• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
bojuj a nepusti ho :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by som ho do lesa po jahody poslala? :grinning:
26. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala by som ho aj do tesca,ale to mame blizko a rychlo by sa vratil :grinning:
26. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo,kde ste? :confused:
26. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj nejako sa mi oči zatvárjú :confused: ...vínko bolo nejaké uspávacie :grinning: :grinning: :grinning: ...asi sa poberiem na lôžko :slight_smile:
26. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja,mm uz ma vyhana :frowning2: ,tak idem pozriet bednu :slight_smile: ,tak dobru nocku
26. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobrú noc
26. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka včera som núkala burčiačik, to jediné asi bolo dobré na tom jarmoku ... som tu písala o obliečkach ako som sa trúba ulakomila ... ale som ich bola vrátiť .... no asi som tu zostala sama :frowning2:
26. sep 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko spachtosky :wink: ale je nedela tak kludne hajkajte :dizzy_face:
27. sep 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne nedelne ranko :slight_smile:
emily uz ti dosiel milacik? Ja som este stale sama :confounded: ale uz cestuje :dizzy_face:
27. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus uz je doma a sa zvrta v kuchyni :grinning: je nadseny aku ma doma stavbarku tak vari obedik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ze je spokojny so zenickou :slight_smile: dufam ze ma aj ten moj pochvali....on totiz vobec netusi, ze sme malovali :grinning:
27. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude milo prekvapeny a bude na teba pysnyy :dizzy_face:
27. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze mas pravdu :grinning:
a co dobreho dnes kuchtite?
27. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame kuraciu polievku pecene mesko a kapustu :wink:
27. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim roladu z mleteho masa plnenu vajickami natvrdo+zemiakova kasa a uhorkovy salatik a polievocka klasika kuracia s rezancami :dizzy_face:
aj vy budete mat mnamkovy obedik :stuck_out_tongue_closed_eyes: kapustu robite kyslu? a co k tomu knedlu?
27. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulienky :wink:

ste šikulky a manželia vás iba pochváliť musia :dizzy_face:

my budeme mať tiež mäsko s kapustičkou a knedľou...a polievku mäskovú

malý mi v noci chytil taký záchvat kašľu..som sa normálne zľakla...som si ho vzala na ruky a chodila po izbe..nakoniec som otvorila okno a tam som pri ňom s ním stála..tak mu to prešlo ... potom na mne zaspinkal...teraz cez deň to nie je také hrozné... som z toho nešťastná..lebo v jasličkách si zvykol dobre a teraz tento kašlík ho trápi..neviem či ho zajtra nenechám zas doma
27. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka....davas mu na ten kasel nieco? ono sa to zvykne v noci horsie prejavovat ako cez den :confounded: daj mu aj fenistil kvapky 3xdenne, malo by to zmiernit prejavy....aj mne kaslu vsetky tri :frowning2: , Ninka bola doma od utorka...uz to zacina, ale mam doma vakciny proti chripke tak si ich vsetkych zaockujem niekedy v oktobri a aj seba
27. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú nedeľu prajem :dizzy_face:

adulka...Samko nech sa rýchlo uzdraví :slight_smile:

Iwka ...tak bude mať tm pekné prekvapenie :wink:

Emily...aj ja chcem takého čo varí :frowning2: ...požičiaš? :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška, dávam mu fenorin...a ten fenistil..vidíš to ma ani nenapadlo... skúsim mu to dať... ďakujem za radu...nechcem s ním zas utekať k dr. ..ved teraz bral atb....aj ked ja nie som proti atb. ked ich treba brať tak treba...ale 2x za sebou ..to je dosť
27. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka nemas za co :zipper_mouth: len nech aby to pomohlo a rychlo sa vyzdravel, posielame cmuk
27. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som od rána poriadne ešte nezastala..akurát čo som sem ponakúkala :grinning: , ale konečne idem nohy vyložiť..malý aj veľký spia...Paťka sa ide učiť..tak chvíľka kľudu :slight_smile:
27. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás prebieha vyučko :grinning: ...tak som sem trošku nakukla ale asi všetky oddychujete :dizzy_face:
27. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moji chlapi uz prisli z futbalu bo ani nezacali a uz skoncili neprisiel im super :grinning: :grinning: :grinning: a uz idu do MI na hokej a ja mam dnes pyzamovy den :dizzy_face:
27. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, ako sa ti darí? A malé bobčo...sa má ako? Mliečka máš dosť....jujuj..až ti závidím... :wink:
27. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janbari :confused: :confused: dari sa mi super az na to babo :frowning2: narodilo sa mojej kmotre a nie mne .
27. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :confused: aj ja :grinning: :grinning: :grinning: aké máš pyžamo?...ja mám biele s červenými bodkami...vyzerám ako tyčinka dots alebo hrnček na granko :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam moduckee :grinning: :grinning:ale bez bodiek
27. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy:slight_smile:,emily,iwusik -sikulky:slight_smile:

adulik,ak ma samiko drazdivy kasel,tak mu kup kvapky Ditustat 13kvapiek 3xdenne,nasim velmi pomohli,aj oni mali v noci zachvaty ,nech sa rychlo vylieci :wink:
27. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejak sa to tu dajak zanedbava :frowning2:
27. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok