Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
30. jún 2009

emily...blahoželám k prijímačkám 🙂

emily333
30. jún 2009

och tu je zas sparno slniecko svieti ja uz asi zajtra vytiahnem bazeen. pobehala som z kosackou a ani saunu mi netreba tak sa zo mna leje 😀

cica13
30. jún 2009

No kde ste ??? Kam ste sa podeli? Co ste isli vysvecko oslavovat?

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

aadula
30. jún 2009

sa musím smiať....fakt som tu teraz zasadla, že idem napísať...a ťuknem druhý krát..a už je tu cica..ja ju fakt neprenasledujem 😀

aadula
30. jún 2009

my sme boli v tom MC doobeda, malý tam je taký dobrý...asi sa fakt doma nudí...som sa teraz vrátila z obchodu...ledva žijem..to dusno je hroznééé 😝 😝 😝

aadula
30. jún 2009

Filipkovi gratulujeme k jednotkáám 😵 Paťka má dve dvojky SJ, D

iwusska
30. jún 2009

aduli ja ju tiež neprenasledujem 😀 😀 😀

cica13
30. jún 2009

Vy dve bosorky......takto ma smirujete.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Aduli...aj si nieco zarobila?

Aj Patke gratulujem, ved je to krasne , ze 2 dvojky...... 😵 😵 😵

iwusska
30. jún 2009

cicuš Ninka má samé 😵 Natalka má dvojku zo sloviny

aadula
30. jún 2009

iwuška tak aj tvojim kočkám gratulujem 😉 a ako to vyzerá u vás? veľmi vytopilo Rapču? tam má mm rodinu

cica 14€ 😀 , ale niečo sa aj nepredalo...tak rozmýšľam komu to darujem 😝

emily333
30. jún 2009
emily333
30. jún 2009

tak vam blahozelam ku krasnym vysveckam my sme rtadi ze sme presli 😀

cica13
30. jún 2009

ivi.....aj Ninke gratulujem a samozrejme, ze aj Natalke, ved nemozu byt len same jednotky..... 😵

Emily....a zagrtuluj aj Jankovi za to, ze presiel.... 😀 😀 😀 😀

aadula
30. jún 2009

emily, kam by sme prišli keby všetci mali jednotky... a ono to v živote aj tak nie je o známkach 😝

a už aj zo ZUŠ viem známky...spev a klávesy jednotky a tejória 2 ...tú absolútne nechápe

iwusska
30. jún 2009

aj ja blahoželám všetkým čo prešli 😵 😵 😵
cicuš je mi Natalky lúto, lebo ona je fakt usilovná, Ninka sa ledva pozrie do kníh...učka mi povedala že nemá v triede usilovnejšieho žiaka 😖

iwusska
30. jún 2009

adulka nie teoria ale prax je dôležitá 😵 😀 a prakticky to ovláda na jednotku

emily333
30. jún 2009

uz je fuc len nieco splietal ze kamos ma nejaky sprej na vlasy tak dufam ze nepride prefarbeny bo ma slahne uz sa mi zacinaju muky 😠

cica13
30. jún 2009

Ivi..presne toho som sa drzala v robote...nie teoria...ale prax.... 😵 😵 😵

A Natalka nech neni smutna...povdez jej, ze cmucik ju rozveseli... 😵 😵

aadula
30. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 moje popletené dieťa teraz prišlo domov....však má len jednu dvojku zo SJ..ona si to z predchádzajúcim polrokom poplietla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
30. jún 2009

emily...dobre sa mu zacinaju prazdniny.....pockaj, dojde ti domov so zelenym prelivom... 😀 😀 😀

aadula
30. jún 2009

kto si dá barilu?

emily333
30. jún 2009

adulik patka sa asi uz tak tesila na prazdniny ze od samej radosti nevie co cita 😵

iwusska
30. jún 2009

adulka tak to majú rovnaké vysvedčko s Natalkou 😀 😀 😀

aadula
30. jún 2009

emily...ona je taká popleta..ale nechápem ako si mohla I. a II. polrok popliecť 😀

bodka13
30. jún 2009

tak som tu 🙂 ...divé šelmy sa kŕmia,pračka perie a ja chytám barilu čo mi hodí adulka 😀 😀 😀

všetkým kinderkám blahoželám k vysvečku a prajem im super prázdniny 😉

aadula
30. jún 2009

bodečka podobne aj tvojim a chytaaaj kým ešte je 😀

iwusska
30. jún 2009

bodka a čo si im navarila? 😀

cica13
30. jún 2009

Aduli...daj pokoj s barilou..uz k nej mam odpor, to mi vkuse nosila babka (ta ktoru som moc nemusela) na kazdy jeden sviatok a vzdy ked dosla......uz mam na barilu alergiu.... 😀 😀 😀 😀

cica13
30. jún 2009

Bodecka ahoooj...rychlo konikuj, kym sa krmia tie tvoje dive selmy.....moja diva selma je s tatulom prec a nesie si domov MC Donald....uplnyyyyy zavislaaak.... 😀 😀 😀

bodka13
30. jún 2009

aj on 😕 som sa bála že to len moji 😀 😀 😀
Martinko si priniesol zo školy suchý obed : barila,3bit,margotku,7days,krabičkové mlieko 😕 ...som čakala rezeň 😀 😀 😀
...no a Davidko si nakázal hranolky a syr-lebo MC donalds nerobí rozvoz 😀 a s nechuťou si dali karfiolovú polievku bez karfiolu 😀 😀 😀

od dnes mám 3 deti=šelmy...a už si rozkázali fazuľkovú polievku a palacinky na zajtra a večerať chcú hot-dog