Manžel na týždňovkách. Ako to zvládate?

dinduska
21. feb 2009

ahojte kocky mate niektora muza,ktory chodi na tyzdnovky?moj muz chodi uz 3 roky a ja som si este stale nezvykla.niekedy ma uplne chytaju depky,ze tu nieje ☹ ako to zvladate?

greta24
21. feb 2009

Dinduska, potri do rubriky MANZEL KAMIONAK, tak sme vsetky dlhodobo bez muza ☹

dinduska
autor
21. feb 2009

vy mate muza dlhodobo prec to by som ja nevydrzala 😒 moj muz je od pondelka do pondelka prec a potom je zase od pondelka do pondelka doma.ten tyzden ked je doma ubehne tak rychlo a ten ked je prec trva nekonecne dlho ☹

greta24
21. feb 2009

Tak to mas dobre, my mame pomaly vianoce castejsie, jak muzov doma ☹

womenne
21. feb 2009

dinduska aj ja som mala manžela na tyždnovkach,kym som bola len tehotna dalo sa to ešte ako tak zvladnut horšie to bolo ked sa narodili dvojičky to som bola zrela na prašky ☹
presne ako teba aj mna chytali depky plakala som bol mi smutno,bola som nervoznaa unavena a prenašala somto na malych ☹ ale konečne po 2.5roku sa nam podarilo byvat spolu,prestahovali sme sa do Českejrepubliky do mesta kde manžel pracuje,takže je doma každy večer,pre mna je to čosi užasne,maly su uplne iny leo neprenašam na nich svoju nervozitu 😵 i ked tu enmame žiadnu rodinu iba znamych z manželovej prace a ja baby z konika oplatilo sa 😵 😵 😵

bubba
21. feb 2009

ten moj chodi domov len na vikendy takze ty si ho uzijes aspon ten cely tyzden co ho mas doma.a ja?????s radostou ho prenechavam dcere bo nech si uzije tatina co najviac..a ja....som na MK lebo nemam s kym hodit rec 😅 tiez mi to lezie na nervy ale co uz nejako hadam bude lepsie este nas caka kopec spolocnych rokov (dufam)a potom si to vynahradime 😉 horsie je ze ja zachvilu do roboty,mala do skolky a tie fofry bez neho si neviem ai predstavit aa ni robotu si nemozem hladat hocijaku iba taku co ma nebude moc zvazovat aby som stihala utekat rpe malu do skolky ☹ a taka robota neexistuje!pretoze kazdy zamestnavatel chcevytazit maximum zo svojich podradenych 😝

dinduska
autor
21. feb 2009

tak to mas dobre,ze sa to to dalo takto vyriesit nam sa to neda.moj muz robo na stavbe a chodia stavat po celom slovensku.raz je ba poto 2 mesiace sala potom 6 mesiacov ke a takto takze nam sa to neda aby sme byvali na jednom mieste ked kazdu chvilu robi niekde inde ☹ my sme to tiez chceli riesit takto ale neda sa to je to hrozne. ☹ strasne mi chyba.a najhorsie to je vecer ked sedim pri telke pustim si vecerny program a on nesedi spolu somnou a este horsie vecer ked si lahnem do postele ☹ ☹ niekedy je to v poho ale niekedy mi je uplne strasne ☹

bubba
21. feb 2009

dindiska ani mi o tom nehovor.a v telke este aj nic nedavaju...sa len pozri na moje skore v prispevkoch som uz uplne zavisla na konikovi 😅 😅 a este aj ked je doma sem uz musim zabrdnut(ako teraz 😝 )
a ludia furt vrtaju,ze co si nespravime druhe babo 😖 😖 som povedala ze nehrozi pokial nebude doma 😠

dinduska
autor
21. feb 2009

bubba tak to hej.no musim povedat,ze si fakt dobra 🙂 tolko prispevkov 😉 a kde robi tvoj manzel?

womenn a co robi tvoj manzel? 🙂

womenne
21. feb 2009

stu telku som to mala ja ja prišerne ☹ a kym sme si dali internet šla som zblnut 😖
normalne som sa prichytela pri tom ako sa rozpravam sama so sebou alebo somsa rozpravala za cely tyžden len s detmi 😝 niekedy mam pocit žeako som na materskej zabudla som sa vyjadrovat 😝
nam to trvalo dlho kym sme sa tu dostali už som ani nedufala a nakoniec sa nam to podarilo bolo to nečakane 😵
ja som si občas brala do postele malych ked mi bolo moc smutno a vždy každy večer som odostlala aj jeho perinu 😅

dinduska
autor
21. feb 2009

tak to ja pre istotu spim so svojimi perinami aj jeho 😅 😲

bubba
21. feb 2009

aj ja spavam v muzovej posteli a mala vzdy rano dolezie zamnou a este sa mucame aspon hodinu 😉

a inak womenne presne tak som na tom aj ja..dokonca som citavala knihy ale to ma potom prestalo bavit..a ta slovna zasoba 😅 😅 u mna bola katastrofalna bolo len mama papat kakat.....atd.odkedy chodim na kona sa to troooooooooooooooooosilinku zlepsilo ale predsa len radsej by som sa rozpravala s muzom ako s ludmi ktorych ani nepoznam 😅

womenne
21. feb 2009

jeje tak super že som vtom nebola sama som si mysllela že mi tuka 😀
ja som niekedy aj 3x prečitala časopis ked som nemala možnost si kupit no to bolo hrozne ked si na to spomeniem
inač je to super že teraz večer pride okolo 18.30,navečera sa pohra s malymi da ich spat a mi spolu kukame telku,tn den mi ryclo ubehne ked viem že večer pride.
predtym sa mi tyžden vliekol pondelky som neznašala a štvrtky milovala že konečne na druhy den pride 😵
v pondelok mi vždy maly prerevali za tatikom to som neznašala ☹

dinduska
autor
21. feb 2009

ved to je jasne ja by som tiez radsej kecala s manzelom.ja si nemozem snim pokec ani cez telefon robi od rana az do 19.00ma my cas tak zavolat cez obed aj to tak na minutku ☹ joj uz nech je pondelok 😝

womenne
21. feb 2009

a on nemože zmenit pracu?či to je asi teraz nemožnev čase krizi však?moj tiež rozmyšlal že by zmenil pracu ale ja som moc nechcela lebo ma vybornu pracu kde sa može realizovat a velmi ho to bavi takže som trvala na tom že sa musime prestahovat.

dinduska
autor
21. feb 2009

ja by som sa snim prestahovala aj na koniec sveta len keby sme mohli byt spolu.uz sme rozmyslali,ze by zmenil pracu ale nic sme take nenasli 😠 😠 😒

womenne
21. feb 2009

ved to že teraz je take obdobie že je stym probem ☹ no moj najskor nechel trvalo mi 1.5roka kym som ho prehovorilaved čo by on stratil je tam 5dni tak tie 2dni by ho už ....to ja mma horšie nikoho som tu nepoznala ak neratam baby z konika tie su moje zachrany ked niečo neviem kde je hned im volam ešte ž som ich tu našla 😅 a ta firma nema centralu?že by pracoval v jednom meste?

dinduska
autor
21. feb 2009

ved to ma taku debilnu robotu firma ma sidlo tu v nasom meste ja som z prievidze ale oni beru zakazky po slovensku tu v prievidzi mali len jednu stavbu.teraz maju zmluvu s pentou a stavaju polikliniky po celom sr teraz he v ba potom pojde do nitri potom ta maju cierny balog,zvolen,zilina,banska bystrica.....a neviem este kde a najlepsie je,ze to co sa stavia v prievidzi robia firmy z ba 😠 😠 😠

womenne
21. feb 2009

tak to je fakt blbe ☹ a ty byvaš sama či s rodičmi???

dinduska
autor
21. feb 2009

SAMAAAAAAAAAAAAAA ☹ ☹ ☹

kosska3003
21. feb 2009

ahojte som sa tu zacitala
aj ja mam manzela prec a som sama doma no katastrofa
moj je 3 tyzdne v robote a potom 3 doma

dinduska
autor
21. feb 2009

koska tak ten cas ked je doma musi byt uplne super ale ked je prec tak to musi byt hroza.ked bol moj muz cez sviatky doma skoro 4tyzdne a potom odisiel tak som nevedela co so sebou 😒

kosska3003
21. feb 2009

no ked je doma je to super a este ked som aj ja doma teraz ked cakame babo, ale ked je v robote je to hroza lebo robi az v belgicku tak si volame len cez vikend
a najhorsie je ked mu to vychadza ma svietky to mam najvacsie nervy

womenne
21. feb 2009

dindi to je fakt hrozne viem ako sa citiš ☹
koska že 3tyžde tak to by som už nezvladla psychicky 😖

dinduska
autor
21. feb 2009

kosa no ja by som to nezvladla.ja to uz teraz nezvladam a to je prec tyzden.keby sme nemali tu sprostu hypoteku tak urcite nieco vymyslime aby robil aj nieco ine aj keby zarobil menej ale pri hypo sa neda aby zarabal menej ☹ 😠 😠

kosska3003
21. feb 2009

no ja som si akosi zvykla za tych 6 rokov ale neni mi to jedno ked odyde
kedysi chodieval Na mesiac to bolo este horsie ale korunky nam treba a teraz ked je kriza musime cusat a byt radi ze ma pracu ale je to tazke

kosska3003
21. feb 2009

dinduska no je to strasne tazke mi nemame hybo chvala bohu ale tu robotu zatial neme a teraz ani neviem co by nasiel a on ani nechce moc menit zatial je tam spokojny a mi zeny musime trpiet doma

dinduska
autor
21. feb 2009

ved to tie peniaze.clovek ich potrebuje.ja uz neviem co mam vymysliet aby sme mohli byt spolu 😖 ta pises,ze uz 6 rokov a stale ti je tazko ja 3 roky a furt je to take iste ☹

kosska3003
21. feb 2009

no uz to neni ako na zaciatku ale stale stresujem co je s nim on mi musi prezvanat cez den ze zije aby som bola kludna a teraz ked som tehu tak sa bojim este viec lebo som doma a nie v praci tak mam cas mysliet na nho castejsie ☹

dinduska
autor
21. feb 2009

ja mam to iste tiez som doma sem tam nieaky ludia ohladom prace sem tam este skola.ja tiez nanho stale myslim.robi vo vyskach tak sa bojim ako slak

kosska3003
21. feb 2009

no moj roby na lodi a tiez sa onho bojim lebo jeho kolegu tam uz zabilo tak odvtedy sa este viac bojim a svagor tam robil a jemu tam skoro nohu otrhlo ale mal ju iba zlomenu