grinning:

jalao... prosííím ťa ty by si z čoho chcela chudnúť...som si ťa mrkla ...veď vyzeráš dobre :slight_smile:
6. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím vás pukanky ... som vám včera zabudla povedať že vás pozdravuje emily písala mi smsku

máme novú tváričku a ešte k tomu moju rodáčku ... vitaj jalao

cica k tej dialnici je jedno kade už ide ale hlavne že konečne bude
6. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme dnes boli na tom kupku ale o druhej sme museli ísť bo začalo pršať ...no uvidíme ako zajtra
6. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kdeže ste všetky? :frowning2:
6. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ahoooj, tu neprsalo ani vcera, ani dnes. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer :wink:
6. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaa, mame novu maminu? tak vitaj jalao :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia Reni :grinning: :grinning: :grinning: co si dnes porabala, ze si sem ani mrk neurobila?
6. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute renka, cica ... čo robkáte?
6. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, nooo, MM spal po nocnej, inak dnes ma narodky ,potom som bola v meste -TT, kupila som mu striebornu retiazku na ruku, ked ma tie okruhle, nech ma aspon pamiatku...deckam som pokupila somarinky, celenky, sebe podprdu...cestou na parkovisko som stretla kamosku, co sme boli spolu v porodnici, tak sme si sadli a klabosili...ma male mimco, 5 mes. tak som si popestovala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
potom tu boli chvilu nasi, vinsovali, potom sme vypustali bazen...o siedmej som si len tak lahla a ja som aj zadriemala na pol hodku :grinning:
a o osmej som isla na hodinku kamoske do susednej dedinky...to je vsetko...staciiiiiii???? :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj, a bola som pre tortu...ale foto hodim az zajtra :wink:
6. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teraz tu sedim a papam oravsku slaninu, co ma byt zajtra na opekacku-grilovacku :grinning:

do kelu, co kupila ta lilu :angry: :angry: :angry: , iwiiiiiiiiii, len tak malinko nakukni do ich izby :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Reni...tak si mala teda perny den.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ze prajem ujovi Renkovi vsetko len to najlepsie, nech mu sluzi zdravicko a nech cim skor dorobi domcek! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej mne asi ušlo že bola lilu niekde na nakupy ked nie som zvedavá ... kdeže boli?

renka si mala raidne vyťažený deň
6. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok