• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
aj ja si prosíííím sniežik :grinning: :grinning: :grinning: ...a nechcem aby fučalo :angry: :angry: :angry:

ahojte snehulienky :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...tak Iwus aj my si prosime sniezik :wink: alebo este nie,musim este jedny cizmicky kupit. som ploanovala ze tento tyz.pojdeme do Rehab.centra a kupim ale ked mala ochorela ..tak nabuduce

Iwus a uz ste zdrave? Vivi este v noci teplotovala. Uvidim co bude vecer. Teraz vyzera Ok len papat nechce :frowning2:

cica aj u nas fuci severak,skoro ma odvialo a to som len za roh isla chleba kupit :grinning:
14. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ahoj :dizzy_face: my sa uz mame lepsie, Misenka uz vcera nemala teplotku, ale este polihuje, je taka slabucka a tiez tomu jedlu moc neublizi :confounded:
bodecka posielam sniezik fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ahooj,posielame misenke uzdravujuce cmuciky.Dovaram slepaciu polievku snad aspon okostuje :zipper_mouth:
14. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus nie som v obraze, čo sú yettovky??? ... no teda, ani som nevedela že Miška duracelka aj Vivka sú choré ... obom posielame cmuk, až sú rýchlo fit :wink:
14. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj to je podarené ... ale nepremoknú?
14. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vivi trosku polievocky popapala a zalahla :wink:
iwus su krasne
14. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz sme domka, cmucik uz haji beli.....nakoniec som tu cestu peso vzdala, lebo david sa ani nadychnut v kociku chuda nevedel, som zavolala tatulovi nech dojde pre nas, tak nas tam aj odviezol aj prisiel pre nas... :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj ja musim Filipovi ist nejake cizmy (ale skor take kotnikove) kupit...na taku suchu zimu, my tu mame viacmenej suchu zimu, do snehu ma take goratexove a chodi mi teraz v teniskach.... :angry: takze asi dnes budeme musiet nabehnut po obchodoch, esteze bundy su mu dobre a cmucik je topankami tiez vybveny, len cakam na jednu bundicku, co som mu objednala.

No idem trosku poupratovat, lebo som tu nechala total mrdnik, ked som rano odchadzala :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica zlaty to tm.si ho vycmuckaj tm by sa na nas asi vy.. :grinning:

dobehni ku nam pojdeme spolu cizmy kupovat :grinning:
14. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu....ved ja si to vazim, ze je taky zlaty.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty dobehni sem, pojdeme do auparku :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam vyhliadnute v tom rehab. len musi vivi vyzdraviet :cry:
14. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mne ten net dnes hapruje :angry: a na FB som si pisala z nejakym indom este ze vynasli prekladac :grinning:
14. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ű
14. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:hearts:
14. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:○○○○◘:diamonds::diamonds::diamonds::clubs::clubs::spades::spades::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:☻☻

skuska miestneho rozhlasu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak zdraviiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo,citam po sebe co som napisala :grinning: :grinning: veru sama sebe by som nemrozumela ,ale cicusa je sikulka porozumela

emily//parada a co chcel?? ind..nejdu mi smajlici
14. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nescem sneeeh, ani vianoce, ja scem teplucko jak bolo minuly tyzden :cry:
14. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka dobra ziacka s teba je
14. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nesceeem dazd ani vietor ja scem sneh a vianoce a snehuliakov stavat :grinning:
14. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem sneh a snehuliakov stavat......dazd a vietor nech idu sic, sic.... :angry:

Aha ake chutne video o dawnikoch http://www.youtube.com/watch?v=AZSfAJEpElc&feature=related
14. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ahoj reni :dizzy_face:
14. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj u nás hrozne fúka, malý ešte nemá zimnú vetrovku ani čižmy...a v tomto počasí sa mi s ním teda vôbec do mesta nechce...a ten náš jarmok ...asi bude dobrá zima :unamused: a ešte aj v práci sme dnes mali hrozný deň...všetko sa kazilo...no tak deň D :sweat_smile:
14. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za to všetko môže hnusné počasie :angry:
14. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatká.
Ja mám nový mobil :dizzy_face:. Drahý sa rozhodol, že ho potrebujem, keďže používam O2, T-mob aj Orange :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Prvý krát mám s farebným displejom a môžem prijímať aj MMS. MM si ho chodí obzerať, lebo má aj foťák, rádio aj MP3 :confused:

K nám sneh ešte neposielajte. Ešte musíme prikryť strechu plechom. Ten je zatiaľ iba objednaný :unamused:
14. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer je tu niekto ... tu je zima, tak som si urobila čajík, práve dorazil mm s práce, tak som aj jemu, taký fajnový

iwus úžasná fotka, som to aj kámoške ukazovala, že super, sťahujeme sa k vám :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli beriem ta za slovo :grinning: a mam aj lepsie fotky, na zahrade nam vyrastol nadherny snehuliak v klobuku, s mrkvickou a aj salik ma :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš super ... pošli nám sem foto, nech sa potešíme ...
14. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli skype :wink:
14. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminenko ..u nás neskutočne prepiskuje po byte vietor...a to máme nové okná :confused: ...jedno zas síce musíme reklamovať
14. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok