• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
tatolu...tu temu som aj ja citala, som sa dobre pobavila na tej romke :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne už ani káva nepomáha...taká som nejaká unavená..táto zmena počasia je hrozná..ma hlava bolela poobede...
22. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka, tak Ti dnes dovolíme ísť si ľahnúť. Alebo nie?
Kto je proti nech sa zdrží hlasovania :wink: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tú tému čítala ... ušetrí za prach a za vodu, šikovní sú tí naši spoluobčania :angry: :angry: :angry:
22. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, no tááák :wink: hádam som Ti nepokazila pekný večer? :pensive:
22. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu to nezúrim na teba ale na spoluobčanov :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však oni nie sú zlí ak Ty nie si zlá k nim :wink:
22. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kdeže ste všetky??? ja som sa zakecala s kámoškou na FB, reku bežím sem až ma zase nedodžubete a vás nikde :frowning2:
22. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hsleerka..tu som..ze pocitam a dobru noc zaprajem ,,sa rehlim na tej romke ..teda je vychcana :grinning:
22. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co je hviezdy? Kdde ste????

Dobre ranko!!! :grinning:
23. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... som tu nebola, mala som návštevu... tak hned teraz vás idem kuk... no kukám že nič nepočítam ... kdeže ste???
23. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu tusim dnes pes skapal :angry: :angry: :angry:
23. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obééééééééééd .... fazuľová polievka s údeným
23. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeeeeeed...hrachova mliecna jemna s opecenym chelbom a granadir :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze chelbom :grinning: :grinning: samozrejme chlebom :sweat_smile:
23. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kááávaaa :grinning: :grinning: :grinning: natŕčajte ručičky..(__) nech sa ľúbi..aj mliečko aj cukrík máme :grinning:
23. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šup na 1. stranu :wink:

U nís na obed bol hrachový prívarok :wink:

Ste vari vonku? Lebo tu je akosi nie moc pekne :confused:
23. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konecne som doma a bez stresu :wink:
23. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, nevlázni..čo ty môžeš stresovať...radšej bociana naháňaj a v kľude :wink: na stresy som tu ja :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ja stresujem len zo ked mam skolu :grinning: :grinning: :grinning: ale uz zas mam tyzden pokoj :wink:
23. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile:
som ustvana ako pes,lietam po doktoroch a uz som unavena, vcera s lenkou u dr,brali jej krv,dnes po vysledky a krcnej.dr mi povedal ,ze ma vysoku sedimentaciu,ma tam nejaku alergiu a zase vysoky ten cholesterol-az 6.usna vravela, ze usi ma uz v poriadku a ze z jej strany by mohla uz ist do skoly,ale musi sa este vyjadrit dr ohladom tej sedimentacie,tak tam idem zajtra a v pondelok znova na krv prekontrolovat :frowning2: ,este som bola s erikom na tej psychologii a ta ho pochvalila, robila s nim zase testy,tak aj tam ma zase objednala na buduci stvrtok,este tento stvrtok idem s lenkou rano na usne-chce jej prekontrolovat nosnu mandlu,takze kopec behania :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som rada ze chvilku sedim
23. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli vonku, bolo super ... a hned som lahšia ja o 24,5€ som Zuzke botasky kúpila ... aj Mišku som dala ostrihať
23. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli to znamena že nemaš chodít do mesta :grinning:
23. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, Ty stíhaš aj v práci niečo odrobiť? Však si skoro stále pri doktoroch :angry:

Hasli, Zuzka bola iste šťastná :wink: Však keď treba, tak treba :pensive:

Emily, super týždeň bez školy :wink: Ja pôjdem v piatok na celý deň, v sobotu do takej 14tej a v nedeľu ideme do PP krstiť :dizzy_face:
23. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte už sme doma z lyžovačky :slight_smile: bolo super kľudne by som ostala aj do nedele...........počasie nám Iwuška vybavila perfektné bolo krásne slnečno, okrem soboty to snežilo,chumelilo, ale my sme sa išli okúpať vtedy do Tatralandie tak nám to nevadilo :wink:

dočítam vás neskôr, keď bude trošku času
23. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy vitaj domka :slight_smile:

zuzi, podľa mňa 6 nie je až tak veľa...síce nie som zdravotník, ale ja som mala cez tehu 7,8 a dr. mi povedal, že to nie je také hrozné :wink:
23. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vás tu nejak neviem dočkať...už aj teraz ma ťahá na spanie...a vy večernice ako bodečka hovorí, chodíte až po pol desiatej :grinning:
23. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemôžem tie moje baby nahnať do postele ... ešte som medzitým skočila ku susedke tak hádam do polhodky dofrčím
23. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andi vitaj domka :wink:
23. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy vítam Ťa :wink:
23. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok