Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
11. sep 2009

co je spachtoska? 😀 😀 😀

aadula
11. sep 2009

cica, no už dobre..bo som sa už najedla 😀 a budem musieť s malým trošku von vybehnúť..mu je nejak dlho vnútri

tatolu
11. sep 2009

Pozerám, že ste na druhej strane, tak šup vás dopredu, aby ste nemuseli dlho hľadať. 😉

emily333
11. sep 2009

ahojte konecne sme doma 😉

aadula
11. sep 2009

a jeje tu je ale ticho 🤐

emily333
11. sep 2009

no veru ☹ citala som co ste fajne papali na obec aj my budeme mat zajtra placky ale iba z acidkom 😉

aadula
11. sep 2009

ja milujem zemiakové placky..ale vždy mi ostane ťažko od žalúdka...tak ich veľmi často nerobím..ja som dnes kúpila karfiol, takže zajtra ho vypražím..aj keď ja by som si radšej zapekaný dala..ale títo moji doma to nemajú radi

hasleerka
11. sep 2009

pekný večer

emily333
11. sep 2009

ahoj hasli 😉

hasleerka
11. sep 2009

neostali ešte tie zemiakové placky, aj by som si dala 😀 😀 😀

a kam balí bodka tašku????

zdravstvuj emily 🙂

renka9
autor
11. sep 2009

ahojte 😉

emily333
11. sep 2009

ahoj renka 😉 cio ste dnes porabali koceny?

hasleerka
11. sep 2009

reni čau

ja som dnes varila, bola na zdravotke, búvala s Miškou a potom v meste, bol tam benefičný koncert, vyberali na naše detské oddelenie, tak sme boli prispieť

renka9
autor
11. sep 2009

ja v robote, potom do skolky, a v TT na jarmoku...

Angelika je uz chora, vecer jej nic nebolo, rano mala kasel, a MM ju dal do skolky 😠 😠 😠 . Ucitelky nic nehovorili, ale tusim, co si mysleli... 😒

hasleerka
11. sep 2009

no drobček, a má aj teplotu?

emily333
11. sep 2009

oj dalsi marodik ☹ prejem skore uzdravenie 😉

renka9
autor
11. sep 2009

teplotu som nemerala, zda sa mi ze je trosku teplejsia, ale ja sirup proti horucke nedavam hned...je dost zachripnuta 😒 , kasle, a asi aj sopliky zacinaju ☹

emily333
11. sep 2009

no co ten moj janko nevymysli bola som na wc a tam cez bateriu natiahnuty tampon 😠 ,ale iba na polku bol rozbaleny a druhu polku namocil a to mu napucalo 😀 vyzeralo su ako dazdnicek

aadula
11. sep 2009

reni ahoj čo pekného si kúpila na jarmoku?

hašli, ako dnes Miška v škôlke?

emily, ten tvoj janko je riadny výmyselník 😀

emily333
11. sep 2009

babenky idem haji dobruu nocku 😔

renka9
autor
11. sep 2009

adulik, vsetko som pokupila Angelike- 4 pancusky, 1 tricko a jesenu tenku ciapku, a dokopy ma to stalo 750.- korun 😠
mojej mame som kupila salku s menom, a kedze sa mi pacila, tak som kupila aj sebe 😅 , no co, aj ja si raz mozem kupit nejaku zbytocnost, nie ? A povadila som sa s MM, ale o tom sa mi nechce... 😝

hasleerka
11. sep 2009

emily dobrú nôcku .. adulka v škôlke to ušlo, bolo to bez plaču, ale aj poobede aj teraz ked išla spať vyjednáva so mnou, že ona nejde do škôlky ... no som zvedavá ako v pondelok

renka aké pančušky si nakúpila??? mne treba ísť tiež nakúpiť Miške ... a do koľko rokov dávate deťom pančušky?

andreah70
11. sep 2009

ahojte ešte som prišla nakuknuť, ale moc ste neklábosili 😀
hasli mne Nika nosila pančucháče dosť dlho možno aj do 11 rokov ona je taká zimomrivá, Domko ich nenosí už dlho možno od druhej-tretej triedy, ale to iba do školy dosť im tam kúria ..........my chodíme ráno spolu autom a poobede prídu za mnou do roboty a ideme opäť spolu domov autom, takže moc po zime nechodia.
Jasné že keď sa idú cez zimu lyžovať, sánkovať.........tak ich nosia, ale ja už im kupujem také ktoré nemajú šlapy a vždy stačí vymeniť len ponožky 😀

hasleerka
11. sep 2009

andy dík za radu ... ja tak rozmýšľam ako budem zase Zuzku obliekať ... v triedach im tiež kúria ale na chodbách je zima ... my to síce nemáme daleko do školy, ale aj tak aby jej za ten kúsok nebola zima ... no bude dilema ☹

andreah70
11. sep 2009

oni to majú ku mne do roboty asi 100 m tak to neprechladnú

hasleerka
11. sep 2009

tak to máš super robotu tak blízko

andreah70
11. sep 2009

my sme ich aj preto nedali do školy na sídlisku kde bývame, ale pri robote hlavne keď boli mladší sa pri mne v kancelárii naučili a domov sme už išli s hotovými úlohami 😵 teraz už mávajú viac hodín 😠

hasleerka
11. sep 2009

joj ja som pochopila že to máš tak blízko domu robotu ... a to zatial je blízko školy ... asi mi to nepáli, no ved načo by ste potom chodili autom ... už je asi pokročilá hodina a treba ísť spať

andreah70
11. sep 2009

hasli ona nie je ani tak ďaleko od domu pešo asi 15-20 min...............ale to nechodíme hold lenivosť 😀 autom sme tam za 2-3 minúty 😀 😀
idem aj ja na kute dobrúúúúúúúú

hasleerka
11. sep 2009

tak dobrú všetkým aj tým čo prídu neskoro 🙂