Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
18. dec 2009

dakujeem..bolo mnamky od mamky 😀

idem haji kocenky..flasu necham na stole ulievajte si kolko chcete..papa dobru noc 😲 😲 😲

cica13
18. dec 2009

Lilusik...dobru.....a pekne pooslavujte cez vkend!

bodka13
18. dec 2009

😕 neskoro 😢 ešteže ste mi fľašu nechali 😀 😀 😀 😀

😵 😵 😵 Liluška všetko najsamlepšie,veľa zdravíčka,šťastiíčka a lásky ti prajem k narodeninám 😵 😵 😵 ...pripája sa aj ujo Bodko 🙂

andreah70
18. dec 2009
andreah70
18. dec 2009

ahoj Bodka som ťa nevidela že si už prišla sme ťa privolali 😀
nech sa páči (_) 😀

cica13
18. dec 2009

Bodecka vitaaaaj....no podme strngat (__)

Andy...supis, urcite to niekedy vyskusam......tatulovi nenapadne slohnem pol litr Whiskey 😀 😀 😀

andreah70
18. dec 2009

aj ja som šlohla 😀 😀

bodka13
18. dec 2009

(_) tak na Lilušku

to aký receptík zaujímavýýýýýýýýýýýý 😉 😝 😅 ....s rumom by to nebolo dobré?

andreah70
18. dec 2009

Bodi minulý rok som to robila s rumom aj to mi chutilo, ale z whisky sa to viac podobá tomu pravému 😝

bodka13
18. dec 2009

tak vyskúšame 😉 ...a budeme popíjať "lepidielko" 😝 😀 😀

cica13
18. dec 2009

Bodecka.....s rumom by to nebol Bailys 😀 😀 😀

No rozmyslam, ze to miesto vajcaku urobim teraz na sviatky, len musim kuknut aku Whiskey tam ma tatulo 😀 😀 😀

andreah70
18. dec 2009

kočky ja sa lúčim idem do hajan dobrúú 🙂

cica13
18. dec 2009

Andy dobru!!

Aj ja sa poberiem......dobru nocku!

bodka13
18. dec 2009

ale tiež by to bolo mňam 😝 😀 😀 😀

dobrú nôcku 😔 idem haji-beli,lebo ráno nevstanem

emily333
19. dec 2009

dobre ranko mame -11 riadna kosaaaa . o chvilku idem odviest hriesnikov na spoved do kostola 😀 dnes by mal prist pozriet kamos moj notas lebo ja uz nemam nervy vecer Janko vypne a mne sa potom uz nechcce zapinat .

bejbyna
19. dec 2009

Ahojte kočky ako sa máte?
Ja celé dni vypekam včera sme boli na nákupe už sme aj kapra kúpily a všetko na vianoce 🙂
Mám strašný zhon neviem kde mi hlava stojí 😖 😅

bejbyna
19. dec 2009

kúpili 😅

andreah70
19. dec 2009

ahojte, tak ja už mám navarené kelová polievka a perkelt s haluškami 🙂 navarila som toho veľa, aby nám zostalo aj na zajtra, chceme ísť lyžovať, tak aby bolo po lyžovačke niečo teplé 😀

dnes sa ešte chystám upiecť perníkový motanec a deti urobia stromček a mám padla môžu prísť Vianoce 😀 😀

pa prajem príjemný zbytok dňa, večer možno nakuknem 😉

emily333
19. dec 2009

ahojte ejj babenky kdeze ste ? ☹ ☹ konecne uz aj ja zacinam piect suroviny na linecke som nahadzala do pekarnicky a uz my to vymiesilo a teraz so dala odlezat 😵 😵

aadula
19. dec 2009

ahojte,

lilušik všetúčko najlepšie prajeme aj my 😵 😉

som sem nevedela včera nakuknúť, nejaký nezbedník sa nám do pc včera nasťahoval, dnes sa nám tu s tým moj švagor trápil, poriešil to tak na polovičku, takže zajtra druhý švagor príde niečo preinštalovať..sa v tom nevyznám 😅

ja som včera večer piekla medovníčky, sú vynikajúce, makkučké, som mala recept od telinky /iste si ju ešte pamätáte 😉 / tak kto ešte nepiekol vyskúšajte sú fakt dobré
: 1,2kg hl. muky obycajnej T650
1/2kg ml. cukru
1 smetol alebo hera alebo pod.
5vajec
2dl riedkeho medu
1 čl sody bicarbony
1 bal. pernikoveho korenia
ale je ich velaaaaaaaaa , stac z 1/2 davky
piect na 180 st tak 8-10min
teraz som zarobila vanilkové rožky a som si okopčila ten recept na labky..vyskúšam aj tie... 🙂

u nás tiež snežííííííí, sme boli so Saminom trošilinku vonku, taký bol šťastný na sánkach, ani domov nechcel ísť..malý snehuliačik 😀

aadula
19. dec 2009

a asi mi švitorí, v noci sa mi snívalo s Martinou Chodúrom 😅 ...teda okrem iných somarín..ako s prácou.. a jedným bývalým spolužiakom....asi som fakt prepracovaná 😝

lilu18
19. dec 2009

😀 😀 😀 adulka 😀 😀 ..a dakujeem krasne za gratulaciu

maaame sneh..huraa a polka hosti nedorazilaaa.. 😀 kalamitaa 😀

kocky ,idem 1x napojit novy fotak na pc..tak sa idem vytrapit. ☹

hasleerka
19. dec 2009

čafte kočky len vás kuk, nestíham ... hurá sneží u nás, tak hádam sa zajtra pôjdeme sánkovať

aadula
19. dec 2009

lilu, sa teším na fotečky 😵

my sa sánkujeme len jemne, našťastie sú Saminovi také zateplené šušťákové nohovice dobré, lebo overal nám dorazí "pevne verím" do utorka

hasleerka
19. dec 2009

lilu škoda že som včera nemohla s tebou pripíjať, len som tiež vstávala do práce, tak dúfam že aj mne odpustíš že som nebola

andy ako si robila baylies, z mandlových cukríkov???

emily333
19. dec 2009

tak ja uz mam napecene ale zlepovat budeme v pondelok 😉

cica13
19. dec 2009

Cafte...my sme boli dnes "okostovat" snezik...sme boli na Kolibe (tam mame aj vlek...jediny v BA), Filip sa trosku boboval, su tam vinaocne trhy a aj dva ohniky tam boli zalozene, bola sice uz tma, ale tatulo skusal aj tak fotit, takze ked David zaspi a budu nejake schopne fotky, tak sem hodim.........

......ale tesujem sa, ze konecne mame v Blave snezik.....i ked malinko....ale mame 😀 😀 😀

cica13
19. dec 2009

Hasli, ja som si dnes uz kupila 2 salka aj mandlovy puding na ten Baylis...ale este musim nejaku lacnejsiu whiskey kupit, lebo tatulo ma len take drahsie kvalitne a tie mi nedovoli tam dat 😠 😠 😠 😠

lilu18
19. dec 2009

cicaa aj v luznej mame sniezik aj hradzu a kopec na sankovanieeee 😀

lilu18
19. dec 2009

aj ste perniky zdobili na Kolibe??