Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
5. nov 2009

ja už som tiež po kávičke 🙂
mačičke už bolo včera lepšie už aj trošku chodila, síce iba na troch labkách a aj začala žrať, keď som robila tú tuniakovú pomázanku hrozne mňaučala tak som jej ju natrela na chleba a nakrájala a celý ho zožrala 😀 horšie to bolo dnes ráno v mačacej toalete 😕 😀 asi jej to maslo, alebo chleba nesadli 😀 😀

hasleerka
5. nov 2009

no a hádam si už teraz aj bodkinu kávičku zapamätám ... iwus veď už sme staré známe, skoro každý deň sa stretať a už rok, tak to sa musíme poznať ... ale ešte si radšej overím, ty máš nescu s mliečkom a bez cukru že?

bodka13
5. nov 2009

ako mi tu je s vami dobre...ani sa mi nechce nič robiť,ale slúžka dala výpoveď ☹ 😀 😀 😀
mala by som ísť očistiť zemiaky...včera ste ma inšpirovali - bude granatír 😉 a s Davidkom by sme mali ísť porobiť nejaké úlohy 😒 len neviem či ho ukecám ,leží v kresielku a vééééééééľmi zaujato pozerá rozprávky 😀 😀

tak budem zajtra na teba Hasli myslieť 😉

bodka13
5. nov 2009

Hasli ja mám dve kávičky...........ráno na prebratie obyčajnú a poobede už len nescu s mliečkom a cukrom 😉

Andy...asi ten chlieb jej nezapasoval 😀 😀 😀

hasleerka
5. nov 2009

bodka Davidko je chorý, som asi prehliadla a čo mu je??? dík že na mňa budeš myslieť, som zvedavá čo mi ponúknu ... a tebe ako tá druhá ponuka dopadla???

andy ako robíš tuniakovú pomazánku???

iwusska
5. nov 2009

hasli dobre si pamatas 😵 aj ja budem na teba mysliet 🤐
bodka ani mne sa nechce, popri uzatvarani spisov nakukam ku vam kazdu chvilu 😀 blizi sa koniec roka a ja teraz uztvaram z jula 😖 tak mi treba ked som radsej konikovala 😀

bodka13
5. nov 2009

na ten druhý konkurz som ani nešla,lebo so si pozisťovala nejaké informácie a neboli veľmi dobré a potom som rozmýšľala že veď tu to nie je zlé a že keď som ešte nemala ani výplatu,tak neviem či mám hneď hľadať niečo iné...keby človek vedel čo je najlepšie 😒 ...mne to stále tak vychádza,že buď nič alebo sa musím rozhodovať medzi viacerými možnosťami

Dado má laringitídu, ale už vyzerá úplne zdravo až na ten hrozný kašeľ

andreah70
5. nov 2009

hasli tak isto ako rybaciu.... maslo, tuniak, trošku soli vymiešať a na to kto chce nakrájanú cibuľu.........cibuľu Nika neľúbi tak preto ju nedávam priamo do pomázánky

iwus to je najhoršie keď nemáš počas roka nejaký termín dokedy to urobiť, aj ja mám tých čo sú platcami DPH pekne naporiadku a teraz robím oktober a tí čo nie su som niektorým ešte ani rok 2009 nezačala, 😀 😀

bodka13
5. nov 2009

hádam si nás nechcela zanedbávať Iwus 😕 kamošky sú predsa prednejšie ako nejaké spisy 😀 😀 😀

rúti sa ku mne suseda na kávu 😕 ...musím si konečne obliecť tepláky,ešte tu pobehujeme v pyžame

...ja sa vrátim 😉 😀 😀 😀 ...nie že zdúchnete 😀

iwusska
5. nov 2009

andy tak to veeeelmi dobre poznam 😀 😀 😀
a tu pomazanku robim podobne, ale ja vymiesam maslo so syrokremom a trochou horcice, potom tuniak, vajicko natvrdo, cibulka nadrobno a zelena paprika, my mame radi taku hladucku tak ja to potom mixujem ponornym mixerom a vtedy tam tu cibulku tak necitit 😝 no normalne ju dnes spravim 😀

hasleerka
5. nov 2009

andy tak aj ja tak robím, teiž nemôžem dávať cibuľu ... ja len že či tam nešupneš ešte aj uvarené vajce ... no kukám že iwus ho tam dáva

bodka a kedy budeme piť na tvoju prvú výplatu???

hasleerka
5. nov 2009

na minútku zdúchnem idem povysávať

andreah70
5. nov 2009

iwus robím aj takú ako ty s tým vajíčkom, syrom a horčicou, ale decká majú radšej túto klasickú 🙂 však aj ja to mixujem ponorným mixerom, ale ona to aj tak nechce s tou cibuľou 😠

iwusska
5. nov 2009

hasli skus to s tym vajcom, je to mnamkove 😝 a ostatne ingrediencie podla chuti, ak nieco nemate radi nemusi byt, ale mne toto babule spapaju len sa tak prasi 😀

iwusska
5. nov 2009

andy mne by tam prave ta cibulka chybala, le ked ju Nika nelubi... moje baby v pohode zjedia surovu aj k parke napr. a Misenka v nedelnom vyvare zje celu varenu, co ba som ja ako dieta nikdy 😀

tatolu
5. nov 2009

Bodka, nemôžem poobede spať, lebo Luky odkedy prišiel z prázdnin štrajkuje s poobedňajším spánkom, takže bývam s ním von, keď vojky spia.
Neviem ako to dneskz vyriešim, keď prší 😉

S tým oteplením ste ma dostali. Jak kukám tak kukám, ale Sliač na najbližších 5 dní oteplenie moc neukazuje a tobôž nie slnečno. 😖 Veľmi som zvädavá, ako tú strechu dorobíme 😢

Kým som išla fotiť, nasáčkoval sa tu MM, tak som musela počkať na rad 😀

zuzadlo
5. nov 2009

ahojte zienky:-ň
no uz som bola s lenkou u doktora,erika dala do skoly,trosku poupratovala a mam chvilku casu na vas🙂

zuzadlo
5. nov 2009

hasli,aj ja pijem kavicku ako iwuska 😉

zuzadlo
5. nov 2009

andy,macicke nabuduce len tu pomazanku,chleba jej uskodil 😀

aadula
5. nov 2009

ahojte 🙂

sme sa vrátili od doktorky, tak že zápal nemá, aj dýchanie má čisté, tak asi len od soplíkov cez spánok odŕha

andy, mňamky ...natŕčam chlebík ..prosím si aj ja natrieť

bodečka, tak Davidko si užíva trošku maminky doma? 😉 tiež som nejak nepostrehla, že je chorý..tak skoré uzdravenie

tatolu
5. nov 2009

Dievčatá, pomôžte vysvetliť, anšla som to pri fotkách v popise:
tak pokial ja budem mať malé mimi tak tieto deti budú mať vnúčence. Ale snažím sa zmeniť osud a od r.2004 pracujem s manželom na jednom uzlíčku.

Tie detičky mali jedna 10 rokov a druhá trošku viac. To tie malé baby majú mať bábo? 😕 Nerozumiem... 😔

iwusska
5. nov 2009

tatolu ja som to pochopila tak ze sa im nedari a kym sa im to konecne podari tak prejde taky dlhy cas ze tie dve deticky uz budu mat vnucata

tatolu
5. nov 2009

Ach tak 😉
No ja som začala preberať v mysli celé rodinné vzťahy 😔 Ach jaj, keby moja hlúposť kvitla.... 😀

hasleerka
5. nov 2009

zuzi tak už sme tri čo takú pijeme .. aspoň to na tej chate nebudeme mať zložité

kde ste našli pri akých fotkách???

iwus a v pohode potom umyješ ten ponorný od masla???

iwusska
5. nov 2009

tatolu 😀 niekedy nieco rozoberame strasne komplikovane a pritom je to uplne jednoduche 😵 stava sa kazdemu, tak to by sme tu boli zakvitnuti vsetci 😀
ale neviem ci som to ja spravne pochopila 😨

iwusska
5. nov 2009

hasli ja to mixujem ked to vsetko najprv vymiesam, takze na mixeri neostane len maslo, ma to taku konzistenciu, ze to v pohode oklepkam do misky a ostane mi na nom minimum 😉
zuzi tak dufam ze budeme niekedy pit v trojke 😀 myslim tri rovnaku kavu a ostane podla chuti 😵

zuzadlo
5. nov 2009

tatolu aj ja som to tak pochopila,ze sa snazia o babo a nedari sa im

zuzadlo
5. nov 2009

iwus, ze vahas, ved hadam nejake to stretko bude 🙂 a ak bude,tak samozrejme ze budeme prist 😀

aadula
5. nov 2009

hašli a ty si ako s tou prácou? nepodarilo sa?

hasleerka
5. nov 2009

neviete 10 dôvodov prečo by som nemusela ísť umývať dlážku???