Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
1. sep 2009

adulik z teba bude kadernicka -casom 😵

aadula
1. sep 2009

andy, nás strihá mama kedže je od fachu, ale ona sa normálne bojí malého strihať a nechcela ho strojčekom, tak som skúsila ja a pekne sedel, ešte sa aj usmieval keď počul ako strojček bzučí 😀 , ale Paťke sa nepáčilo, že som ho ostrihala..ale načo takému drobcovi dlhé vlasy..on má hrozne ostré vlásky a podľa mňa nemá tvar hlavičky na dlhé vlasy... takto sa mi páči 😵 mu vyniknú tie krásne modré očká 🙂

aadula
1. sep 2009

emily, nebolo by zle..prevzala by som po mame 😉 , ale ja som antitalent na účesy...strihanie a pod. 😀

andreah70
1. sep 2009

adi hoď foto nech vidíme aký je peknučký 🙂
no ja tu mám módnu prehliadku dcéra sa mi chodí ukazovať čo by si asi zajtra obliekla do školy 😀 ale stále neni s výsledkom spokojná...............kázala mi aby som ju zobudila o 6,00 keď budeme vstávať my aby všetko stihla a to idú až na 8,30 do školy. 😀

marianka79
1. sep 2009

no to je ako ja tiež ked niekam idem cely šatník vyskúšam a furt nemam čo na seba ale dnes som si kúpila nohavice-fialové a sivé tričko fialová je moja 🙂

aadula
1. sep 2009

andy, som sa ho snažila odfotiť, ale tá jeho bielučká hlávka 😀 akoby vlasy nemal .. skúsim ráno ..možno bolo už zlé svetlo večer. My sme modnu prehliadku už absolvovali..ešte teraz mi doniesla opasky, že ktorý si má dať 😅 to sú celé baby ... našim zas robia v škole...maľujú a že im idú tento mesiac okná meniť, lebo až teraz peniažky dostali...neviem si predstaviť ako sa tie deti budú učiť v sept. 😕

marianka79
1. sep 2009

aadula pomožu malovat 😀 aspon sa niečomu priučia 😉

aadula
1. sep 2009

marianka, veď to..aby to tak neskončilo 😝

sa lúčim na dnes..zajtra po jasličkách sa ozvem ako sme dopadli idem si pozrieť ten seriál čo začína na joj-ke o tých odsúdených 🙂

emily333
1. sep 2009

a kde je lilu a hasli? ☹

andreah70
1. sep 2009

sledujú seriály však ich ide hojne...........ja tiež sledujem ale aj koníkujem ...........hold šikovná som 😀 😀

emily333
1. sep 2009

andy nie si sama aj jaaaa 😀

marianka79
1. sep 2009

ženy sú šikovné dokážu robit aj viacero vecí naraz to chlap nie pretože im myslí iba lavá hemisféra mozgu

ja zase aj koníkujem aj facebokujem konkrétne farmwille 😉

bodka13
1. sep 2009

😠 😠 😠 súrne potrebujem notebook 😢 😢 😢 on mi to robí schválne 😠 😠 😠

musím prečítať o čom ste kecali 🙂

marianka79
1. sep 2009

no prišla si o vela bodka

bodka13
1. sep 2009

prečítané 🙂 🙂 🙂

aj my sme ešte predškolové naháňanie domov museli zdolať 😀 ...sa im nechcelo,ale zajtra už nebudú do 9 spať 😒
pozerám tie odsúdené a celkom sa to dá 😉

andy príď k nám 😉 my máme primu 🙂 🙂 🙂

bodka13
1. sep 2009

zajtra želám všetkým školákom,škôlkarom a jasličkárom aby vykročili správnou nohou a nejako to tam vydržali celý školský rok 😉 😵 😵 😵

dobrúúúú 🙂

netmona
1. sep 2009

bodka ,,dik,,,no my začináme v škôlke ,,aleluja 🙂 ,,uvidím ako to ta dopadne

netmona
1. sep 2009

dobrúúúú

andreah70
2. sep 2009

dobré ránko 🙂
všetkým školákom, škôlkarom a jasličkárom prajem príjemný školsky rok a školákom iba samé jednotky 😉

emily333
2. sep 2009

dobre ranko 😉 a prajem to iste ako andy 😵 tak moj skolak uz odfrcal do skoly 😉

tatolu
2. sep 2009

Ahojte,
aj mňa ten môj drahý konečne pustil 😖 k tomu PC.
Tiež prajem školákom škôlkárom jasličkárom a ich maminám, aby tento deň prežili bez ujmy a samozrejme aj tie ďalšie 😉

emily333
2. sep 2009

tak ja sa pomaly chystam na rehabko ,potom k lekarke a este urad prace mam na plane dufam ze to do obedu postiham 😉

tatolu
2. sep 2009

urad práce v stredu pracuje?
Ktorýsi deň majú voľno. Teda u nás. Ale možno v stredu majú ten dlhý deň 😔

emily333
2. sep 2009

u nas maju dlhy den aspon niekedy 😀 volno maju vo stvrtok a piatok poobede tam uz nikoho nenajdes 😀 😀

iwusska
2. sep 2009

ahojte babulky moje tak som konecne s vami 😵 doma sme mali pc v oprave tak sa nedalo skor....idem vas pocitat, mam co robit, vyse 50 stran 😝 😀
dnes sme absolvovali nastup do skolky a je mi smutno mala sa este po vystupeni z auta strasne tesila, ale ako sme vkrocili do budovy tak sa zmenila o 360 st. a ze ona ide radsej ku starkym....strasne zacala plakat, nic nepomahalo...dufam ze sa rychlo aklimatizuje, ale pre istotu si pani uč. napisali moje cislo ☹ 😢

andreah70
2. sep 2009

ahoj Iwuss držím Miške palce, aby sa rýchlo aklimatizovala 🙂 asi ti je všelijako ☹ keď si ju tam musela plačúcu nechať 😢
ako bolo na dovolenke, chceme fotečky 🙂

iwusska
2. sep 2009

andrejka ahoj 😵 mas pravdu je mi vselijak 😢 ale ked som to prezila 2x musim aj treti....len stale na nu myslim
na dovolenke bolo super, aj ked sme si tam preskakali vselico....Chorvatsko je nadherna krajina, urcite sa tam este vratim.....a fotecky budu neskorsie, uz sa na nich pracuje a hlavny fotograf / cicuskin drahy / este len dojde 😀

aadula
2. sep 2009

ahojte, tak my máme prvý deň a prvú hodinku v jasličkách za sebou, 😵 Samko bol úžasný, síce ja som si ráno poplakala, ale zatiaľ sa malému veľmi páčilo...ako vošiel do triedy, dal ruku sestričke a zasmial sa utekal za detičkami, keď som po hodinke prišla pre neho, tak tam bolo kopec plaču, ale hneď mi hovorili, že malý vôbec neplakal a s úsmevom mi ho doniesli, ani domov sa mu nechcelo, otočil sa späť 🙂 , tak uvidíme zajtra..to tam už 2h. ostáva 🙂 Taká som rada, že to dnes zvládol.

tatolu
2. sep 2009

Aadulka, to je super 😉

Iwuška, keďže ešte nevolali, aj Mišenke sa isto darí nachádzať nových kámošov 😉

bodka13
2. sep 2009

ahojteee 🙂
tak aj my sme už doma zo školy...Davidko tam kráčal akoby sa mu nechcelo 😒 ale v škole sa mu nálada trochu zlepšila...dostali knihu a nejaké pomôcky(nožnice,vodové f.,ceruzky,...) 🙂 p.učiteľka vyzerá celkom sympaticky ale veď uvidíme čo sa z nej vykľuje,lebo hlas má ostrý a párkrát ho dnes musela použiť 😀

Iwus 😒 ...neboj Miška sa rýchlo udomácni 😵

adulka...ako Samko v jasličkách?