Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
3. mar 2010

Ahojte 😉
Mám 20-30 minút pre seba na PC, kým mm uspí deti, tak idem počítať, čo ste popísali 😉

hasleerka
3. mar 2010

jáj ja som kedysi osolila na chate víno, ked som varila, som chcela ešte zachrániť ocukriť, ale fuj, 5litrov bola škoda

zuzadlo
3. mar 2010

vidim, ze sa tu soli 😀 ,ja som raz mm osolila kavu 😀

andreah70
3. mar 2010

hasli to bolo teda škody 😀 😀 počítam že ťa riadne "pochválili" 😀 😀

emily333
3. mar 2010

veru tolko vina na zmar ☹

tatolu
3. mar 2010

Hlásim dočítané a mm ešte neprišiel pc okupovať 😉

Chorým skoré uzdravenie. Iwuš, no už Ťa to drží dobre dlho 😝
A Angelike sa to dúfam nevrátilo. 🤐 Renka už išla asi do nočnej.

Cicuuuuuuš ako bolo? 😵

tatolu
3. mar 2010

Kde ste zdrhli?

cica13
3. mar 2010

Ahojteeeee!
Uz sme doma, dosli sme o 19.30, bolo supeeeeer, David bol perfektny.

Neskor sem kuknem, idem Davida ulozit a vyvesat osusky a plavky.

emily333
3. mar 2010

tatolu tu som bola som v sprške 😉 ale poviem vam prihodku na nasom obecnom kupii z manf... kosačky a dosali kameri . tak mi dnes dali nech im tam dam ceske menu atd. no ja mudra do jenej kamery som z baterky dala dole ochrannu foliu zapla a ide a do druhej som postup zopakovala a nejde to tak som povedal ze asi nie je nabita tak sme ju dali pod nabijacku a zapli a išla no ked sme vypojili tak zas nesla tak mm zo starostom sadli do auta a isli na predajne miesto ze jedna je neunkčna a predavač kuk na kameru a povedal ze niekedy treba čitat navod lebo je zle položena baterka tak prisli domou zahanbeny 😀 😀

tatolu
3. mar 2010

Emily, však Ťa mali skontrolovať, však sú chlapi 😉 😀

Ja tiež pripojím príhodu 😉 Celú zimu sa vám sťažujem, že nám pec zle kúri... že čistíme komín, rúru a pod. 😔 Bola tu moja maminka a ona mi vravela, že keď pokuce trošku lepšie, tak pec funguje. Tak som ju cugrunt vyčistila a zistila som, že prieduchy boli zapchaté. Poprebíjala som to a pec kúri tak, že aj radiátory vypínam 😕
Ešteže mám maminku, škoda že je "skoro" koniec zimy 😀 😀 😀

Ale v skutočnosti som rada, že zima odchádza. Aj keď sa jej veeeeľmi nechce 😉 😖

emily333
3. mar 2010

tatolu ti si tiez sikulka 😀 no ten moj sa dnes chalil ze uz vie co je wi.fi 😀 😀 u nas z elektronikou naraba jaa a Janko 😉

tatolu
3. mar 2010

hihi, ten môj asi zaspal s deťmi 😉
Odkedy som sa vydala, tak do elektroniky sa nepletiem - väčšinou 😔
Keď som bola ale slobodná a bývala som s maminkou, tak oprava elektrických zástrčiek, obyčajná výmena žiarovky, čistenie videa a podobné nezmysly, boli moje 😉
No idem kuknúť tú pec 😝

tatolu
3. mar 2010

no mm sa už zobudil 😒
papa

emily333
3. mar 2010

pa pa

hasleerka
3. mar 2010

andy našťastie bolo vína dosť, tak ani nikto nato neprišiel 😀

emily333
3. mar 2010

hasli tak vino tieklo potokom sa aj vyplnilo 😀 😀 😀

lilu18
3. mar 2010

tak som sa na emily a tatolu zasmiala mozem haji 😀

dobru 😔

bodka13
3. mar 2010

😕 už spíte ?

...tak sa pridám aj ja ....dobrú noc 😔

hasleerka
3. mar 2010

emily tak nejak by sa to dalo povedať ...

a kdeže ste všetky, čo tu budeme len my farmárky 😀 😀 😀

aadula
4. mar 2010

ahojte, tak ja tiež beriem Oščadnicu .. to by som si nenechala ujsť 😉

mňa tak skolila včera nádcha, že už o siedmej som padla do postele..., nejak sa ma tie choroby nechcú pustiť... ma už celý nos bolí..už aj uši sa mi zapchávajú čo fúkam 😠 a to mám dovolenku dva dni a takto nebudem vládať nič porobiť poriadne doma ...

renka, tak Angelike to prešlo .. to je fajn 😉

ciculi, ste sa boli vyčľupkať, potom hoď nejaké fotečky 🙂

andreah70
4. mar 2010

dobré ránko 🙂

adulka tak sa lieč, aj tak dobre že nemusíš taká chorá do roboty

aj na mňa dnes Dominik hral že chce zostať doma, bolí ho hrdlo, ale má ho len trošku červené, tak som mu povedala že keby mal teplotu tak môže ostať, zachvíľu mi doniesol teplomer a na ňom 39,5 😀 jasné že som vedela že to nahrial 😀 potom sa priznal že to dal ku žiarovke 😀 tak pekne išiel do školy, vybavila som ho neoangínom a teplým čajom, tak hadam to zvládne 🙂

mne už večer nechcelo hodiť príspevok tak som to zabalila a o 21,00 som už spala 😀

aadula
4. mar 2010

andy, ten tvoj Domčo je vynaliezavý 😀 😀 , však už dva dni nejak vydrží a cez víkend doliečite 😉

ja som sa musela pred chvíľkou smiať, mm ešte spí..a Samino vyliezol k nemu..sadol si mu pri hlavu a vzal si so sebou mištičku s chrumkami 😀 ..tam ho sledoval a ujedal si..keď ich dorazil..vopchal mu misu na tvár..ale náš ocino spal ďalej... 😀 😀

emily333
4. mar 2010

dobre ranko 😉 adulik skore uzdravenie aj Domkovi . andy bud rada ze si nenasruhal kriedu do caju aby mal teplotu my sme tak robili len nepametam ci nam to pomohlo 😀

hasleerka
4. mar 2010

adulka typický chlapi, nič ich nezobudí 😀 😀 😀

emily tá krieda mi je povedomá, tuším to malo účinky ... už mi teraz vlasy dupkom vstávajú ako bude moja dcéra vymýšľať ... chudák moja mama, si pri mne užila

cica13
4. mar 2010

Cafte holky...kde ste??????

Mam chut na kavu, nevari nikto? ☹

Vcera som sem uz nekukla, lebo som zaspala na gauci, ta voda nas unavila vsetkych 😔 😔

Tu su fotecky, ale su na jedno kopyto, su tam aj nejake komentere k nim http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a433650

hasleerka
4. mar 2010

cica nech sa ti páči kávička, som ti urobila poredu, ja budem mať tak až za dve hodky ked dofrčím z mesta... idem kuk fotečky

hasleerka
4. mar 2010

jáj vyzerá to tam pekne .. cica neviem či nemáme podobné plavky, len ja mám čiernomodré

cica13
4. mar 2010

Hasli dakujeeeeeem....si poklaaaad...mi dobre padne kavicka, ty si daj este bublaninku, este par kuskov zostalo 😝 usetrila som ti 😀 😀 😀 😀

Deturence sa vyblbli do sytosti, cesta trvala 1,5 hodiny, David celu cestu domov prespal, prisli sme domov, dala som mu krupicu, prezliekla do pyzama, vypil mlieko a zalomil 😀

aadula
4. mar 2010

obeeeeeeeeeeeeeeed fzrancuzáky a šošovicová kyslá 🙂

ciculik, joj ale vám tam bolo fajne ..hlavne chalanom sa iste rátalo 😉

andreah70
4. mar 2010

Cica fajné fotečky 😉 a to je tam len dnu alebo v lete je aj niečo vonku? a bazény majú akú vodu teplú ako u nás v Tatralandii alebo studenú? celkom sa mi to páči a je to dobrý tip na výlet........................ako ti je dobre že máš koho fotiť ja som už teraz cez prázdniny ako sme boli v Tatral. ani foťák nebrala lebo decká sa rozpŕchnu a fotiť neni koho a my mm sa navzájom fotiť nemusíme 😀 😀