• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
No moje zlate, ziadne ustupky sa netoleruju..... :angry:
21. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ten by mi dal mby mozno aj kably potrhal
21. feb 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily....ale o takomto case este majstrovat? :confused: :confused: :confused:
21. feb 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som mu volala pred hodkou tak ze este vodovod chce napojit a robi u kamosa tak mozno viac kecaju ako robia ma auto tak viem ze nesosne
21. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je doma tak idem of pa pa
21. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj len teraz dorazil...už som chcela telefonuvať :angry: no a jeho poliši prekontrolovávali 10metrov od domu :angry:
takže z dovči 15 minút odobraté :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
našťastie neplatil pokutu...no ale ho riadne prešacovali..že prečo máte modré svetlá? :confused: ...atd,atď...nejako sa vyhovoril...policajti nemajú zmysel pre tuning :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc :slight_smile:
21. feb 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúúúúúúúúúúúúú :pensive:
21. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa idem poslednaaaaa......dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!
21. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko ... som tu prvááááá ... nech sa páči, kávička
22. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko hasli diki za kavičku je vybornaa :dizzy_face:
22. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš fotečky sú nádherné ... ani mm sa moc fotiť nemusí ... no a aby on nebol výnimka, tiež sa mu na tú chatu moc nechce, že nikoho nepozná ... no ved sa ony spoznajú a aby tam nechceli potom chlapi aj dlhšie ostať :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko,ja uz som stihla na postu aj v obchode,trosku vydychnem a ide poipratat ,daco vivke uvarit amozem po nu letiet.. :zipper_mouth:
22. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu rehlim co ste vcera vecer popisali..emily ze promile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!

Lilu , aj ja idem na postu, dosli mi bodynka pre davida z Dunajskej Luznej :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tiež zachvíľu chystáme s Miškou von, som si ju nechala tiež doma nech má prázdniny a nemusíme skoro vstávať ... vonku pekne svieti ... Zuzka išla s babkou obzerať novú školskú tašku
22. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vospolok :wink:
U nás je teraz relatívny kľud. Teda maminka robí palacinky :wink: a mm dal deťom cukríky lebo moc plakali, tak aby ich utíšil :angry:
Ja to riešim trestom a on cukríkom :confounded:
22. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja sa opäť hlásim po dlhšiom čase :slight_smile:
U nás skoro nič nové decka maju prázdniny aspoň mi pmôžu s drobcami akurát šli vonku Hannah spinká ešte dvojky dám spať keď sa vrátia a pôjdeme do teplíc sa kúpať keď sa zobudia a k babke :slight_smile:
22. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukám že si všetky asi užívate slniečko??? ... mne Miška teraz zaspala v spálni, tak ja si môžem v detskej klávesnicovať
22. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ahoj, ja som tu... :grinning:

Boli sme doobeda vonku, bolo super, teraz David spi, som robila poriadok s jeho vecami, som vyradovala, co mu je uz male.
Hasli, dame kavu?
22. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné cica, zrobíš ty či ja??? ... ja mám aj orechové lúpačky k nej :slight_smile:
22. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, tak ty nachystaj lupacky a ja idem zrobit krasne napenene presso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasliii..kde si??? Ved kava vychladne :grinning:
22. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som , som sa aj zakecala aj som motýlika na FB chytala, slonisko mi poslala ... kávička mňam a tie čerstvé lúpačky k tomu, no čo viac si môžeme priať :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, este mam babovku, vcera vecer som piekla....nukaj sa!
22. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica aj ja som začala trošku triediť - čo sme sa dohodli :confused:
22. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu....ved sa blizi jar...tak jarne upratko sme zahajili :grinning:
22. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ešte netriedim, zatial všetko nosíme ... cica bábovečka mňam, mala by som aj ja zajtra spraviť
22. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes Vas tu nestiham doobedu som prepisovala 2referaty a poobede sme boli kupit koosacku a mame k nej aj kameru :wink: a teraz mi este treba jeden referat z ovocinarstva napisat a literaturu sa ucit :frowning2: neciem do polnoci to asi zvladnem :grinning:
22. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pochválim sa - možno zo stovky nohavíc a teplákov sa mi podarilo vytriediť takých 20 :dizzy_face:
Minule som čítala na koníkovi tému o tom, kde dávajú obnosené šatstvo a jedna pani písala príbeh o pani - Rómskej spoluobčanke, ktorá si prišla pýtať veci v jeden mesiac a o mesiac znovu. Keď sa jej pýala pani, ktorá jej predtým nejaké veci dala, že kde ich dala, tak pani ostala prekvapená a odpovedala: Však to deti ponosili a keď bolo špinavé, vyhodila som :confused: .
Asi to budem robiť tak aj ja :grinning: , lebo ináč ten zbytok nohavíc znova niektoré ani neoblečieme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok