Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
24. jan 2010

Reni, ved tie izby v apartmanoch su samostatne,.....tak sa mozem nejako pospajat 😨

renka9
autor
24. jan 2010

hmmm, teoreticky by sa to dalo...ak vam nechyba sukromie 😀
alebo vacsie detska dame spolu do jedneho 😀 😀 , manzelov do jedneho, a je to vyriesene... 😀 😀
tutu-mutu nechame na doma 😀 😀

aadula
24. jan 2010

reni 😀 😀 😀 si to veľmi dobre vyriešila..ale nášho Samča dáme chlapom..lebo on v noci zle spáva 😀

cica13
24. jan 2010

mne staci trojka izba, pre davida zoberiem cestovnu postielku 😀
David dobre spava...chvalabohu 😀

renka9
autor
24. jan 2010

😀 😀 😀
OK, tak sa radte, idem s deckami mojej babke, a dedkovi na cinter zapalit 😢

vecer nakuknem 🙂

renka9
autor
24. jan 2010

my sme styria 😒 jedno dieta mozme prichylit 😉

aadula
24. jan 2010

my sme v podstate traja...malý bude spať aj tak medzi nami 🙂

hasleerka
24. jan 2010

renka sa tu 😀 😀 😀 tutu mutu si každý urobí povinne doma vo štvrtok ... a mne stačí dvojka, my tri sa pomestíme ... prípadne pre mm prístelku

tatolu
24. jan 2010

mne tiež stačí dvojka. Mm asi neprehovorím 😖

tatolu
24. jan 2010

A akosi sa mi nechce všetko čítať. Dohodlo sa aj na určitom termíne stretka? 😕

zuzadlo
24. jan 2010

ahojte dievcence,mne sa ta oscadnicxa velmi paci tiez a ak chcete,ja to vybavim,len napiste asi pocet osob a aky termin,aby sme to vedeli presnejsie urcit

hasleerka
24. jan 2010

babulky tak ja som tam už volala pred hodinou, volný termín je už iba 21,22,23.5. ... som ho rezervovala do zajtra, mám jej opäť zavolať ... platia sa len postele, deti bez nároku na lôžko sú zdarma

kukám zuzi že aj ty si aktívna 🙂

andreah70
24. jan 2010

ahojte práve sme prišli z lyžovačky

hašli čo si zarezervovala, na čom ste sa dohodli, akosi nie som v obraze 😕

idem vás počítať nech sa dozviem 😀

hasleerka
24. jan 2010

andy to len zatial nezáväzne som rezervovala ... snád sa do zajtra nejako dohodneme

andreah70
24. jan 2010

hašli a to tú Kamilku? tá vyzerá dobre

zuzadlo
24. jan 2010

reni a mna si dala kam ☹ 🙂 ?

aadula
24. jan 2010

hašli 😵 ty si naša hviezdička, mne sa tá kamilka páči..len teda aby sme sa popratali teda 🙂

aadula
24. jan 2010

mi to tu pozeráme a Paťa sa už teší, že si zahrá biliard 😀

hasleerka
24. jan 2010

ved sa nejak podelíme, napr aj by zuzke nevadilo ja vezmen apartmám s nou, my dvojku ony trojku ... adulka ty napr. môžem zobrať dvojku (ty, tm a malý), Patka na prístelke a do trojky zase niekto ... a takýmto spôsobom sa podelíme .... je to vlastne 7 apartmánov po 14 izieb ... takže niekomu možno ostane aj celý apartmán, tam sa môžu dať deti ... ved sa určite dohodneme

aadula
24. jan 2010

hašli presne som chcela napísať..že nám stačí, že manželská a prístelka..alebo teda tak nejak..malý aj tak spáva s nami...len ono je to, že apartmán..vlastne dve izby? jedna troj a jedna dvoj? + prístelky? a kuchyňa a kúpelka spoločné?...len sa fakt bojím aby malý nebudil druhých....ale tak my asi spať nebudeme moc 😀

iwusska
24. jan 2010

ahojte....tak ten termin my nemozeme, Natalka ma prijimanie 23.5. ☹ tak nas si vyskrtnite

aadula
24. jan 2010

iwuška...bez vás to nebude ono...tak budeme hľadať ďalej 🙂

iwusska
24. jan 2010

adulka 😵 aj bodka spominala ze ten vikend nemoze....

andreah70
24. jan 2010

iwus akurát som to hľadala áno ani bodka vtedy nemôže a ten šuštiak je tiež obsadený? tam ste už volali?

aadula
24. jan 2010

my chceme bodečku!! 😵 Paťka sa hneď pýtala, či idú aj chlapci od tety lentilky /totiž tak volá bodečku/ 😀 ..lebo, že oni sú takí podarení 🙂

my chceme iwušku! 😵 tri princezničky tam musia predsa byť so svojimi kráľovskými rodičmi 🙂

zuzadlo
24. jan 2010

dievcata,tak si dajme termin zaciatok maja ,alebo juna,napiste asi ktora kedy a kolo,ja tam skusim zavolat, aj ci by bola mnozstevna zlava
samozrejme hasli,kludne sa mozme podelit,aj tak si myslim, ze moc toho nenaspime🙂

zuzadlo
24. jan 2010

ja uz som pisala ,ja mozem kazdy vikend,len mm robi dlhy a kratky tyzden, tak keby pracoval ,pojdem sama s detmi,ak by mal volno,tak pojdeme vsetci

zuzadlo
24. jan 2010

tak hasli,treba dat iny termin a dajte link aj na ten sustiak,nechce sa mi to tu hladat,nech tam zavolam a dajte aj typi-datumy,nech sa mozme zorganizovat 😉

hasleerka
24. jan 2010

baby prístelky sú len v tých dvojkách vraj rozkladacie kreslo ... kuchyne sú v každom apartmáne a dole je jedna veľká kuchyna kde sa určite bude asi spoločný obed a večera variť

mne by sa toto veľmi páčilo, tak ak by vám vyhovoval skôr začiatok júna ako mája ... a podla mňa ani cenovo to nieje drahé, za 10€, čo viem všetky boli drahšie

zuzadlo
24. jan 2010

hasli mne je naozaj jedno a ak pojdeme do tej oscadnice,tak si nerob starosti,aspoin do ziliny na vlak by vas svagor vzal 😉 a samozrejme, ze nebufde vadit aj noclah s ktoroukolvek,aj s tebou halsi 😀 😀