• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
vám je tu nejako veselo :grinning: :grinning: bodka ale aj ty máš len chalanov čo takto copčeky robiť by sa ti nechcelo :grinning:
16. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Co noveho? idem kuk :dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :confused: :grinning: ....už som stará :unamused: to by som potom v 50tke mala doma nejakú 13 a možno aj vnúča :confused:
16. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka že stará :confused: ale hybaj neblázni však si v najlepších rokoch, čo mám hovoriť ja ani sa nenazdám, rok ubehne ako voda a budem už v ďalšom leveli :grinning:
ale najdôležitejšie je že sa cítime na 18 :grinning: :grinning: teda aspoň v hlave, bo to telo si s nami robí čo chce :grinning:
16. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uha,docitane..Iwis ???halooo si tu?/ to kedy chces oznamit tatovi ze sa bude snazilkovat koli cice ? :grinning:

bodka,to stare nechaj v skrini vytiahni len mladu bodku von :grinning:

k meninam vsetko naaaaj..bude aj kolacik?/ tusim som si daky nechala na dnes ku kave :grinning:

andy/tak sme 2 osemnastrocne :dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: tak potom som zodpovedná :grinning: :grinning: :grinning: alebo rozumná :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
...je tu taká téma,som sa v nej motala a názory rôzne :wink:
16. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa motam kade tade a domotam sa do postele// :grinning: nabrat energiu.ked zakusky nepodavate.. :grinning:
16. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nenakupuješ?...inak som jak oťapená,oči sa mi zatvárajú :unamused:
16. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ty si expertka.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu......ujo Dodo chcel uz na dovolenke Iwusku odviezt do jaskyne na clniku....tuzil po malom jaskyniarovi...ale ked Iwuska ma tu mirenu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ťa chcem len šťastnú a usmiatu vidieť :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica// :grinning: :grinning: :grinning:

bodka/dnes ee

tiez ocami klipkam
16. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ,cica ..takto? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
16. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa vecer...vivi soplikuje tak ma zly spanok
16. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi cica ved to tu tak verejne :grinning: ale to ty si ho stale nahovarala na maleho jaskyniara :grinning: :grinning: :grinning:
bodka pravdu mas, kaslem na peniaze :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa liluška :slight_smile: ...a uzdravte sa :wink:

Iwi...bezpečnostné zariadenie vyhadzuješ :confused: ...na rok budeme kočíkať :dizzy_face:
16. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu normálne uchechtávam na vás :grinning: :grinning: ešte že ma nikto nevidí by si pomyslel že mi hrabe, keď sa na PC usmievam :grinning:
16. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aj ja sa tu chechcem ako sa to tu ujalo :grinning: :grinning: :grinning:
vidis ciculik ako ta tu vsetky mame radi? no co by sme pre teba nespravili :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste moje hviezdicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: u nás fúka uragán...ale je teplo :slight_smile:

...teraz prišiel Martin zo školy a že mám ísť za vychovávateľkou :confused: ...som zvedavá čo ju trápi
16. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka, co vyviedol?
Nas Filip dosiel s dvomi jednotkami...jedna s anglickeho testu, bol medzi najlepsimi a postupuje do skupiny, ktora je lepsia a bude tento rok znamkovana a druhu z nejakeho testu zo sloviny....do ktorej sa cele leto ani nemrkol a zevraj mal na plny pocet bodov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po kom to dite je? :confused:
16. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvrdí že nič...ale myslím že bude mať pripomienky prečo ide po obede domov a neostáva dlhšie-ale veď to majú zaplatené na celý polrok dopredu....lenže nechce byť v tej družine,no musela som ich tam dať lebo keď si nájdem robotu potom ho počas šk.roka nezoberú

ja som mu akurát ráno podpisovala 1 a pochvalu a súhlas so školou v prírode
16. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlas so skolou v prirode? :confused: to kedy idu?
16. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy v máji...ale oni si vždy už v septembri zisťujú záujem,nechápem prečo im mám teraz podpísať že ho záväzne prihlasujem veď stať sa môže všeličo
16. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasi chodia maj, jun, ale predbezny zaujem robia niekedy v januari-februari
16. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás by som sa nečudovala keby od novembra začali aj vyberať prachy :angry:
16. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to by som sa ani ja nediivila, ked uz teraz zistuju zaujem.
A kam chodievaju do SVP?
16. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodili niekam na Rudno :confused: a teraz mal napísané Krahule...a čudujem sa že Martin chce ísť :confused: :slight_smile: teda zatiaľ
16. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco sa cudujes? Nas Filip sa vzdy tesi, ci isli k moru alebo na Slovensko.... :slight_smile:
16. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka,,veru ,,najprv prachy a potom nech sa deje čo sa chce,, :unamused:
16. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok