Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
3. júl 2009

😀 😀 😀 😀 hasli a odpustis mu? 😀 😀 😀
emily ty sa mas 😀

emily333
3. júl 2009

bez ☹ nevedeli sme kedy pride janko 😀

hasleerka
3. júl 2009

iwus no čo už s ním narobím ked u mna býva 😀 😀 😀 ... ale inak už sa rozprávame

iwusska
3. júl 2009

😀 😀 😀

hasleerka
3. júl 2009

emily a čo ste klúčiky postrácali od kúpelne

inak ja mám v posteli kopec pozbieraného prádla, takže chlapec ako neposkladal žiadne tutu-mutu nebude ... čakám kedy pôjde Zuzka spať a uvidíme 😀

emily333
3. júl 2009

hasli nestratili ale nemusi nas nacapat 😉

cica13
3. júl 2009

Aduli...na zahorie ideme az zajtra, dvor bude urcite rozmoceny po kazdodennom dazdi....tak sme sa radsej isli bikovat a zastavili na plazi..... 🙂 🙂

Hasli...TM sa kupe iba ked sa chce udobrovat? 😀 😀 😀 😀 😀

Iwusik....Misenke velkeeeee cmuk, je na spapanie, aj cicuska je chutnucka (asi po mne 😀 😀 😀 ) i ked macky nemusim.... ☹

iwusska
3. júl 2009

cicus no kde sa tulas 😀 Misenke odovzdam a cicuske tiez 😀 😀 😀

hasleerka
3. júl 2009

cica alečoby ved každý deň, ale včul sa aj oholil ... prosím ťa neponúkala si ty niekedy bickáč na predaj?

iwusska
3. júl 2009

cicusik ani ja moc macky nemusim, ale tejto som nemohla odolat, hrozne mi kohosi pripominala 😀 😀 😀

renka9
autor
3. júl 2009

Miska je chutnucka, aj cicuska 😉
to by si s Angelikou urcite rozumeli 😉 😉 😉 , aj ona miluje zvieratka, no a este keby bola s nimi mala haslerka-Miska 🙂 🙂 🙂

aadula
3. júl 2009

hašli...si daj, že zobraziť...to máš v tej hornej liste...a tam lupa...a tam priblížiť

aadula
3. júl 2009

ja si myslím, že všetky deti milujú zvieratá..aj ja som keď som bola malá...teraz už tak nie 😅

iwusska
3. júl 2009

reni ze mala haslerka 😀 😀 😀 a tomu verim ze by si rozumeli 😀

cica13
3. júl 2009

Aj ja mam rada zvierata, ale hady nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Hasli, myslis tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6136765

aadula
3. júl 2009

mne Samino len pred chvíľkou zaspal ...dnes spal cez obed 3,5 h.

iwusska
3. júl 2009

aduli aj Misenka dnes spala skoro 4 hodiny 😵

cica13
3. júl 2009

Aduli...si ho doobeda nadajala makovym odvarom? 😀 😀 😀 😀
Aj David len pred chvilou zaspal...

aadula
3. júl 2009

asi toto teplo ich tak ničí..buď spia až až..alebo nič

hasleerka
3. júl 2009

áno cica ten, len som si napamätala cenu ... no smola to som chcela pre Zuzkinho frajera, ale tá cena by sa jeho mame asi napáčila, aj ked bickáč je super

no malá haslerka bola dnes unesená z havka, úžasná biela 7mes. fena a ako ich poslúchala, dávala im labku, nechala sa hladkať, ani domov sme sa nemohli dostať ... myslím že cicka by z nich bola riadne vyžmýkaná

adulka už sa mi podarilo všeličo postláčať a je to OK

aadula
3. júl 2009

cica, vyšťavilo ho asi slniečko...asi sa unavil ako som ho domov niesla 😀

taký bol zlatý..nechcel teraz zaspinkať...tak už všetko možné robil..začal mi ukazovať uško, očko, vlásky.... 😀 potom začal na záclonu ukazovať a robiť, že fuu... to akože fúka vietor 😀 potom ma bozkával..len aby nemusel spať...a teraz najnovšie..poviem mu ajajajaj...a on to opakuje 😀 😀

cica13
3. júl 2009

Hasli..ak sa mi nebude darit v predaji, tak samozrejme znizim cenu, len nechcem ho dat za par supek, lebo to bol drahy bicykel a s kvalitnou vybavou....ziadny hypermarketovy.... 😵 😵 😵

hasleerka
3. júl 2009

tak moje ja sa s vami lúčim, idem dať aj ja sprchu ... iwus, adul tí vaši drobci pospali aj za nás, Miška dnes nič

renka9
autor
3. júl 2009

mne este Angelika nespiiiiiiiiii 😠 , do kelu, ked chceme dokoncit to rozrobene z minuleho tyzdna 😀

hasleerka
3. júl 2009

cica to je mi úplne jasné, že nepôjdeš pod cenu ... a keby to bolo pre mna tak ja ho beriem ... ale my sme Zuzke už tiež k narodkám kupovali od kolegyne málo používaný za 2litre, v podstate ho dala za polovicu

hasleerka
3. júl 2009

no ten môj tuším to prádlo ukladá

renka, chytro dákeho makového odvaru 😀

emily333
3. júl 2009

babenky idem haji bo mi dnes dajak nefunguju zavity a neviem co pisat ☹ pa zajtra

hasleerka
3. júl 2009

emily dobrú nôcku cmukulienkovú 😵

bodka13
3. júl 2009

😕 aká ťuťu-muťu nálada tu vládne 😀 😀 😀

cica13
3. júl 2009

Bodecka ahoj moja......nie si v kreseeelku???

Reni, to ste este stale nedorobili z minuleho tyzdna????? 😕 😕 😕