Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
21. dec 2009

odloz na zajtra, dam si na obed 😀 😀

bodka13
21. dec 2009

dala som ich do chladničky aj s kapustovou čalamádou 😀 😀 😀 😀

hasleerka
22. dec 2009

no ja to kašlem, tak ja odídem a bodka sem donesie jaterničky ☹

a dnes nikto ani dobré ránko ešte nepoprial ... všetky makáte čo???

ja som tiež periny prezliekla a dala prať ... ked sa mi hlava usuší pôjdem do obchodu ... dnes máme rýchly obed, dukátové buchtičky, tak prídite

cica13
22. dec 2009

Hasliiii....dobre ranko!!! 😀 😀 😀 😀

Aj ja si chcem prezliect periny, ale az ked bude David spat.

Vcera vecer som robila stromcek...my mame v tomto malom byte taky "mega" strom....hodim vam sem foto, ale aj sme stale na sviatky u maminy, tam mame velky stromcek.

Hasli.....pockas s vesanim na mna? 😀 😀 😀

tatolu
22. dec 2009

Hali, prepáč 😔 DOBRÉ RÁNKO, alebo Deň 😕 😀

Aj u nás od včera stromček stojí a večer bude aj svietiť - možno 😉

Tu zas sneží. Mám dilemu, ísť na dvor, ale Táňa sa bude asi báť, alebo na cestu, kde sa nebudeme mať kde red autami uhnúť 😔 . No asi ten dvor - uvidíme 😝

Včera sa vyprala jadna várka bieleho, teraz sa perie druhá a ostane mi ešte na zajtra. Deťom prezlečiem periny asi až zatra.

hasleerka
22. dec 2009

si čítam čo som napísala a ja trúba som tiež ale dobré ránko nepovedala ...

tak už teraz pekný deň 😵 😵 😵

tatolu a čože ti mám prepáčiť???

cica13
22. dec 2009

No tu je ten nas "mega " stromcek 😀 😀 😀 http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a395249/00000032

cica13
22. dec 2009

Tatoluuuu....aj sem posli snezik.....prosiiiiiim!!!! My chceme biele Vianoce 🙂

Nam sa to tu uz dnes asi roztopi, lebo na balkone uz mam +2 st. a to vcera som tam mala -8 takto cez den....takze fasa oteplenie uz doslo 😒 😠 😠 😠 😠

tatolu
22. dec 2009

Hasli, že som Ti hneď ráno nezaželala pekné ránko 😉

Cicuš, tu stále priebežne seží. A teplomer blízko okna ukazuje -3, takže bude o také 2 stupne menej 😉 Takže dondite 😵 lopáty na odpratávanie snehu sa ádam nájdu 😅 akeď nie, tak dáme aspon kávičku 😉, nech makajú chlapi - tí naši drobci 😀

tatolu
22. dec 2009

to ako píšem 😕 nie nadarmo som prevzala priezvisko po maďarovi 😀

andreah70
22. dec 2009

ahojte 🙂 dobré ránko už nebudem priať 😀

ja mám od rána behačky sociálka, banka, daňový úrad 😝 ale všetko odovzdané môžem od zajtra dovolenkovať 😵

Cica aj my máme taký mini stromček, totižto mali sme dvojmetrový ale Kelly nám ho druhý krát zrušila 😠 vyskočila na neho a tak zničila vetvičky že sme ho museli skrátiť 😠 ale nie som si istá či tento tiež nepadne za vlasť 😠 Ja to nechápem však už ju máme 1/2 roka nikdy ešte nič nezničila, kvety si moc nevšíma, po stoloch nechodí a ten stromček je asi magnet 😀 aj dostala aj tak tam ide 😠

tu je tiež teplo ☹ asi 1 st. C

tatolu
22. dec 2009

No, keď sa to tu začne topiť, no vďaka 😖 , budeme mať takú pľačkanicu, že až. Tentoraz som skoro nič von pred dom nevynosila a tak bude všetko pekne na dvore.
Po 20.00 sa to robiť nedá, tak mm moc pomôcť nemohol 😔
Hádam pôjdeme dnes využiť posledný deň na tom dvore 😵

aadula
22. dec 2009

ahojte, mňa boli hlava ..ide mi ju roztrhnúť 😒 neviem či nie tlak mi hapruje, alebo sa mi chce nádcha pustiť..

tak ja som už absolvovala mesto..ale len tak na rýchlo, však nebolo poriadne kde zaparkovať, bola som paťku zobrať ..má vystúpenie..som si pozrela nácvik...som bola taká rozčarovaná, úplne sa jej zmenil hlas, ona doma vôbec nechce spievať a ja som ju počula naposledy pred rokom 😵

ciculi, aj malý stromček poteší a je pekný 🙂

cica13
22. dec 2009

Andy...no riadna loptoska je ta vasa Kelly.....moj muz uz spravil razny proces 😀 😀 😀 😀 on macky nemusi a ja tiez moc nie, ale zasa mladucke su zlate.... 🙂 🙂

Aduli...keby si videla rano Davida ako hikal, zaluzky boli este zatiahnute a Filip zazol stromcek a vybral Davida z postielky, David dosiel do obyvky a stale hovoril: jeeej, jeeeej, jeeeej.....to ma teraz nove slovo, co sa naucil 😀 😀 😀

aadula
22. dec 2009

cica, musel byť podarený 😵 náš Sami zas stále žižu ukazuje 😀 , ale dnes je sakra umrknčaný

cica13
22. dec 2009

Adi, mozno zmenou pocasia....aj teba moze z toho hlava boliet ☹

Ja som zvliekla Filipove navlecky z perin a uz sa aj peru a periny vetram na balkone ..svieti slniecko...tak nech sa prevetraju ☹
Ked David zaspi, musim aj nase pozvliekat.

lilu18
22. dec 2009

ahojte len na rychlo,nieco som urobila s pc a zmensila pismena tak ze nevidim citat ☹ 😀 idem opraovat a kto poradi ma u mna kavu 😀

inak sa nam pracka dosrala..jooj aka som najedovana,mohla vydrzat aspon do jan. 😠

u nas bude stromcek az 24 doobeda mm s vivi zdobit 😅

aadula
22. dec 2009

lilu, ahoj 🙂 daj si v hornej lište zobraziť a potom lupa a priblížiť 😉 a tá pračka...to fakt pteší 😔

andreah70
22. dec 2009

cicuš super už si vyhrávam a normálne ma už chytá vianočná nálada 😵 😵

hasleerka
22. dec 2009
cica13
22. dec 2009

Hasli parada, aj tu zboznujem, na nu som uplne zabudla 😀

hasleerka
22. dec 2009

cica ja som ju náhodou objavila ked som si púšťala tieto tvoje ... už ju tu aspoň piaty krát vyspevujeme 😀

aadula
22. dec 2009

my sme ako deti mali platňu peter nagy a deti..a mne sa aj táto páči 😉

https://www.youtube.com/watch?v=rfzzhVK5QM8
zuzadlo
22. dec 2009

ahojte hviezdy 🙂

cicus,dobre si vybrala 😉

zuzadlo
22. dec 2009

ja vas tusim nezastihnem ☹ ,kde ste?

aadula
22. dec 2009

zuzi ahoj, ja som nakukla..o chvíľku idem malého kúpať

tatolu
22. dec 2009

Cicuš, naozaj pekné pesničky 😉
Dvojky si zas čosi šemotia, ale Luky je už v riši snov 😵
Dnes mám na pláne zabaliť daršeky. Vy už máte?

zuzadlo
22. dec 2009

tatolu,ja uz mam komplet zabalene 🙂 ,prave teraz som vyuzila ze je mm vo vanicke,tak som uz aj jemu 😉

cica13
22. dec 2009

Ja este nemaaaaaaaaaam pobaleneeeee 😢 ani neviem kedy budem balit, lebo vacsinu mam u maminy..... 😀