Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
3. dec 2009

Bodka, kvapky Ophtalmo septonex nepomohli? Vravia, že na unavené oči aj sáčky z čaju, alebo lyžičky, ale toto sa mi nezdá od únavy
😔

A čo to, musela som vás hľadať na druhej strane...

emily333
3. dec 2009

ahojte som tu na skok má ja som dnes dostala srdieckovi pernik z napisom mojej kvetinke 😀 😀 potom tu bola kamoska a ma doucovala kamoska slovinu 😉 a este cakame navstevu 😉

aadula
3. dec 2009

ahojte, šošovicovú mám aj ja rada? že by som sa ku voľaktorej dala pozvať? 😉

sme boli zobrať mojej tete matroš na tortičku pre Samka...fuu...taká hmla je, že až ...

a tam kde vy som bola už aj ja veľa krát..skoro aj dnes 😅

lilu18
3. dec 2009

ahoojte co budem zajtra variit..pomoooc..sozsovicu nie,mali sme fazulovu 😀

aadula
3. dec 2009

lilu ahoj 🙂 my máme kapustnicu

lilu18
3. dec 2009

kapustnicu?/normalne taku vianocnu?? 😝 mnam ale my az na vianoce

emily333
3. dec 2009

uz som tu navsteva odisla 😉 ordinujete?

aadula
3. dec 2009

ja som akurát varené vínko dopila, trošku pozerám ordináciu a počúvam ako tu moja dcéra rozpráva..ona má taký ostrý hlas...niekedy mi uši až reže

tatolu
3. dec 2009

ja uspávam deti netradičným spôsobom 😔 Sedím pri PC a deti sú v postieľkach. Ktorési sa ešte prevaľuje, ale o chvíľu aj to bude spať.
Dnes som telefonovanie s maminkou zrušila a pôjdem sa iba učiť 😉 😕

emily333
3. dec 2009

hmm niekto ma zajtra skolu 😵 tak sa pekne priprav aby si nam neurobila hambu 😉

tatolu
3. dec 2009

zajtra mám iba prednášky 😉
Skúška bude v sobotu ráno o 8.00, potom budú prednášky z iného predmetu o 8.30 a chcela by som stihnúť ešte prednášky z halvnej školy, ktoré začnú o 8.00. Viete poradiť ako? 😉 😀 😝 Podotýkam, že dvojníka nemám 😀 😵

tatolu
3. dec 2009

No deti spia 😵
Idem sa najesť a skúsim urobiť kuk do tých papierov 😀

lilu18
3. dec 2009

este ordinujete??/

tatolu ty to zvladnes ved si supermama 😉

emily333
4. dec 2009

dobre ranko MI hlasi hmlu ☹ babenky vy uz azda peciete perniky ked vas tu vecer niet 😵

andreah70
4. dec 2009

dobré ránko TN zamračené bez hmly 😀

hasleerka
4. dec 2009

dobré ránko - teda už aj deň .. PB chladno hmla na ústupe

emily ja som včera pracovala, tak som vás nemohla kuk ... hypka je otvorená do 10 ale okolo 9 pomaly už ani nohy tam nebolo

hasleerka
4. dec 2009

ale som vás rýchlo počítala 😉

lilu vy cez rok nerobíte kapustnicu??? my hej, síce bez hríbikov, ale babule to majú rady aj mm ... a hlavne vraj je tam kopec vitamínov

mne sa dáko nič doma nechce robiť, bolia nohy a chce sa mi hrozne spať ... akurát polievku som uvarila

bodka ako zvládaš dlhý týždeň stáť stále na nohách???

iwusska
4. dec 2009

ahojte 😵 u nas vykuka slniecko ale je dost chladno
tak ja som nakoniec vcera kapusnicku s klobaskou, udeninkou a hribikmi varila a k tomu omastene zemiaciky 😝 som si taku predvianocnu naladu spravila 😵 😵
dnes maju deticky v skolke Mikulasa, ked sme rano prisli tak tam bolo veselo, vsetci chystali...no uzasna atmosfera, som aj ucitelke povedala ze by som tam s nimi hned ostala 😵 a vcera prisla teta kadernicka a vsetky dievcatka rovnako ucesala, keby ste ich videli ake su rozkosne..., sa tesim na to dnesne vystupenie 😵 😵

lilu18
4. dec 2009

ranko...luzna bez hmly,neprsi ale je zimaaa. Konecne tusim pod nulou. 😀 nech uz sneziiiii

haslerka//taku falosnu polievku kapustovu robievam ale vianocna je len jedna 😀 tu az na vianoce 😀

dovarim a letim kupovat a na postu konecne mi balik po tyzdni dorazil. Tusim obehol cele Slovensko 😀

hasleerka
4. dec 2009

lilu ja tiež robím kapustovú polievku, ale tam je viac kapusty ako ked robím kapustnicu

iwus nám už robí chute na ňu ... a dúfam, že si kočky pofotila a pochváliš sa

naši majú až v pondelok mikuláša

iwusska
4. dec 2009

hasli este len pofotim, poobede maju vystupenie a ja sa straaaasne tesim, urcite budu vsetky deticky uzasne a ja budem zasa slzit 😢 😀 akosi sa neviem ubranit dojmom... 😵

emily333
4. dec 2009

kuk uz som zas tu som bola sa hlasit na UP a nic sa mi nchce len ma nejak taha na spanie ☹ ale snad sa preberiem lebo o stvrtej ficim ku kozmeticke jupiii 😵 😵

lilu18
4. dec 2009

ake chute robite ..iwus,nezabudni pofotit herecky nech aj my mame predvianocnu naladu 😵

emily//aka paraada ,ides relaxovat. Nuz tm moze flintu kupovat 😀

iwusska
4. dec 2009

lilusik jasne, zobrala som aj fotak aj kameru 😵 😵

lilu18
4. dec 2009

supeer sa tesiim..

prosim otvor skype potrebujem radu ☹

lilu18
4. dec 2009

kocky pa..neviem ci dnes este kuk.podla toho aka utahana pridem zo skoly 😀

emily333
4. dec 2009

prijemne studium 😉

iwusska
4. dec 2009

nech ti to rychlo ubieha 😵 😵 😵

tatolu
4. dec 2009

No už som zo čkoly doma, musela som sa pýtať, lebo mm zs ide do nočnej. 😉
Ráno si zas smeny vymeníme 😔
Zajtra väčšina zo spolužiakov na prednášku z hlavnej školy nejde. Profák za seba posiela nejakú náhradu, má nejaké zdravotné problémy, takže rozdeliť sa nebudem musieť. Pôjdem iba na písomku (skúšku) a potom ostanem na prednáške o Komunikatívnych zručnostiach.
Najbližšia skúška bude 15.12 a na 16.12 chalani vybavili ďalšie dve skúčky 😔. Ak sa podaria všetky, mala by som mať z 8 skúšok spravené minimálne 4 v predtermíne. Totiž neviem, či nedá ešte do Vianoc aj skúšku z tých komunikačných schopností 😉 í

emily333
4. dec 2009

vau tatolu mas to nabite ale ty to zvladnes si nasa sikulka 😵 ja som prave prisla od kozmeticky 😉