• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cica budeme si musieť zvláštne účty založiť :grinning: na toľké prachy :grinning: :grinning: :grinning: ...tebe musí byť až divné, že ste doma tento víkend že? žiadne naháňačky..klasická domáca pohoda
20. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu no hned si cicu uzemnila nech sa netesii :grinning:
20. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš ..jaaa som to tušila..... tak to si ty bola :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciccus cin cin :wink:
20. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul ja už mám asi týžden aspoň zo tri pupáčiky ... no čo kríza je, hlavne že máš aspoň kde ísť ... mm je doma na 60%, nedarí sa mu ani brigádu zohnať ... a ja mám slúbené ale až od sept., možno až od januára, ešte mi nevedel povedať

cica čauko, víkenduješ na chalupe či si domka .... a Filip je už doma
Adi...normalne si to uzivam, ze som doma......mas pravdu, ze ziadna nahanacka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je sila, kým som sa stihla opýtať cica či ste doma, už mám aj odpoved :grinning:
20. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli ...som raz pozerala jednu reláciu na čechoch..tam jeden prognostik hovoril /to bolo tak pred rokom/ že kríza by nemala trvať viac ako rok a pol...a teraz hovoria..že tak ľahko nepominie..., ale to je všetko politika...a my...čo sme obyčajní ľudia na to doplácame..tí papaláši majú všetkého nadostač...tak čin čin (___) :grinning:
halooooooo,aj ja som tu ,aj ked na chvilku, ale som,ukradla somna moment svagrovi noasa :slight_smile:
zuzi čauko ... s tebou som sa už dávno nestretla :slight_smile:
20. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsi tak je cica doma,,hm? :slight_smile:
20. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo som sa ja nenarodila v rodine papaláša :frowning2:
este som vas nestihla pocitat, lebo vyuzivam moznost pisania :grinning: ,ale slubijem, ze zajtra pocitam
zuzi ahoooj :slight_smile:
baby tato si tu pusta v tv stare hity az ma otaca na stolicke :grinning:
20. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som nazrela po dlhej dobe k vám ako sa darí?
cicus, len si to uzi, my sme na kysuciach a nahanam sa viacj ako doma :frowning2: ,neviem, kde je sever :slight_smile:
Emily...cin, cin.... :dizzy_face:

Hasli cauko...vyletnika mam uz domka :slight_smile:

Zuzi ahooooj, zijes?
zizi ahoj hasli bud rada by si mńemala take dobre kamosky ako sme my :dizzy_face: :grinning:
20. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macka :wink:
hasler--teda aspon mat v rod,papalasa :grinning: :grinning: :grinning: mne by stacilo
zuzi,maci--ahojte :slight_smile:
20. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne , ze zijem, ale tak na rychlo, mam novu pracicku a teraz sme u setry na kysuciach,ale je to aj s pocasim na figu,aj ked sme opekali a varili kotlikovy gulas, ale stale tu prsi a ta nova praca, tak v nej budem chvilku dlhsie, pokial si to dam do poriadku, ale potom bude uz dobre :grinning:
emily myslíš že keby som bola papaláška tak asi nekoníkujem čo?.. hm tak to budem radšej z obyčajnej robotníckej triedy a klábosiť s vami ... zatial máme aj na chlast aj na mäso, tak je dobre ... ale ako napísala lilu, mať ho aspoň v rodine :grinning:
hasli, bud kludna, my v rodine mame dvoch a je to prd platne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bodlo :wink: ale aj ked ho mas v rodineje to na nic ja som mala po svokre a nic :angry: :angry:
20. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ahoj :slight_smile:

zuzi si mi chute narobila tým opekaním a gulášikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi--tak to asi sa k rodine velmi nehlasia :confused:
20. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacilo by, keby jedna z nas bola papalaska.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved by sme sa podelili.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj zuzi , ty si k tomu zubárovi nastúpila, dobre si pamätám .... a spokojná si?... tak Ok zuzi necháme politiku tak, ved ich ku šťastiu zatial nepotrebujem

macka som ťa vykukla v inej téme, ved máš nás s kým môžeš večer poklábosiť ...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok