Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
16. okt 2009

babenky vsetky mi kavu nerobte lebo nebudem vediet ku ktorej mam najprv prist. 😵 cicus nedavaj cmucikovi tolko chlastat ved uz tancuje kde pride 😀 😀 je zlatunkyyy

tatolu
16. okt 2009

No keď ináč nedáš, Emily, príď k nám 😉 😀 Už dávam vodu na zohriatie 😵

hasleerka
16. okt 2009

ahojte, idem robiť palacinky, k obedu prídem ponúknuť ... cmučík aký zlatý tanečník 🙂

cica13
16. okt 2009

Emily....idem si robit tu kavicku, mam zaliat, alebo ides k Tatolu? 😀 😀 😀

Hasli...diky....potom odloz nejake bokom, nech mi ich vsetky nezjedia 😀

hasleerka
16. okt 2009

škoda že idem variť, by som aj ja ku niektorej skočila na kávičku 😀

cica13
16. okt 2009

Babulky..keby mi ten cmucik aspon trosku chcel chlastat, ale ja do neho ziadne tekutiny nedostanem....tak mi obcas za den vypije 50ml caju...tak som cela happy.....inak z tekutin ma rano a vecer mlieko a tot vsjo.....neviem ho donutit pit, celkom dobre som do neho dostala tekutiny lyzickou, ale teraz uz ani to....este sa spolieham na to, ze ked sa bude riadne kurit, bude tu suchsi vzduch, tak snad sa trosku rozpije.... ☹

tatolu
16. okt 2009

Cicuš a čo Cmučík pije?
Ja som dávala dvojkám bylinkové čaje a oni z pohára iba odchlipli. 😖 Ja som tiež taký prípad, že voda ee, ale keďže musím, urobila som si pigičaj (ten mi akosi chutí stále) riadne ocukrila a dala citrodeko a deti, že aj oni chcú 😕, tak som im dala. A oni čuduj sa svete vypili po 1/2 pohári a ešte chceli.

emily333
16. okt 2009

idem k tatolu ta je najblizsie 😉 cicus nie vsetky deti potrebuju pitny rezim ved ked sme my rastli tak pochybujem by nase maminy dodrziavali pitny rezim a aha ake sme herecky 😀 😀

bodka13
16. okt 2009

čafte a myslite na mňa pri kávičke 🙂

cica13
16. okt 2009

tatolu...skusam vsetko mozne...vodu....caj sackovy aj granolvy, stavicky Hipp....minule som sa uz nahnevala a zarobila som mu sirupovu vodu....ale iba taky zdravy sirup YO...predstav si, z toho si dost dal.... 😀

Emily....len mna to dost stvalo hlavne ked sme pri mori boli, teplo jak v ..... a cmucik ani za svet pit.....sice je pravda, ze deci sa mi podarilo do neho dat ale teraz vobec...

cica13
16. okt 2009

Bodka...uz ides?

hasleerka
16. okt 2009

cica tak to máme rovnaký problém, moje obe baby strááááášne malo pijú, ak do nich dostanem tak zo 3dcl som hrozne rada

emily veru máš pravdu, ja si nepamätám žeby ma mama nútila piť, alebo žeby som chodila s flaškou von

tatolu
16. okt 2009

Emily, kde si?

Bodi neboj. Budeme myslieť. Nech Ti to dobre dopadne. 😉

U nás sa urobil čaj do 5l hrnca a každý si chodil naberať. Ale tiež nepamätám, že by ma nútili piť 😔

netmona
16. okt 2009

ahojte,,tak ja už 3 dni zavretá s malým doma,,ved kedby nebol chorý aj tak sa vonku pooriadne nedá ísť,,

emily,,no teraz máme , niekedy inák páleny pitný režim 🙂

cica,,dedti sú rôzne, tak aspon trochu, ked vypije je fajn, aj môj bobak mal také obdobie

emily333
16. okt 2009

tu som len som chystala babetkovse veci na darcek 😉 fungel nove 😵 uz asi dneska trosku vypalim cerva som nejak nachcypanaa 😖 dufam ze nenakyzim babo

tatolu
16. okt 2009

No asi by si nemala byť dlho na návšteve.
Bábo rýchlo chytí pliagu 😔

emily333
16. okt 2009

sak nech babo odlozia do posietlky a my budeme oslavovat v inej izbe a pri prvom krsniatku sme aj tancovali 😀 😀

tatolu
16. okt 2009

Tak potom sa dobre zabavte 😉
Kedy idete?

lilu18
16. okt 2009

ahojky,tiez mame palacinky 😀 s nutelou a slahackou 😀 ...az niekto nema chut mam este tresku som si na rychlo kupila a uz aj ochutnavam. Na tresku sa rychlo hlaste lebo je o chvilu vo mne..palaciniek je este dost 😀

Bodecka uz si off?? budem na teba mysliet v skole 😉

emily//ja by som navstevu odlozila 😔

tatolu/ked urob im pit co chcu,hlavne ze su to tekutiny 😵 nasa vivi naj mliecko tiez ine malo 🤐

cica uz som kuk fotecky aky podareny ...aj sandalky som kuk..tie tam maju pre cmucika suprove aj cena je dobra 😵

lilu18
16. okt 2009

kde stee?? tresku som uz ham ham a vas nikde ☹

tatolu
16. okt 2009

MM vraví, ž poďme jesť, lebo som taký hladný, že už nepočujem. A to som mu chcela rozprávať a rozprávať 😀

lilu18
16. okt 2009

rychlo mu naloz lebo ohluchne a pod si dat lapacinky 😝 😀

hasleerka
16. okt 2009

no lilu si ma predbehla, ja idem akurát ponúknuť zeleninkovú polievku a palacinky s džemom ☹

lilu18
16. okt 2009

kocky idem pa

emily333
16. okt 2009
tatolu
16. okt 2009

Emily, ste šikovnice 😉
Je tam všetko, čo potrebujú a ešte je to aj pekné 😵

emily333
16. okt 2009

tatolu dakujem 😉 tak my uz o chvilku padame pre tortu a zakusky ak sa mi podari vecer nakuknem 😵

hasleerka
16. okt 2009

no emily šikulka veru z teba ... maminu to určite poteší 🙂

renka9
autor
16. okt 2009

emily, pekny balik si urobila 😵

hasleerka
16. okt 2009

renka ahoj, ako žiješ??? čo robota dá sa to vydržať na tie smeny???