Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
22. jan 2010

hasler ☹ co to??chorobka dalsia?
andy tiez tym cenam nerozumiem..

cica13
22. jan 2010

No cakajte, idem omrkat tie penziony, Hasli, zatial nieco ulej, len nie borovicku....tu nem lubim 😝 😀

hasleerka
22. jan 2010

jéj andy si hodila link na penzion liška tam sme boli, aj som nad ním rozmýšľala ale nemá nikde veľkú spoločnú miestnosť keby náhodou bolo škaredé počasie

cica13
22. jan 2010

Mne sa ta Podhajska paci....by bol aspon vybeh pre deti 😀

andreah70
22. jan 2010

hasli ja som ani v jednom nebola len som trošku hľadala a to by nebolo dobre keď tam nie je spoloč. miestnosť

hasleerka
22. jan 2010

cica tá podhajská by bola super keby vyšlo počasie inak nie ... a nech sa lúbi teda griotku, to aj my s lilu, budeme sa všetky lepiť na mm

cica13
22. jan 2010

A ani som si nevsimla, ci v tom Sustiaku je nejaka spolocenksa......??

andreah70
22. jan 2010

http://www.podhajska-slovenskemore.sk/podhajska... hašli a čo je toto tam sa dá tiež sedieť?

hasleerka
22. jan 2010

cica šuštiak je super, spoločenská miestnosť, biliard, sauna

lilu18
22. jan 2010

kocky radsej vyberte co mate odskusane a okukane...radim podla vlast.skusenosti..nechcem aby ste lutovali

idem haji papa

zuzadlo
22. jan 2010

reni,ak mm nebude pracovity,tak samozrejme ide 🙂 ,cicus, ved si konikov mozme podelit,ja mam trojizbak 🙂

cica13
22. jan 2010

Kokso.....teraz tazke rozhodovanie......Podhajska je nizsie polozena ako Sustiak....mohlo by tam byt teplejsie 😀 😀 😀

andreah70
22. jan 2010

cicuš ale to je len relatívne že by tam bolo teplejšie, zavoláme Ilkovi a objednáme počasie a potom môžme aj do Tatier 😀 😀

zuzadlo
22. jan 2010

andy 😀

iwusska
22. jan 2010

nalievam varene vinecko 😝 😝 je u mna slonisko a zurujeme 😀
mne sa najviac pozdava sustiak 😵 a aj slonisko sa pridava 😀

zuzadlo
22. jan 2010

aj mne sa ten sustiak paci 🙂 a iwusik ulej 😉 a samozrejme pozdravujem a zurujte pekne 🙂

hasleerka
22. jan 2010

no neviem tá podhájská je super ale podla mňa nie pre partiu ak nebude pekne

no tak Miška už má teplotu 38,1, som jej šupla nurofen ... má horúce ruky, tak som ju potrela aj alpou, je to dobre ... večne som nervozna čo je správne ked sú ruky studené a ked teplé

cica13
22. jan 2010

Andy...Ilkovi edsej nieeeeee....tomu tie predpovede malokedy vychadzaju 😀 😀 😀

Zuzi...ja ich nemam kam dat, ja mam len 2 izbak ☹

Oravacky.......ja viem preco sa vam pozdava Sustiak...lebo to mate na skok, my dolnaci to mame ale dost daleko... 😀 😀 😀

iwusska
22. jan 2010

zuzi (______) to aby som furt behat nemusela tak som ti taky vacsi uliala 😀 a si ma potesila s tym sustiakom 😵

cica13
22. jan 2010

Mne sa tiez ten Sustiak paci, ale prijala by som aj nieco blizise 😀 😀 😀

andreah70
22. jan 2010

ja mám Terchovú tiež o niečo bližšie ako Podhájsku ale mne je to vcelku jedno, hoci keby bolo teplo bazény by boli super, ale tušim aj v tom šustiaku je bazén

iwusska
22. jan 2010

cica ma neser 😀 😀 😀

andreah70
22. jan 2010

hašli zožeň niečo pri Považskej aspoň sa nebudú vadiť a budú to mať rovnako blízko 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
22. jan 2010

aj mne je to jedno,ja na stretko pojdem aj do barcelony 😀

andreah70
22. jan 2010

že rovnako blízko 😀 myslela som rovnako ďaleko 😀

zuzi najdime sponzora na letenky a môžme aj do Barcelony 😀

zuzadlo
22. jan 2010

a iwusik,dakujejm za uliatie,ale uz som vypila 😀 ,daj dalsi 😀

iwusska
22. jan 2010

zuzi ty mas splav 😀 ja tu jeden susim uz asi dve hodiny 😀 😀 ale aspon tebe zostane (_) 😵

cica13
22. jan 2010

Vy pukane jedni....samozrejme, ze mi to je jedno.......ale keby bolo nieco schopne blizko, tak preco by som nebrala.... 😀 😀 😀

Dajme stretko v lete na Jadrane,,, 😀 😀 😀

iwusska
22. jan 2010

cicus ale na dolnakoch neni tak dobre ako na hornakoch 😀 😀 vy tam mate kalamitu 😀

zuzadlo
22. jan 2010

andy,ved si ekonomka,tak hadam nieco poriesis 😀