• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

6. augusta 2015 
aky je postup v no na prijatie do zam ako zdravotna sestra?dakujem...
11. jan 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky byva tu niekto v okoli Drammen :slight_smile: ??
14. jan 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, hlasim sa po dlhsom case, boli sme na SK ale uz sme dorazili :wink: Taka kosa je tu ze ani s domu nechodime, v dome je tak strasne suchy vzduch dufam, ze ten mraz rychlo prejde.
17. jan 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@norwayka co to vidim v tovjom pase, vy mate prirastok?to mi akosi uslo, gratulujem, prosim ta nenakupvala si niekedy cez zalando?mam tam cosi vyhliadnute a neviem ci kupit ci nie, nema s nimi skusenost
18. jan 2013 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@norwayka co to? aj mne to uslo :slight_smile: gratulujeeeem :slight_smile:
18. jan 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano
@lenka3007 hehehe, no, jezisko nam doniesol darcek. Dakujem velmi pekne za gratulacie.

Martinka, prave som aj ja pozerala na ich stranku. Nenakupovala. Le nakupovala som z brandos a ten funguje tak isto, ze objednas, vyskusas a ked nepasuje, tak vratis. A to blo uplne bez problemov. Takze nebala by som sa.
18. jan 2013 o 10:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka ahoj dkujem, ja som to v noci mala otvorene a muzo mi hovorie co cakam nech objednam tak som hadam dorazi v poriadku vsetko.ty si partizan supni nam foto nejake,nech sa pokochame babatkom
18. jan 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka no to je naozaj krasny darcek, aj ja by som taky prijala :slight_smile:
18. jan 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 tak vypni pocitac a zavolaj manzelovi, hehehe. Musis inde tukat a nie tu :astonished: :grinning:
18. jan 2013 o 13:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@norwayka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem ja za chvilu korculovat s dietatom... pochybujem, ze by kvoli tomu moj muz dobehol domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si este pockam nejaky rôčik :slight_smile:
18. jan 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@norwayka gratulka k drobcovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasny darcek ste dostali na Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@norwayka jeeej gratulujem k malinkemu....ty si riadna tajnostkarka....:slight_smile:
19. jan 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lija15
@zuzanka7117 no, dievcata, mate co robit ma dobehnut, hehehe. Ale dost, dalsie deti uz len adoptujem, hihihihihi. Inak som fakt dobra, ze pred 3 rokmi som nemala ani jedno a uz mam tri :grinning: Vidno, ze som odchovanec komunizmu, vsetko ide pekne ako na beziacom pase :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2013 o 10:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No dakujem pekne neviem si to predstavit......:slight_smile:
20. jan 2013 o 05:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7117 hehehe, ani ja som si nevedela. MozeS prist na navstevu, hehehheehe. Budes to mat LIVE.
20. jan 2013 o 14:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zienky tie co ste plne dojcili kedy ste zacali s prikrmami a cim ste zacali a pokracovali? dakujem :slight_smile:
@norwayka gratulujem k prirastku :wink:
20. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdeni1302 dakujemvelmi pekne. A zacala som tradicne zemiakom, mrkvou,v 6 mesiacoch.
20. jan 2013 o 20:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka aspon to mas za sebou vsetko a ako babatko a ako si chlapci zvykli?
@lenka3007 ja mat ten rozum co teraz supnem dve deti rok po roku a je to vybavene a necakam rocik dve tri atd.
21. jan 2013 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano ono to je dobre vymyslene, ked mas deti po roku, ma to kopec vyhod, len ja som tu možnost nemala :grinning: Neboj kolko krat mi maly povie, ze aby sme si adoptovali nejakeho chlapceka z domova, aby mal bratčeka :slight_smile:
21. jan 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka kde vlastne bývas?
21. jan 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinano my sme kupovali cez zalando uplne v pohode nebol problem a veci su kvalitne.
@norwayka no som prekvapkana...som to teda vobec nepostrehla..tak sa aj my pripajame ku gratulacii.
@zdeni1302 tu odporucaje kase ale my sme zacali mrkvou 4 dni potom 4 dni zemiak a potom spolu takto sme presli celou zeleninou. Zacali sme ked mala 5 a pol s prvymi ochutnavkami a potom od 6 to uz bol jeden denny chod.

Baby mna uz konci materska ale nemame este miesto v skolke tak to ideme vselijako lepit a dopocula som sa ze mame narok na 3500 NOK ako nahradu ze ked ma mala rok a nemame miesto. Viete ako a vola ten papier co mam vypisat na NAV nech tam idem uz s konkretnou vecou. D.
21. jan 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@norwayka
@humba dakujem vyskusam asi aj ja mrkvu a zemiak, ale asi az o mesiac.. uvidim ako mu to bude chutit a ako sa bude tvarit :confused:
21. jan 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@humba
@norwayka
a s cim ste to mixovali s materskym mliekom a prevarenou vodou?
21. jan 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdeni1302 pokial dobre pribera a je spokojny, vobec sa nemusis ponahlat s prikrmovanim, tych 6m plus minus ma svoje opodstatnenie. A najdes na nete aj tu na koniku tabulky, ze co, kedy a ako davat. Ale najlepsi je aj zdravy sedliacky rozum. Cmuk
21. jan 2013 o 12:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdeni1302 s nicim alebo s mliekom, oda e tiez. Ok
21. jan 2013 o 12:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka no ved asi pockam pekne do 6 mesiaca lebo on je dost tucko aj tak, s tym prikrmovanim sa nechcem uponahlat ja radsej kojim :grinning:
21. jan 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@humba dakujem velmi pekne.

Kontantstøtte a je to od 13 do 24m. A prvych 6m je to az 5000 a potom 3303.

http://www.nav.no/Familie/Kontantstøtte
21. jan 2013 o 12:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2013 o 12:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinano chlapci su super, chcu maleho len cmuckat a drzat a hladkat a ked place, tak hned mama casey casey. Je to lepsie ako, ked sa dani narodil, vtedy sidney trochu ziarlil, ale teraz nikto nic, uz su svyknuti, ze nie su sami. A aj ked casey nebol planovany, respektive bol to sok, hehehe, tak malo to tak byt, som velmi vdacna za to. A je to super mat deti po sebe, pokial ma clovek pomoc. Pokial by to malo byt len na mne, tak to by som sa zblaznila. Ae vidim ten uzasny vztah. A name, ked ma clovek dve deti a dajme tomu 3-4 roky rozdiel, tak este dobre, ale ak chce mat tri a medzi nimi taky rozdiel, tak uz medzi tym najstarsim a najmladsim je dost velky rozdiel a aj ked budu mat fajn vztah, nebudu mat ako deti taky priatelksy vztah, mozno az v dospelosti.

A nehovoriac ako je to pre mna, zeclovek je naprogramovany na ten babatkovsky modus a funguje. Potom o par rokov si uz budem moct vydychnut, kdezto ten, co ma rozdiel 3-4 roky je stale v jednom kole. Takze nasej rodine to vyhovuje, respektive, co uz, uz nemame na vyber, heheheheh.
21. jan 2013 o 12:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zdeni1302 vobec sa neponahlaj s prikrmom, ja som zacala pri malej az v 7mes, a varila som tak,ze v tej vode co sa uvarila zeleninka som rozpucila a vlemi chutilo, nikdy som jej tam mlieko nedavala
21. jan 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok