Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
19. sep 2009

bodka, gratulujem, tak si to uzite 😉 😀

emily333
19. sep 2009

bodka aj ja gratulujem 😉 ja som mala navsetvu neterka bola znadejnym priatelom a aby som za vami neozaostavla tak sme si dali trosku vinka 😉

aadula
20. sep 2009

ahojte dobré ránko 🙂

bodka tak nech sa novému členovi u vás páči 😉 a výročiu gratulujem 😵 Davidkovi čo so zúbkom spravili? vyvrtali?

andy, šikulku máš dcérku 😵

emily333
20. sep 2009

dobre ranko 😉 dnes ma mm prekvapil som rano vstala a polievocka sa varii ja uz len cestovinku a neskor ryzu urobim 😉

hasleerka
20. sep 2009

krásne doobedie, kukám že tu nikto ... asi všetky vyvárate ... ja som tiež už rezne porobila a zachvíľu pôjdeme papkať ... všetkým dobrú chuť 🙂

andreah70
20. sep 2009

ahojte aj u nás budú rezne a zem.kaša, polievka cuketová 🙂 a ja prajem všetkým dobrú chuť 😉

emily333
20. sep 2009

dobru chut babulky 😉

aadula
20. sep 2009

dnes je asi rezňová nedeľa aj u nás sú rezne 😉

cica13
20. sep 2009

dobru chut vsetkym modrym kobylkam!...🙂

My sme asi vynimka, my mame svieckovu na smotane a domacu knedlu...🙂 ale musim sa priznat, vari mamina, ona vari vzdy cez vikend, aby nevysla z cviku, nakolko byva sama, obedy ma v robote, takze si nevyvara cez tyzden.

Andy, Nika je sikulka!

andreah70
20. sep 2009

kočky dík za Niku, my sme už poobede .....zachvíľu pôjdeme k segre gratulovať...........u nás je krásne a teplo tak sa možno u nej aj decká okúpu v bazene 🙂

zuzadlo
20. sep 2009

ahojte klabosnicky,len vas pozdravim a idem naspat do postielky,dnes som bola na pohotovosti,v noci som mala 40horucku,nevedela som dychat,boli ma cely clovek,samozrejme ze som od deti lapla anginu,tak uz mam aj atb,tak zelam peknu nedelu,papa

netmona
20. sep 2009

no tuti super, 😒 ,,tak sa lieč aj ja som nie vo svojej kožke 🙂

netmona
20. sep 2009

no zuzi super, 😒 tak sa lieč ,,aj ja som nie vo svojej kožke 🙂 ................to bola oprava 🙂

aadula
20. sep 2009

cica ty sa máš 😵 zlatá to mamina..a ešte aj počasie vám praje, máte tam dnes krásne 😉

náš drobec ešte buvá a mama sa učí anglinu 😀 , ale len tak zľahka 🤐

emily333
20. sep 2009

tak mm odfrcal na futbal a my z jankom ide sa tuulat 😀 idem na vcerajsie narodky az dnes sa oslavujuu, tak pa pa zuzi ty si daj asilpirin na bruso a potom sa vypot na svojej polovicke 😀 no ale ci zaberie neviem ale bude ti aspon fajn 😀 😀 😀 pa pa

aadula
20. sep 2009

šup na prvú stranu 😉

aadula
20. sep 2009

😀 mne sa sem v poslednom čase vždy podarí prísť keď tu nikto nie je..a keď sem prídete..ja už veselo spím 😝

netmona
20. sep 2009

aduli,,nič si z toho nerob 🙂

netmona
20. sep 2009

dnes sa si každá túla,,,jaj zajtra zas pondelok,,a do škôlky
aduli a mlý ako v jaslah

aadula
20. sep 2009

ešte je do utorka doma...bol chorý

netmona
20. sep 2009

jaj,,tak chorý,,nás to tiež akosi obchádza ta choroba,,tak musím poklopať

zuzadlo
20. sep 2009

ahojte,idem na chvilku kuk a zase hajde do postielky, potit sa,ja idem s nasimi na kontrolu v utorok,este maju atb,tak som zvedava,ale uz su velmi culi 🙂

netmona
20. sep 2009

zuzi,,no veru človek si ani nevyleží chorobu lebo deti aj ked su choré tak su dosť pohyvlivé 🙂

emily333
20. sep 2009

tak uz som aj ja tu mm zajtra ide na tyzdnovku a uz sme sa tihli pohadat pre seky 😠 idem kuk hriesny tanec
😵 😵

netmona
20. sep 2009

jaj emily,,,ta sa aspon ukludniš za týžden,,aj ja jedným okom kukam hriešný tanček 😅

netmona
20. sep 2009

a je tu Mambo,,,,waw

hasleerka
20. sep 2009

pekný večer 🙂 ... idem vás veru počítať, mám dosť zameškané

hasleerka
20. sep 2009

no fíha čítam novoty ... tak najprv gratuluje Nike k toľkým golom, šikulka z nej .... bodka tebe tiež blahoželám k výročníku, ale si dlho vydržala s jedným 😀 😀 😀 ... ja len tak na okraj že mám v utorok 8výročník

hasleerka
20. sep 2009

zuzadielko, tak už aj ty si marodík, tak sa rýchlo vylieč až môžem s nami koníkovať

emily rýchlo tm pomojkať ked ide na týždeň preč 🙂

hasleerka
20. sep 2009

no pekne si tu popíšem sama ☹ , dúfam, že ešte niekto príde