• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
prišlo :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi skus sa odhlasit a znova prihlasit......
22. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco len odo mna nie???? :cry: :cry: :cry: :cry:
22. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš skús....
22. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, kde sa nam tula Bodecka? Uz tu dlho nebola.......

Bodkaaaaaaaa...kde siiiiii???? Na mail si mi odpovedala a na kona neprides... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooom :slight_smile: ...ale od rána som sa motala v meste,bola som si ešte v robote zobrať papiere a zastavila som sa za babami na kávu ....a teraz som bola tááákááá hladnááá že som nevládala ťukať do klábosnice :grinning:

...som sa sem cez víkend už nedostala,v sobotu sme skočili ešte k švagrinej a zakecali sme sa tam skoro do 22:00
no a v nedeľu ako vždy :tanec v kuchyni,rýchlo nákup a potom nám neter urobila prepadovku že "bojová preddovolenková porada" :grinning: :grinning: :grinning:

...dnes išiel Davidko do škôlky,ani sa mu veľmi nechcelo ale zajtra majú rozlúčkovú besiedku zo škôlky,tak aby si osviežil básničky
22. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...no vitaj.....tak po kavickach si ty chodis.....ved aj my by sme ti uvarili.... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zajtra ides na besiedku, mne na Filipovej rozluckovej v skolke aj slzy vyleteli.... :cry: :cry: :cry:
22. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...že vraj im Tomášková babka (spolužiak škôlkarský) upiekla dve torty ružovú a modrú rybku a skladali sme sa po 4€ na darček a kvety pre učiteľky a ešte ostali éčka aj na detské šampanské,nealko a občerstvenie,a aj rodičom na kávičku :slight_smile: ...tak budem zajtra slziť a fotiť :cry: :slight_smile: :slight_smile:
...mne sa na každej besiedke tlačia slzičky do očí...tie deťúrence sú také krásne keď sa snažia predviesť :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sme rovnaké :frowning2: ja sa vždy pri takýchto akciách naslzím...naposledy na Ninkinom prijímaní, až mi je to nepríjemné ale je to silnejšie ako ja
22. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aj vy ste také ľútostivé? aj ja som vždy na Paťušiných vystúpeniach liala potoky...., potom som vždy kamerovala a vtedy do prešlo...tak keď nechcem revať..beriem kameru a točím :grinning:
22. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...huráááá :sweat_smile: ...mám dočítané :slight_smile:

...tomu môjmu koňovi sa nejako nechce :frowning2:
22. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz aj ja som tu najprv som chcela povysavat a az tak zapnut pc lebo inak sa by som sa nerozhybala.
22. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, i ja idem na chvíľku medzi vás, ale tak trošku spím... :grinning:
22. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca si spinkala z adamkom?
22. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte emily :slight_smile: marcelka :slight_smile:

...mala by som riady do "práčky"nahádzať a potom do škôlky pre dieťa ísť,no nechce sa mi ani dýchať :frowning2: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bodka, tak ja mám porobené, len musím zotrieť dlážky... Ale tiež som na tom tak ako ty... Emily kdeže, dievčatá spia, a Adamka uspávam teraz, pri kojení. Ale už má očká zatvorené... :dizzy_face:
22. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcel a čože ti dievky pospali :confused:
22. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prišli so školy, naobedovali sa a chrápu o dušu... :grinning: Dážď im tu búcha na okná, tak spia, a už i Adamko. Idem si urobiť kávičku, dáte si?
22. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja som si urobila 3v 1 aj moj janko spi asi ho ta skola nejak zmohla a ani sa neucia :unamused:
22. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...asi zavriem oči a budem chrápať s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
ala bodka spraví : raz,dva,tri-pustiť myš,raz-dva-tri -postaviť a odchod do kuchyne !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
...papa večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, to bude asi to počasie... :grinning: Chystáš sa niečo robkať teraz po obede? A čo robí tvoj manželík? :wink:
22. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ked uz si v kuchyni tak mi upec klobasku uz je na linke rozmrazena ..dikyy :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca mm je v dielni dokoncuje zakazku a ja som si vybrala slovimu ze sa uz konecne daco pouciim :dizzy_face:
22. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozkaz...vykonám :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, tak klobásku... :grinning: A čo pekné dokončuje? Bodka... no vidíš, ešte variť musíš... :sweat_smile:
22. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robi kukchynsku llinku zajtra by mal ist montovat tak dufam ze to stihne seky ho cakajuu :grinning:
22. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja uz pijem konecne kafe,a mam trosku volno tak si citam a zdravim slonika a bodku :wink: :wink:

emily dufam ze je to klobaska z mraznicky nie dacia ,nevytocil ta nahodov manzel?:sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
22. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne nevitocil zatial :grinning: no este mame zo zabýjacky tak sa musi dopapat aby sa nepokazila :wink:
22. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mrk sem: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2926657&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Uz aj mne zostava nejako na figu, zacina hrdlo aj hlava.....Aduli si ma tym hrdlom tusim nakazila, ked sme súpolu volali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej cicus tak ty uz mas za seba nahradu , mozes makat a cmucik bude z nami pismenkovat :grinning:
22. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok