Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
3. okt 2009

krasny slnecny vikend prajem 😉

aadula
3. okt 2009

emily aj u nás je slnečnýýý 😵 Saminko buvká..a my oddychujeme ..poobede ideme k svokre...je tu švagriná s deťmi..tak nech sa na dvore vybehajú drobci naši 🙂

som sa v noci zobudila na hroznú migrénu...ale prešlo to našťastie ...teda tabletky pomohli 🙂

emily333
3. okt 2009

ako je samkovi super ze spinka 😉 ja od rana makam upratujem zajtra k nam pride svokricka na obed tak aby bolo vsetko tip top 😉

aadula
3. okt 2009

emily mala by si svokre na obed palacinky dať 😀

aadula
3. okt 2009

a ďakujem za opýtanie..Samko je už celkom dobre..stále síce kašle, ale je to oveľa lepšie, od pondelka začína brať rybomunil na imunitu, tak snáď aj to niečo zaberie a nebude tak často choručký 🙂

andreah70
3. okt 2009

ahojte 🙂 všetky tušim víkendujete..........aj ja idem za chvíľu s kamoškami na kafčo a poklábosiť 😀

netmona
3. okt 2009

aj vám dievčata pekný wek-end 😉

netmona
3. okt 2009

my asi budeme oslavovať meniny a na bud. týžden narodeniny Miškové,,tak oslavovo bude

emily333
3. okt 2009

konecne padla zajtra je u nas odpustova slavnost tak som makala cely den, kostymcek vyzehleny aj chlapom obleky na zajtra do kostolika po dlhsej dobe tam ideme,uz len altanok nam treba umyt ale dufam ze sa mm zdohada ja uz nevladzemn ☹

netmona
3. okt 2009

jaj, emily,,,tak sa pomodli aby bolo lepšie,,, 😉 ,,no môj m by sa nezdohadal ani keby na nom stál 🙂 ,,,tak fajn odpust

emily333
3. okt 2009

no vies to su roky skoly 😀 😀

zuzadlo
3. okt 2009

ajoj hviezdy,ja len kuk a idem dalej,par dni mam vymeskane,ale makam o dusu a brigadujem,a navyse deti boli tyzden v skole a uz maju obja 38,5 ,neviem kde mi hlava stoji a uz mi je do placu, tyzden boli v skole ☹ beham okolo nich a nemam si kedy ani pr.... s prepacenim,tak sa objavim,ked to bude mozne,ak som zmeskala nejake narodky alebo meninky,tak zelam dodatocne vsetko najlepsie

renka9
autor
3. okt 2009

ahojte, som strasne smutna a nasrata
citim sa opat tak ako ked mi zomrel dedko. 😔

zajtra je 6 tyzdnov, co zomrel, a nejaky zasraty buzerant / baby sory za vyrazy/ vo stvrtok okradol babku o 250€.... cely jej dochodok... babka naletela akoze " elektrikarovi"

taka sam najedovana, bezmocna az no, 😠 😠 😠 😠

emily333
3. okt 2009

oj renka a tomu zlodejovi nech ich na lekarov da tie eura 😠 😠 no tvoju babku okradli ale moju asi pred 5rokmi v noci prepadli v dome 😠 😠

renka9
autor
3. okt 2009

emily, tak to poznas, vies ako sa citime teraz 😠

aadula
3. okt 2009

dobrý večer

reni, nejak sa na vás smola lepí..., nech tomu čo to spravil....do rána ruky vykrúca 😠 ach ..niektorí ľudia už nevedia čo zo sebou

aadula
3. okt 2009

zuzi, tak zas im kolektív neprospieva ☹ skoré uzdravenie im prajem 😉

lilu18
3. okt 2009

ahojte..Reni to je mi luuto,fakt niekto sa tusim rodi bez chrbtovej kosti 😠 😠 😠

mame nove chorobky?/ cmuk pre zdravicko 😲 rychlo sa vyliecte

bodka13
3. okt 2009

ahojte večernice 🙂

bodka13
3. okt 2009

všetkým maródom rýchle uzdravenie 🤐 🤐 a liečivé cmuky posielam 🤐 🤐

Renka .... 😠 😠 😠 na také niečo nemám ani slov

☹ aj my máme pacienta...morčiatko má zlomenú zadnú nožičku...tak sme behali po zverolekároch ☹

lilu18
3. okt 2009

bodecka vy co s tym morciakom robite?/ ucite ho gymnastiku?/ 😕 chuda a co mu dali?/ sadru asi nie 😕

emily333
3. okt 2009

lilu asi dlahu mu dali 😀

lilu18
3. okt 2009

no to teda neviem,dlaha by bola tazsia ako morca aby mu skor neublizila ako pomohla

bodka13
3. okt 2009

nič mu nedali...ani dlahu ani sadru,lebo potom by nemohlo hopsať....im sa to po tých injekciách hojí 😉

ja sa ho už bojím spustiť z očí ☹ ..vydala som zákaz vyberať morča bez môjho dozoru 😠 ...neviem či s ním narábajú ako z plyšákom alebo ono zle skočilo,lebo je riadne vymýšľavé a zvedavé

lilu18
3. okt 2009

bodecka ☹ posielam aj morciakovi ci morciacicke cmuk 😲 😲 teraz nech velmi nehopsa. Vydaj zakaz hopsania do uzdravenia 😵

lilu18
3. okt 2009

papa idem superstarovat dobru 😔

bodka13
3. okt 2009

brúú Liluška 😔

emily333
3. okt 2009

dobruu lilu

emily333
4. okt 2009

dobre ranko 😉 polievocka sa vari rezance uz su uz len rezne vyklepat a sup do kostolika 😉 babenky rano som skroro skolabova mam spolocnoost v kuchyni 😠 😠 malu mysku no uz sme z mm urobili nejake opatrenia

aadula
4. okt 2009

ahojte 😉

ja mám tiež polievku už hotovú... sme boli už aj vonku trošku ... ešte kuracie cecky hodiť na olej a obed je hotový... Poobede ideme k švagrovi do Žarnovice, tak sa už celkom teším, že konečne vypadnem z domu 😝