Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂
bodka13
14. okt 2009
aj ja si prosíííím sniežik 😃 😃 😃 ...a nechcem aby fučalo ]-( ]-( ]-(

ahojte snehulienky 🙂
lilu18
14. okt 2009
ahojky...tak Iwus aj my si prosime sniezik 😉 alebo este nie,musim este jedny cizmicky kupit. som ploanovala ze tento tyz.pojdeme do Rehab.centra a kupim ale ked mala ochorela ..tak nabuduce

Iwus a uz ste zdrave? Vivi este v noci teplotovala. Uvidim co bude vecer. Teraz vyzera Ok len papat nechce 😞

cica aj u nas fuci severak,skoro ma odvialo a to som len za roh isla chleba kupit 😃
iwusska
14. okt 2009
lilu ahoj x-) my sa uz mame lepsie, Misenka uz vcera nemala teplotku, ale este polihuje, je taka slabucka a tiez tomu jedlu moc neublizi :-S
bodecka posielam sniezik fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-)
lilu18
14. okt 2009
iwus ahooj,posielame misenke uzdravujuce cmuciky.Dovaram slepaciu polievku snad aspon okostuje :-x
hasleerka
14. okt 2009
iwus nie som v obraze, čo sú yettovky??? ... no teda, ani som nevedela že Miška duracelka aj Vivka sú choré ... obom posielame cmuk, až sú rýchlo fit 😉
hasleerka
14. okt 2009
jéj to je podarené ... ale nepremoknú?
lilu18
14. okt 2009
tak vivi trosku polievocky popapala a zalahla 😉
iwus su krasne
cica13
14. okt 2009
Ahojte, uz sme domka, cmucik uz haji beli.....nakoniec som tu cestu peso vzdala, lebo david sa ani nadychnut v kociku chuda nevedel, som zavolala tatulovi nech dojde pre nas, tak nas tam aj odviezol aj prisiel pre nas... x-) x-)

Aj ja musim Filipovi ist nejake cizmy (ale skor take kotnikove) kupit...na taku suchu zimu, my tu mame viacmenej suchu zimu, do snehu ma take goratexove a chodi mi teraz v teniskach.... ]-( takze asi dnes budeme musiet nabehnut po obchodoch, esteze bundy su mu dobre a cmucik je topankami tiez vybveny, len cakam na jednu bundicku, co som mu objednala.

No idem trosku poupratovat, lebo som tu nechala total mrdnik, ked som rano odchadzala 😃 😃 😃
lilu18
14. okt 2009
cica zlaty to tm.si ho vycmuckaj tm by sa na nas asi vy.. 😃

dobehni ku nam pojdeme spolu cizmy kupovat 😃
cica13
14. okt 2009
Lilu....ved ja si to vazim, ze je taky zlaty.... x-) x-) x-)

Ty dobehni sem, pojdeme do auparku 😃 😃 😃
lilu18
14. okt 2009
ja uz mam vyhliadnute v tom rehab. len musi vivi vyzdraviet 😢
emily333
14. okt 2009
ahojte mne ten net dnes hapruje ]-( a na FB som si pisala z nejakym indom este ze vynasli prekladac 😃
renka9autor
14. okt 2009
Ű
renka9autor
14. okt 2009
renka9autor
14. okt 2009
♥♥♥♥♥○○○○◘♦♦♦♣♣♠♠☺☺☺☺☻☻

skuska miestneho rozhlasu 😃 😃 😃 😃

inak zdraviiim 🙂 🙂 🙂
lilu18
14. okt 2009
oooo,citam po sebe co som napisala 😃 😃 veru sama sebe by som nemrozumela ,ale cicusa je sikulka porozumela

emily//parada a co chcel?? ind..nejdu mi smajlici
renka9autor
14. okt 2009
ja nescem sneeeh, ani vianoce, ja scem teplucko jak bolo minuly tyzden 😢
lilu18
14. okt 2009
renka dobra ziacka s teba je
lilu18
14. okt 2009
a ja nesceeem dazd ani vietor ja scem sneh a vianoce a snehuliakov stavat 😃
cica13
14. okt 2009
aj ja chcem sneh a snehuliakov stavat......dazd a vietor nech idu sic, sic.... ]-(

Aha ake chutne video o dawnikoch http://www.youtube.com/watch?v=AZSfAJEpElc&feat...
bodka13
14. okt 2009
🙂 🙂 🙂 pekné 🙂 🙂 🙂

ahoj reni x-)
aadula
14. okt 2009
ahojte, aj u nás hrozne fúka, malý ešte nemá zimnú vetrovku ani čižmy...a v tomto počasí sa mi s ním teda vôbec do mesta nechce...a ten náš jarmok ...asi bude dobrá zima :-| a ešte aj v práci sme dnes mali hrozný deň...všetko sa kazilo...no tak deň D :-N
bodka13
14. okt 2009
za to všetko môže hnusné počasie ]-(
tatolu
14. okt 2009
Ahojte dievčatká.
Ja mám nový mobil x-). Drahý sa rozhodol, že ho potrebujem, keďže používam O2, T-mob aj Orange :-p. Prvý krát mám s farebným displejom a môžem prijímať aj MMS. MM si ho chodí obzerať, lebo má aj foťák, rádio aj MP3 =-)

K nám sneh ešte neposielajte. Ešte musíme prikryť strechu plechom. Ten je zatiaľ iba objednaný :-|
hasleerka
14. okt 2009
pekný večer je tu niekto ... tu je zima, tak som si urobila čajík, práve dorazil mm s práce, tak som aj jemu, taký fajnový

iwus úžasná fotka, som to aj kámoške ukazovala, že super, sťahujeme sa k vám 😃 😃 😃
iwusska
14. okt 2009
hasli beriem ta za slovo 😃 a mam aj lepsie fotky, na zahrade nam vyrastol nadherny snehuliak v klobuku, s mrkvickou a aj salik ma 😃 😃 😃
hasleerka
14. okt 2009
no to máš super ... pošli nám sem foto, nech sa potešíme ...
iwusska
14. okt 2009
hasli skype 😉
aadula
14. okt 2009
jeminenko ..u nás neskutočne prepiskuje po byte vietor...a to máme nové okná =-) ...jedno zas síce musíme reklamovať