• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
asi na teba lezie choroba :frowning2: ...tie výkyvy počasia a teploty sú hrôza
...no hoď tie cecká aj sem :grinning: :grinning: :grinning: ...nemusím na plastiku :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marci...hoď nejaké foto,nech vieme s kým máme dočinenia :grinning: :grinning: :grinning: ...prosííím :wink:
23. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už som tu aj ja..najskôr sme chceli s malým vybehnúť..lebo prestalo pršať, ale to by nám už vonku zaspal...tak išiel len mm do potravín a ja som zatiaľ trošku riadila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cica...si to chytila od tm :confused:
23. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás sa zas spustil lejak :angry:
23. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bodečka, nechce mi to zobrať tú fotku, a vždy mi tam nahodí do rámčeka - že je obrázok väčší... Tak - babo raď... :confounded: Ahoj Aduli, i u nás začalo pršať... :angry: Cicuš, tak sa lieč...
23. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macelka ahoj..ja tiež zmenšovať v pc fotky neviem a tak som si vo foťáku menší formát nastavila :grinning:
23. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aduli...bud od MM alebo od teba po telefone.... :grinning: :grinning: :grinning: manzela mandle neboleli.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciculi pána beka..to by bolo teda hrozné..keby sme už netom a telefonom choroby dostávali..si vieš predstaviť potom tú prasaciu chrípku? :grinning:
23. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marci...v počítači to neviem urobiť :frowning2: ...iba akoby orezať fotku sa mi dá cez "úpravy" a nastaviť vlastný formát -- alebo tak nejako to tam je...idem to pozrieť
...neviem aký máš foťák...lebo nám sa dajú nafotiť fotky na najlepšie rozlíšenie a potom si ich vo foťáku zmenším na tých 640x640mpix...a ostanú mi uložené obidve :wink:

cicuš nevieš poradiť????????
23. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bodka, to manzel je v tomto borec....ale neni teraz doma..
Ja mam v PC program na zmensovanie fotiek a zmensujem si na kolko chcem.... :grinning: :grinning: :grinning:

Este stale nespiiiiiiime.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem za rady, dala som nabiť batérky, a budem skúšať, ak sa podarí, hodím ich sem... :slight_smile: Aduli, ja už tým chrípkam neverím... Raz vtáčia, teraz táto... Len aby niečo špeciálne na mužské pokolenie neprišlo... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aký je to program?

cmúčik je riadne vytrvalý :grinning: ...no je to bojovník nespavý :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mlci v postielke....dufam, ze zaspi
Bodka..no keby som ja vedela, ale na modrej liste nad fotkou je: ACD See for Pentax 2.0
23. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahááá...tak to asi máte nainštalovaný program z cdčka čo bolo k foťáku...aj my máme k olympusu,čo sme teraz kupovali,ale ešte nie je v počítači-zatiaľ si zmenším vo foťaku a potom stiahnem do pc
23. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my uz haji :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vidis to, vo fotaku zasa ja neviem zmensit.
Spytam sa MM ked pride, ze ci to bolo z CDcka ale asi hej....

No konecne zaspal aj moj, idem si rychlo aj ja lahnut.

Papa zatial :wink:
23. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marcelka a ked otvoris na pc upravit fotky--co tam mas?,ja tam mam aj rozmer
23. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bodka,ked kliknem na foto v pc sa mi zvacsi a hore na modrej liste mam upravit obrazky-mas to aj ty?
23. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám...a potom v tých úpravách je "vytvoriť vlastný výber orezu" keď na to klikneš vyskočí ti tabuľka?
23. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cica a nechráp :grinning: :grinning: :grinning: ...aby si cmúčika malinkého nezobudila :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bodka-vyskoci tabulka-upravit pomoci techto nastroju--jas,kontras,oriznut.......zmenit velikost
23. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a nemam to z CD nainstalovane :fearful:
23. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemáš...a vedľa označenia fotky nemáš napísané IrfanView :confused: -v ňom môžeš foto otáčať doprava aj doľava,orezávať(vystrihneš si tú časť ktorú chceš a uložíš)...... :wink:
23. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie ,mam tam otocit a preklepnut--vselico sa da z toho vybrat,ale vedla fotky nic nemam :confused:
23. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: to je čudné :grinning: :grinning: :grinning: ...lebo mne na modrej lište svieti číslo fotky napr.P1111258.JPG- IrfanView,pod tým je
súbor-úpravy-obrázok-volby-zobrazenie-nápoveda a pod tým panel s nástrojmi-nožnice,lupa,posúvanie po albume,...

asi je každý pc výnimočný :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marci čo robíš :confused: ...si zaspala s adamkom? :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to cislo fotky mam ale dolu na liste :grinning: aj to ostatne hore mam a za tymi noznicami este daco je a potom upravit obrazky a automat.upravit--ty to tam nemas?? :confused:

sme tu tusim same ostali :frowning2:
23. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa budeme tváriť že sme profíčky v spracovaní fotiek :grinning: ...ja keď kliknem na nožničky možem si orámčekovať na fotke čo chcem vystrihnúť a keď kliknem do stredu toho rámiku sa mi to vystrihne a potom to uložím ctrl+s
23. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bodka-hlavne ze ide urobit co chceme :grinning:

dnes tu iwus ani kuk?? :confused: a emily tiez tu byva-- :confused:
23. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: aj mne je to divné kde sú herečky?

idem dať nabiť batery do foťáku,nech môžem cvakať na tej rozlúčkovej párty :wink:
23. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok