• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Adi, nech Patka dobehne k nam, Denis bude asi v skole spievat na Vianocnej akademii... :grinning: ale este to neni iste....Filip si ho aj do mobilu fotil, ked tam bol minuly tyzden po vypadnuti pozriet ucitelky :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak moje hviezdy dostanú ešte jeden balíček ráno, lebo ony si ešte dávajú papučky u babky v izbe že aj tam im v noci donesie
5. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculi, on tam chodil do školy? tuším si aj spomínala...ale to vieš...už som po 35 :grinning: :grinning: :grinning: tak mám nejakú tú rózu sklenenú
5. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi ano....este minuly rok tam bol deviatak :grinning:
5. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ciculi...si mala vidieť reakcie mojej dcéry, keď som jej to povedala, že príde do Filipkovej školy spievať a že ho má v mobile :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRASNEHO MIKULASA kocenky

dnes som nestihla sem kuk,musela som sadit a oberat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz trosku posedime s tatom pri Tv

dobru nocku,zajtra pocitam co ste dnes robkali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak Paťka to riadne prežíva :grinning: :grinning: Nika to berie športovejšie jej sa páčia ale to je asi všetko :grinning: ona nosí v mobile foto takého sexi hádzanára :grinning:
5. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby...sa tu sulam....som zvedava za par rokov ake fotky bude mat Filip v mobile.....ake sexice :grinning: :grinning: :grinning:

Aduli...IP!
5. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocendy mate sa na co tesit lili ahooooj :wink:
5. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, ona hodnotí každé spievanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... to asi preto, že chodí na ten spev..., v prvej superstar sa jej páčila veľmi Peťa Humeňanská...a teraz Denis..ale ten sa jej páči aj ako chalan :grinning: má úúúúplne iný vkus ako jej mama
5. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculi...to mu radšej do mobile potom nepozeraj :grinning:
5. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do mobilu :sweat_smile:
5. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli....ale to sa neda nepozriet tam......ja som zvedavec zvedavy :sweat_smile:
5. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ake peknuckeee foto no idem haji prajem sladke snicky :wink:
5. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.....supeeeer....u nas tyki nechodia :frowning2:
5. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja ...... sa mi tu uz nechce sediet.

Dobru nocku vsetkym!!!! :dizzy_face:
5. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás to robí suseda aj so sestrou, chodia po svojich vnúčatkách, tak za kávičku chodia aj k nám už tretí rok ... ale sa divím že ju Zuzka ešte nespoznala
5. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli kočky sú zlaté :slight_smile:
5. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež pomaly poberiem, už som od piatej hore, takže už tu zaspávam ... majte sa dobrú nôcku

babulky dík za pochvalu :wink:
5. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dobrúúú :slight_smile:
5. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bréé ránečko :slight_smile:

hašli, podarené sú :wink:

som ráno s malým išla k topánočke, že čo mu Mikuláš doniesol..hneď všetko vyrámoval..mal tam aj jedno malé autíčko, tak s ním jazdí po nábytku..., ale statočne mu vrzukajú kolesá :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak mne asi odisiel hardisk na pc lebo mi nic nesvieti tak som zatial na jankovom a tym padom ma tu skoro nepusti :frowning2: joj a teraz pred sviatkami zas vycalovat eur je mi z toho az do placu :cry: ale aj tak vam prajem krasny dnik :wink:
6. dec 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, Janko je zlatý a iste ťa k nám trošku vždy pustí :wink: a ako mu je? zabral ditiaden?
6. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zabral lebo este spiiii :wink:
6. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, zlaté sú a aké šťastné :wink: , po plači ani stopy :dizzy_face:

Emily, ako dobre, že ešte spí, potom nevie, že jeho PC okupuješ :wink:

Všetkým vospolok pekné ráno, i keď u nás je zas hmla :unamused:
6. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu mas pravdu, ale aj tak idem piect mesko kapusticku a knedlik ma uz kupenyy :dizzy_face: este nakuknem
6. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my už máme uvarené, skoro. :wink:
Polievočka je hrášková s haluštičkami a na obed si mm robí haruľu, resp. zemiakové placky, resp. zemiakovú babu :wink: Ale máme zo včera aj mäsko s ryžou. :grinning:
Dnes sa mi podarí aj do kostolíka záisť. Ako dobre. :dizzy_face: U nás je iba jedna omša a sama s deťmi sa neodvažujem. Takto pôjdem sama bez detí, keď je po dlhom čase mm v nedeľu doma :wink:
6. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja už mám skoro uvarené, ešte vyváram poslednú knedľu budeme mať sviečkovú a slepačiu polievočku :slight_smile:

poobede skoro ako tradične idem pozrieť na Niku na zápas, Domko chce ísť do kina tak ho tam odveziem a ja pôjdem do haly :slight_smile:

prajem príjemnú nedeľu :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Obedujeeem.Kto si da so mnou?mame kolienka a perkelt

Citam ake boli vasi drobci sikulkovia aj basnicky Mikulasovi recitovali..no super. To si naozaj zasluzili balicky.
My sme boli vcera v DK na Mikulasa a Vivi sice neplakala,ale sa drzala ako repic kdeze by isla recitovat asi aj svoje meno zabudla. Niektore deti aj od strach plakali.

Rano ale uz hladala ci v noci nechal Mikulas nieco aj u nas :grinning: Ked nasla velikansku cizmu,taak sa tesilaa. Ze mami ja som posluchala.. :dizzy_face:
6. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok