Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
23. jan 2010
emily333
23. jan 2010

jeej vsade to vyzera pekne mne by bodlo do tatier mam to v celku blizko 😀

hasleerka
23. jan 2010

mňam dakujem emily

jujha tak Miška mám zase 37,5 teplotu,len dúfam, že už jej to nepôjde hore

emily333
23. jan 2010

oj ta co tak zase chorobky sa stahuju 😠 babenky citala som ze mate stany a male tak ja si poziciam vojensky pekny zelenyy aj z okienkami a zmestime sa tam vsetky 😀 😀

renka9
autor
23. jan 2010

snazila som sa hladat nieco okolo 10€, aby to nebolo moc drahe 😉 , tak kukajte 😉

hasleerka
23. jan 2010

reni to štúrovo som aj ja kukala len som nevedela či by ste chceli spať na poschodových

renka9
autor
23. jan 2010

http://www.delia.sk/privat-demanova - tuto by bol cely objekt iba pre nas 🙂

hasleerka
23. jan 2010

inak ten penzion orava - zilina tiež nevyzerá zle

tá demaanova je pekná, len tam nemá nič pre deti ☹

emily333
23. jan 2010

babenky idem haji som nejaka zmrznuta a unavena

cica13
23. jan 2010

Cafte....Reni ten privat demanova vyzera vnutri pekne, ale vsimni si natych fotkach, ze dvor skoro zioaden, a my potrebujeme vybeh pre deti a hlavne aj nejake ohnisko, alebo krb.... 😉

hasleerka
23. jan 2010

presne cica aj mne sa vnútro páči len vonok nič moc ... a čo vravíš na tú oravu-zilinu????

emily dobrú nôcku

cica13
23. jan 2010

Ved tie Vysne kamence je nas Sistiak....mne sa inak ten najviac pozdava....aj co sa tyka interieru aj exterieru

cica13
23. jan 2010

Ze Sistiak... 😀 malo byt Sustiak

cica13
23. jan 2010

Hasli, maju iba jednu fotku z exterieru.....podla tej sa neda sudit...ten altanok je strasne maly pre tolko ludi....celkovo ta stranka delia.sk.....ma tam plno chat, ale co sa tyka fotogalerie, tak maju len povacsine interier vyfoteny.... ☹

hasleerka
23. jan 2010

ale som kdesi čítala že šuštiak vôbec nedáva zlavu

cica13
23. jan 2010

A myslis, ze ini daju zlavu? 😕

lilu18
23. jan 2010

ahojte
co to citam?dalsia chorobka??hasler ako je?teplota sla vyssie?dufam ze nie

Cica a cmucik ako?uz ok??

renka9
autor
23. jan 2010

niektori zlavy davaju, a altanky byvaju malokedy pre 30- 40osob.

cica13
23. jan 2010

Lilu ahoooj, este kasle...ale inak je v pohode....

Baby ja hladam jak diva....nic ma neocaruje...snad mi nieco do nosa cinkne... 😀

aadula
23. jan 2010

ja som úplne hotová..malý nám zas o piatej začal vracať..ked to bolo už tretí krát...išli sme na pohotovosť...síce teplotu nemá, ale po minulej skúsenosti keď sme skončili na šest dní v nemocnici, som sa hrozne naplašila...dostal injekciu..asi tak pred dvoma hodinami...môžem mu dávať čajík len po lyžičkách..už mi pred spaním plakal, že čaj...tak som sa zľutovala a aspoň na spodol fľaše som mu dala čaj a zaspal s fľaškou v puse...ak by mi v noci vracal..ráno musíme na infúzky do nemocnice...ma normálne žalúdok bolí ... neviem čo mám robiť..či ostať doma späť na MD s ním...ale potom neviem ako to zvládneme finančne...neviem si rady ☹

aadula
23. jan 2010

a to sme skoro šli domov z pohotovosti taxikom..totiž naše auto..ktoré patrí už na šrotovisko 😠 sa niečo na kľučke zaseklo....ledva som to otvorila..totiž bol so mnou moj otec..mm má nočnú...a nechcelo sa nám sedačku prehadzovať...ach...ja neviem..ale posledný rok sa nám hrozne všetko serinká....

renka9
autor
23. jan 2010

adulik ☹ , to mi je luto, dufam, ze sa do rana z toho dostane ☹

aadula
23. jan 2010

renka, teraz spinká, tiež pevne verím...nemá ani teplotu a tak som sa tešila, že je v pohodičke teraz..dokonca nám pekne začal priberať...ale to sa teším, že si pýtal čajík...

cica13
23. jan 2010

juuuj, Saminko je zasa chory...moje zlatko, ved cez den bol este fajn, ked sme pisali na skype, ci nie?

Adi, pokial by mal byt takto stle chorucky, tak by som sa vysrala (s prepacenim) na tie prachy a zostala znova na MD...to je moj nazor...

My sme tiez teraz na tom dost biedne, mamina sice vo stvrtok uz v robote konci, ona by aj zostala s davidom, ale ja nechcem, kaslem na prachy a som s nim..... 🙂

hasleerka
23. jan 2010

cica to neviem či iní dávajú len on tam má tuším napísané že podla počtu možná zľava ale baby tušímpísali že im nedal

adulka zase sa čosi na vás nalepilo ☹ , cmuk nech sa rýchlo vyliečite...

cica13
23. jan 2010

Adi, drzim paste, nech noc pekne prespite a uz ziadne vrackanie!!!!!! Cmucik na uzdravenie!! 😲 😲 😲

aadula
23. jan 2010

on tak zrazu...sedel a zrazu ho začalo napínať....potom bolo dobre...ale o pol hodinku znova..a to už si ľahol a zaspinkal...

idem si ľahnúť...nech sa aspon trošku vyspím, ak by som v noci musela k nemu vstávať...dobru noc..a držte nám palce...ja sa po minulajšku hrozne bojím...chúdatko..zas by ho infúzkou trápili

renka9
autor
23. jan 2010

dobru nocku, idem aj ja haji... uz som unavena z toho hladania 😒

adi, tak pokojnu nocku ti prajem 😉