Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
28. aug 2009

majstrom zle naplánovali prácu..včera začali robiť na jednom dome a dnes to boli dokončiť...my sme už len taká bokofka 😀 , ale sú celkom šikovní o chvíľku končia

hasleerka
28. aug 2009

no adulka, už budeš mať pekne a budeš spokojná

andreah70
28. aug 2009

babenky som hotová narobená ale zeleninka je už v pohároch 🙂
adi tak čo už máte hotovo..........len to upratovanie 😝 ...........ale určite budeš pri umývaní rada že máš plastové 😉

netmona
28. aug 2009

ahojte,,,dnes zas hrozne teplo ,,nech leje a leje,,budem rada ,,ale v noci,, 😅

hasleerka
28. aug 2009

no kde ste všetky??? ... adulka ešte upratuješ??? ... andy ty si šikulka a akú zeleninu si zavárala???

aadula
28. aug 2009

hašli už som tu 😀

aadula
28. aug 2009

dnes už neupratujem, hrubú špinu sme vynosili,upratali...mama pred hodinou doniesla malého..som ho ospršila aj seba už a dnes sa už pohnem jedine do postele 😝 ešte že sme už v obyvačke mali balkon urobený vlani...mali sme kde veci ukladať...si to inak neviem predstaviť kde by sme všetko nanosili...a zajtra sa môžem pustiť do veľkého upratovania...celého bytu, ale andy má pravdu..to umývanie okien bude teraz malina 😵

hasleerka
28. aug 2009

joj veru adulka to sa ovela lepšie umýva, môžem aj ja potvrdiť

aadula
28. aug 2009

len ujovia oknári nám odišli tak po šiestej..potom sme s mm makali ako fredky...aby čo najskôr mohla moja mama doniesť malého domov..neviem či by u nej spal..ešte sme neskúšali...ešte som rýchlo pod činkom pod oknami zamietla..výťahy...chodby

hasleerka
28. aug 2009

adula a ony si po sebe neupratali? ... mne sa zdá že ked robili nám, tak si všetko odpratali a ja som už len upratala izbu

aadula
28. aug 2009

upratali len tie najväčšie kusy..a okná vyniesli...ale už čo omietali a popadalo tak to nie..toho veľa nebolo..ale po izbách kopa prachu 😝

aadula
28. aug 2009

sa idem premiestniť do postele dbbru noc 🙂

hasleerka
28. aug 2009

tak o aj tak asi u nás ... no vlastne ty máš tých izieb viac, ja som vtedy len jednu, tak asi preto sa mi to tak nezdá

andreah70
28. aug 2009

adi takže zajtra ťa ešte čaká makačka 😝
ja som zavárala takú zmes mrkva, zeler, cibuľa a kapia na kyslo volá sa to kunovianka, toho som urobila 40 - 3dcl pohárov, ale to mám určite aj na dva roky a ešte čalamádu tej mám zatiaľ 15 pohárov, ale tú budem ešte robiť aspoň z dvoch dávok.

hasleerka
28. aug 2009

ja som tiež kedysi robila niečo podobné, ale deti to zatial nechcú ... tak mám veget

hasleerka
28. aug 2009

no a toto čo má znamenať???? 😠 to kde ste všetky, hádam len poctivo nepracujete nadčasy v tých pracovniach 😀 😀 😀

bodka13
28. aug 2009

😕 ja som tu ale asi neskoro ☹

hasleerka
28. aug 2009

neboj, ja som tu .. stále nakúkam či niekto nepríde

bodka13
28. aug 2009

ja to tu brázdim kade-tade 😀 😀 a čítam a čítam 😀 😀

hasleerka
28. aug 2009

no ved som ťa zbadala v mirene ... boli ste aj dnes na kupku, ked bolo tak pekne?

bodka13
28. aug 2009

boli sme,že nech sa ešte vyčvachcú 😀 ...zajtra sme chceli ísť na celý deň do Nových Zámkov ale hlásia pršať ☹

hasleerka
28. aug 2009

a čo tam?.. my ked sme boli u bratranca, tiež som myslela že si tam urobíme výlet ale potom z toho padlo ... to by sme museli byť unho aspoň mesiac

bodka13
28. aug 2009

tam je tiež kúpalisko...dobrá teplá voda,ale keď bude pršať a ževraj sa má ochladiť na 20st(hovorili mi susedy) tak sa tam nemusíme ani trepať ☹
...máme na sídlisku aj Klokočinský jarmok...ale potrebovala by som nejakého pracháča aby poplatil mojim chalanom kolotoče 😀 😀 😀

hasleerka
28. aug 2009

no to máte super a to len na vašom sídlisku ... u nás v meste boli tiež helenské hody, ale to je iné sídlisko, tak sa mi tam nechcelo ... sa teším ked bude bystrický jarmok a pôjdeme na burčiak

bodka13
28. aug 2009

minulý týždeň bol na druhom sídlisku-na Chrenovej,tam býva keď je agrokomplex...ale to je len kopa kolotočov, v stánkoch to čo na tržnici no 2x tak drahé a pri stánkoch samí podgurážení ☹

bodka13
28. aug 2009

asi by som mala ísť poukladať to drevo čo mm napílil 😀 😀 😀 ...kde ja budem dnes spať 😕 ...niekedy si myslím že aj susedia budú búchať aby prestal chrápať 😠 😀 😀 😀

hasleerka
28. aug 2009

no u nás mm tiež niekedy píli, hlavne ked si drgne moc piva ... takže dnes možno aj ja budem spať v detskej, ešte som nebola zistiť situáciu ... neviem či bolo pivo do limitu či nad ... ale moc ho nesácalo, ani nekoktal 😀 😀 😀

bodka13
28. aug 2009

chrapot utíchol 😕 ...medveď asi zmenil spiacu polohu....idem rýchlo zaspať 😀 😀 😀 ...dobrúúúú 😔

emily333
29. aug 2009

dobre ranko vcera smom nebola cele poobede doma a dosli sme az o jedenastej v noci a to sa mi uz nechcelo pc zapinatt. dnes idem z jankom na bazeny caka ma super den 😵

hasleerka
29. aug 2009

ahoj emily ty sa máš, bazéniky ... pekne si to uži .. a kde si sa včera túlala???

tak ten môj nechrápal 😉