Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
29. júl 2009

bodka jaaaaa???? ved ja sa idem pretrhnut od roboty 😀 😀 😀 ved som tu sama....a nahodou tie veci su velmi dolezite 😀 😀 😀 😀

cica13
29. júl 2009

Jaaaj vy expertky...tuto temu nechame na vecer 😀 😀 😀 😀

Bodka, ja som tam este nebola, ale MM s Filipom uz hej, este ked som robila, ja som bola cez vikend v dvanastke a oni na kupku 😠

iwusska
29. júl 2009

cicus preco na vecer???? 😀 😀 😀

hasleerka
29. júl 2009

no ahojte ... tak som vás počítala

cica aj ja som taký úchyl, tiež som práve dožehlila a chytro kuk k vám ... ale občas sa mi k tej žehličke hrooozne nechce

bodka vidím že boli u vás hody, toľko papania ... ja som dnes len suchej a dáka som aj hladná

hasleerka
29. júl 2009

no a čože tu nikto?

lilu18
29. júl 2009

tu som 🙂

hasleerka
29. júl 2009

no čo porábaš? ... ozaj v nivea klube už som ...už to šlo prihlásiť

lilu18
29. júl 2009

mne to na windowse slo a teraz ee 😠

prave som malu uspala a dygam kuru do seba 😀 dajte si este mam

bodka//teda super menu//nechali ste aj mne?/ a co kupko?vela ludi?

lilu18
29. júl 2009

cicus//teda tm sa tam uz bol kupat??tak on uz to ma zmapovane 😕 cakam zajtra nove spravicky 😵

hasleerka
29. júl 2009

lilu a čo máš, som ti neporozumela ... mne práve skoro zhorel korpus na tortu ... ešteže Zuzka kričala z kuchyne

lilu18
29. júl 2009

ved ta moja klabosnica... ☹ sa nikdy na tom pisat nenaucim...malo tam byt ze dzgam kuru ... 😀 akoze veceriam kura 😀

iwusska
29. júl 2009

lilu len sa tou kurou nezadus ked ju dzgas 😀 😀 😀

hasleerka
29. júl 2009

no ja som pochopila že si robíš dáku kúru na sebe ... ja som dnes napr. bola na obočie

lilu18
29. júl 2009

iwus neboj ,v pond. ma tam mas aj zadusenu keby nahodou 😀 aj o jednej nohe 😀

hasler 😀 aj tak sa da pochopit,ale to obocie je lepsi napad...bolo by co trhat 😀

aadula
29. júl 2009

hello, len kuknem pozdravím, poprajem dobrú noc a už som jednou nohou v posteli 🙂 😔

lilu18
29. júl 2009

dobru adulka 😔

hasleerka
29. júl 2009

adulka ahoj a dobrú nôcku ... chodíš lilu na kozmetiku?.. ja sa chystám aj na masáž, Zuzka dnes zisťovala u kozmetičky čo to stojí, tak že ona mi dá 1€ a vraj 10 si mám doložiť ja .... no zlaté dieťa 😀

lilu18
29. júl 2009

zlate dietatko,ale to si vayit musis to je z lasky.............nieeeeeeeeeee ,nechodim nikdy som nebola 😀

iwusska
29. júl 2009

boze lilu chces konkurovatZofrejovi? 😀 😀 😀

lilu18
29. júl 2009

iwus to vies strach ma velke oci 😀 a zase toto som ja a komu sa nepacim nech sa nepozera 😀

hasleerka
29. júl 2009

iwus a prečo zofrejovi, čo som mimo? ...

lilu18
29. júl 2009

asi preto ze bol taky spatny som pochopila 😀

iwusska
29. júl 2009

nieeeeeeeeeeeeee ja som reagovala na to tvoje kura, ze prides aj bez nohy 😀 😀 😀 😀 booooze

lilu18
29. júl 2009

iwus 😀 ..ale aj na tu kozmetiku to sadlo 😀 😀 😀

bodka13
29. júl 2009

halooo-halooo čo sa stalo?...kto príde o nohy 😕 ...idem rýchlo čítať,tak píšte pomaly 😀 😀 😀

iwusska
29. júl 2009

sa tu chechcem 😀 😀 😀 😀 a duracelka na mna nechapavo pozera 😀 😀 😀

hasleerka
29. júl 2009

no mne to na tú kozmetiku nepasovalo, a bez nohy ma vôbec nenapadlo .... iwus duracelkamiška ešte nespí?

iwusska
29. júl 2009

hasli prisla ku mne ze chce cikat a uz ostala 😀 😀 😀

bodka13
29. júl 2009

...môžete zrýchliť 😀 dočítané 😀 😀
...no minule keď sme o niečom písali,tak som normálka vybuchovala od smiechu a mm kukal že čo sa deje 😀 😀
ozaj iwi,od radosti že som ťa počula som havina vyvrela na balkóne 😀 😀 ...až keď som išla pozbierať prádlo(o 2 hodiny) kukám a on stepoval za dverami 😀 😀 😀
duracelka ešte nehají 😕 ...ja už mám odpadlíkov 😉 😀 😀

bodka13
29. júl 2009

miška je spoločenská...hádam ťa tam nenechá samu 😀