Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
11. jan 2010

a tm zelam nech to dobre dopadne a rychlo sa aj vylieci

aadula
11. jan 2010

zuzi dík...ešte nevie termín..vo štvrtok ide dohodnúť...hádam to nebude veľmi bolestivé a rýchlo sa to bude hojiť 😝

iwuška, paťke v lete kurie oká dávala dole..že sa to v lete nemá, ale bola výhoda v tom, že sa chodilo na boso... tak posielam Ninke cmuk nech sa jej to rýchlo hojí 🙂

renka9
autor
11. jan 2010

zuzi dik za radu 😵
tabletky su pre mna trosku drahe, a o tom jacmeni som nepocula 😕
mje, ja mam dvoje spolocenskych siat, jedny velkost 38, cize pre mna nepouzitelne...tie som mala na plese este pred Angelikou, no a tieto, mam ich aj na FB, kuknite , tie tyrkysove...

emily333
11. jan 2010

och 38 som tusim mala ked som ala 10 😀 bebenky lucim sa rano skola musim si pripravit kopu tahakov a nejak uz mam malo casu 😠

aadula
11. jan 2010

hurááá mi načítalo stránku 😀 😀 tiež sa lúčim a pekný deń zajtra hviezdičky prajem 🙂

renka9
autor
11. jan 2010

som hladnaaaaaa 😲 😲 😲 , idem radsej spat 😉
dobru nocku 😵

lilu18
11. jan 2010

po hodine mi nacitalo..hrozne s tym konom..co ostal v zavejoch?/

Adullka co ma tm s kolenom??drzim tiez palce nech je rychlo ok

emily aj mne napis//potrebujem

na chudnutie je naj kupit nove saty// 😀

lilu18
11. jan 2010

papa dobru nocku

hasleerka
11. jan 2010

čafte kočeny .. je tu niekto???

hasleerka
11. jan 2010

zuzi ty si jak ja ani ja nemám šaty, takže máme po problémy ... zatial necítim na veciach že som tiež pribrala zo 3kilá ... len váha to ukazuje

andreah70
12. jan 2010

dobré ránko 😉

si ma navnadila tými šatami musím poskúšať mám troje hadam mi niektoré budú 😀 😀

hasleerka
12. jan 2010

dobré ránko ... renka dnes dávali reklamu na stroj - cvičiť tri minúty ... hned som si na teba spomenula že chceš chudnúť

kto sa ku mne pridá, som si urobila kávičku ... dám raňajky ... práčka už sa vrtí, a idem žehliť

cica13
12. jan 2010

Dobre ranko!

Hasli, ja poprosim o kavicku, ale riadne silnuuuu, som v noci nejako nevedela spat, len som cakala, kedy bude rano. Sa citim ako po 2 nocnych.....:((
Ja dnes nezehlim...nemam co, ale pracku asi rozvrtiet pojdem.

iwusska
12. jan 2010

ahojteee 😵
tak vidim ze sa tu chudnutie preberalo, ja som tiez na sebe zacala pracovat, od 1.decembra chodim 2x do tyzdna cvicit, ale este to papanie keby sa mi dalo nejako upravit ☹ ja by som bez sladkeho umrela 😢 😀 a co sa tyka plesovach siat, tak my sme boli vlani na troch plesoch a na kazdy som si saty pozicala, podla mna je to super, na kazdy ples som mala ine a aspon mi neostanu trcat v skrini.
cicus a preco si nemohla spat? Matali ta tie roztrhnute rifle? 😨 🤐
adulka dakujem za Ninku 😵 vcera ju to dost bolelo a fakt je to blbe ze si musi cizmy obuvat 😖 ale nejako to zvladneme

hasleerka
12. jan 2010

iwus čo je Ninke, som prehliadla???

ja už mám ožehlené, spratané, idem zavesiť a pôjdem počumákovať po obchodoch či dajaké zľavy nie sú

iwusska
12. jan 2010

hasli boli sme vcera vypalovat bradavice na chodidle 😖
tak dobre pocumakuj, aj ja by som isla s tebou 😵 😀

hasleerka
12. jan 2010

jáj aha tak bolelo riadne ... no ved mamina pofúkala a bolo OK nie ...

cicuš kávičku som ti nestihla urobiť ... dáme si ju poobede spolu môže byť???

lilu18
12. jan 2010

cauko..zase cudnete??/tak idem od vas nech nahodou nechytim .. 😀

lilu18
12. jan 2010

iwus a ako isla do skolicky??este ju to boli?

iwusska
12. jan 2010

ahoj lilu 😵 do skolicky sme ju zaviezli a od auta po svojich, ja som jej to doma obviazala, aby to nemala take citlive a celkom dobre to znasa, aj tabletku od bolesti som jej dala

lilu18
12. jan 2010

no moje malinkate...ale uz bude zo dna na den lepsie..uvidis ..cmuk na nozku 😲

je tu este niekto co nedrzi dietu??ak ano mame vyprazany syr s pecenymi zem.a tatarak ..hlaste sa ,nakladaam 😝 😀

cica13
12. jan 2010

Lilu...mne mozes kludne nalozit......i ked by sa zisla dietka, ale je to nedokazem ☹

ved aj u Iwusky som stale chodila do chladnicky na korbace....ze ci sa nahodou nepokazili, tak som ich kazdu hodinu kostovala 😀 😀 😀

lilu18
12. jan 2010

cicusik..jasne mas kopcom nalozene a tatarak kolko chces si sama daj 😝 😀

iwusska
12. jan 2010

lilu ani ja nedrzim dietu, aj ja si prosim 😝 😝 😝 sak to vo strvrtok vyskacem 😀

lilu18
12. jan 2010

iwusik jasne..ved tebe ani netreba drzat..paaci sa nalozene 😝 😀

andreah70
12. jan 2010

ani ja nedržím dietu, hoci dnes som obed nemala, ale ja to doma doženiem 😀 😀

emily333
12. jan 2010

ahojte uz som doma zo skoly bolo super 😉 az na jeden predmet sme mysleli ze bude pisomka a zacal skusat po jednom tak som nesla nebola som psychycky pripravenaa 😀 no ale zas idem zajtra do Jankovej skoly lebo zas vyskakovala triedna ohladom toho alkoholu v skole ze vraj sa ma ist janko liecit na psych a brat tabletky a ze som hlupa ze mu vsetko verim a to pred celou triedov a ze sa maju podakovat jankovi ze nejdu na lyziarsky a Janko uz nevydrzal ten tlak tak jej povedal ze je pi..a viem nemal take daco vyslovit ale neviem ci by to aj dospely vydrzal 😠 😠 😠

renka9
autor
12. jan 2010

emily, zajtra posli tu pipinu na liecenie ty 😠 😠 😠 😠

iwi, ja viem , ze sa daju pozicat saty, . ale mne je luto dat za pozicovne 1500- 2000 korun...takto mam za 2 tisicky jedny saty a pouzijem uch viackrat po sebe...teda, pokial do nich zasa nepriberiem ☹

andreah70
12. jan 2010

emily to mi je ľúto, ale je fakt keď ho rečami zahnala do kúta on nevedel ako inak sa brániť tak to z neho vystrelilo........................a ako to berú spolužiaci zastanú si ho, alebo sú proti nemu?

reni aj ja si radšej kúpim, požičané som mala len svadobné 😀

emily333
12. jan 2010

veceraaaa nelozila som vam zemiakove placky z acidkom 😉