• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
no, ze je piatok vecer je tu podozrivo ticho
26. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej a asi sa aja poberiem do hajan :pensive: booze a dakedy som tu sedela do jednej druhej :dizzy_face:
26. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano spachtosky :wink:
27. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, hlásim príchod :slight_smile: ... kto si dá kávičku so šlahačkou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli ja si dam :wink: uz sa mi polievocka varii tak si zasluzim trosku vegetkovat :dizzy_face:
27. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily čau, ja vegetkujem, kávičku som ti už zaliala, dáme aj keksík k tomu :wink:

mama išla k bráchovi spať (stráži mu byt), zobrala aj Zuzku, tak dnes ideme k nej na obed ... je super mať ju doma, ale aj super ísť teraz k nej na obed ... keby som tak mala prachy kúpiť jej byt na vedlajšom poschodí
27. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakomu je hej :wink: a ja futr musim varit sama :angry: no sem tam aj mm navari ale teraz ma vela prace ta musim ja
27. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to je len dnes :grinning: ... inak varím stále ja, možno 1x za 3mesiace navarí mama, ale zase mi mm nenavarí, takže sme na tom rovnako

a ako dopadla reklamácia a tuším dáku skúšku si spomínala či sa mi to pletie
27. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja len tak sem tam nakuknem...chcem si upratať a večer frčím na to stretko
27. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka čau a dobre sa zabav ... ja idem trochu požehliť, hlavne Zuzke tričeno, poobede má zase vystúpenie, máme otvára sa letu brána :slight_smile:
27. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli zatial neviem nic o reklamacke :frowning2: adulik dobre sa zabav ja som akurat mala navstevu svagra no bez zavolania a to ma vie rozculit :angry:
27. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pomooooc, zdravotne sestricky kde steeee :frowning2:
potrebujem pomoc :unamused:
27. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam strasne nizky tlak, neviem co s tym, vonku som skoro spadla, ledva som sa zachytila smetneho kosa...toci sa mi hlava, zahmlieva sa mi pred ocami...oblieva ma pot, mam taku cudnu hlavu...a tlak 99/71 a tep 103... :unamused:
27. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, idem vás narýchlo pozdraviť :dizzy_face:
včera večer sme išli na prechádzku aj so psom a zakotvili sme u susedov o ulicu nižšie do pol dvanástej :grinning: :grinning: :grinning: a dnes je pokračovanie, grilujeme rybky, sa teším :grinning: :grinning: :grinning: budem na vás myslieť
adulka ty sa dobre zabav, si ma navnadila, aj ja musím nejaké stretko zorganizovať, potom nám budeš podrobne referovať, dobre?
a kde sa stratila cica??????? cicuuuuuuš kde siiiiiiiiiiiiiiiiii?
27. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka sadni si a hlavu si daj na kolená, mal by sa ti lepšie prekrviť mozog, potom si lahni a daj si pod nohy niečo aby si ich mala vyššie ako hlavu....dúfam že ti to pomože
27. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sem nakukla medzi upratovaním...taká som mokrá ako myš...však takýto vlhký vzduch vonku nebýva...včera mi nevedelo prádlo preschnúť a to vonku teplo bolo..ale hrozne vlhko.... Teraz som vyhodila jednu várku na balkon, tak som zvedavá či do večera poschne...

reni, a keby ťa tvoji nahnevali? nestúpne :wink:.......... srandujem........iste nič prijemné nízky tlak mať... , ale to je týmito výkovmi teplôt
27. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwus, diky, Kristinka mi vari kavu, uz druhu , tak uvidim...mam taku motolicu...

adulik, tak sa nam krasne zabav, ja som mala pred 2 tyzdnami stretavku a bolo uzasne.... :slight_smile:
27. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni už je lepšie?
babulky pečiem buchty s mojim domácim jahodkovým džemíkom, dáte si ?
27. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwusik, trosicka....citim sa divno...
volala som mm do roboty, a on ze mi nemoze nic byt, lebo ako budem soferovat :angry: :angry: :angry:
adulik, vidis, nasral ma, ale napomohlo :angry:

u nas v robote je den otvorenych dveri, a z mm roboty maju tiez nejaky Family Day, tak ideme aj tam, aj tam.
27. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte herečky :slight_smile: ...rýchly pozdrav z kuchyne...polievočka hotová,idem obaľovať karfiol :unamused: to neľúbim robiť :angry:

...potom vás dočítam...zazrela som iba že renka má motolicu :unamused: ...vodičku piješ?...káva znižuje tlak!!!!!!!lebo odvodňuje-keď si chceš dať kávu tak iba jednu,ale maličkú ako pikolo a silnú :wink: ...alebo si skús dať niečo sladké-papkala si?môžeš mať nižšiu hladinu cukru
27. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kočenky :slight_smile: ešte idem palacinky urobiť...zas sa pri nich nastojím a zjedia sa za chvíľku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bodečka..ja som karfiol nechala na zajtra..no čo nemusí byť v nedeľu vždy masko :sweat_smile:
27. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusí :grinning: :grinning: :grinning: ...ale Dadovi musím ešte syr vo vajíčku urobiť :grinning: :grinning: :grinning: lebo on mi karfiol nezje :frowning2:

...večer pekne pospomínaj :slight_smile: ...tešíme sa na zážitky :wink:

reníííí...ako ti je?
iwus ty budeš aká sexica v tej sukénke :dizzy_face:
27. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka...už od včera mi to hlavou behá...tá stretávka...predsa som to dávala dokopy..tak asi tá zodpovednosť..že nech sa tam ľudia dobre cítia :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mm tiež moc nemusí karfiol..ale kvôli nemu syr nedorobím..zje čo bude a tohová hotovica :grinning:
27. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze aj u nas je horuco a my sme dostali baliky z ameriky a tak som to povybalovala a vsetko poukladal povysavala no ale lialo sa zo mna tak hned supo do sprchy :wink: renka je ti lepsie ?
27. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a čo mamina poslala?
27. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne jankovi tricka krartasi botaky nieco sa uslo aj mm /rezak na dlazbu aj motorovu pilu/ no aj mne :wink: osatenie a aj bizu :dizzy_face:
27. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily tak mamina to aspoň takto kompenzuje keď je už tak ďaleko ..ale iste by si ju radšej mala tu
27. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj u nás zase hrmí :angry: chvíľu slnko,potom sa zamračí a je strašne dusno...vetrám periny,tak behám na balkón a do kuchyne aby mi to náhodou nezmoklo :angry:
27. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka aj tu hrmí...ale ono to vyzerá akoby to k horám ťahalo..na Pukanec (to iwuška pozná :grinning: ) na Štiavnicu

volala mi spolužiačka...tiež je nervozna trošku..že čo si obliecť a ako to tam bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pršíííí...stihla som to v poslednej chvíli :grinning: ...je tu tma :grinning: :grinning: :grinning:

...veď hádam len niečo také pohodlné...nohavice+tričko/tunika/blúza...niekedy aj rifle s peknou košeľovou blúzkou ukážu dobre=športovo elegantné :wink: ...ty si čo obliekaš?
27. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok