• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa tu žienka z okolia Osla?

13. marca 2017 
@norwayka maju vsade ... Ultra, Meny, dokonca uz aj v Reme :slight_smile:
4. feb 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka a co to je to chorizo? to chces dat do kapusty? to zase neznam ja. Pocuj sak zachvilu uz bude paske sunka tak to je to iste daj to dole s tej sietky nevar to v tom a ze mnam....
4. feb 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norwayka poklad :wink: ano zijem len nam vypadaval dost net :unamused: no mame sa fajn :wink: len mattias pokaslieva uz skoro druhy mesiac :frowning2: a mala som tu aj svokra :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dakujem za opytanie :wink:

kocky ako citam bavite sa o cellprøve ja mam ten papier este doma dosiel mi v oktobri a koli kurzu nejak nato nemam cas ist :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: budem musiet sa uz konecne dokopat a objednat sa :wink: akurat cakam na list ci som skusku na Å2 spravila alebo ma caka v marci resultat :fearful:
5. feb 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@humba ja iba viem, ze ho maju na lodi, nevedela som, ze aj tu v obchodoch. Je to zrejme spanielska klobasa. A ta zvykne byvat vsade v zahranici... Tak tak.
5. feb 2013 o 08:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatedj Ano, odber z krcka maternice, tu je to cellprøve tusim. Mne to tiez robila az dost neskoro po porode, mozno 7 mesiacov. No v tehotenstve mi povedala ze sa to robit nema.
5. feb 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez zvykla do kapustnice pridavat CHORIZO, je to ostrejsie a tiez to krasne zafarbi. Tiez som mala pocit ze do kapustnice je to tu najlepsia alternativa, pokial samozrejme nemate domacu klobasku od nas.
5. feb 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ako vas citam ja som bola na celleprøve u sukromnej 6tyzdnov po porode a platila som okolo 950,-nok u fastlege je to zadarmo?? :confused: neviem aj tak by som asi isla k sukromnej mne to pride divne ze obvodacka alebo obvodak robi taketo kontroly
5. feb 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdeni1302 vsetky kontroly u fastlege pocas tehotenstva, vratane poslednej po sestonedeli su zadarmo. Cize, ak by ti vzala cellprøve na nej, tak to mas zadarmo. Inac, tu sa bezne so zenskymi problemami chodi k fastlege, na gyndu ta posle, ak mas nejaky vaznejsi problem, co uz nie je v kompetencii fastlege. Proste je tu iny system. Inac ta cellprøve je len ster, takze to fastlege zvlada :slight_smile: . Aj ked ja by som uvitala, keby tu volali na preventivne prehliadky na gyndu, aspon raz za 2 roky.
5. feb 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janano viem ze sa chodi so vsetkym k fastlege :slight_smile: ved som k nej chodila ja len ze s gynek. problemami by som rozhodne k fastlege nesla, ani na celleprøve to je len moj postoj
5. feb 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janano len som nevedela ze aj tato posledna kontrola je zadarmo :slight_smile:
5. feb 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdeni1302 inak na tu poslednu ontrolu mozes ist aj kjordmor. Aspon k mojej som mohla, sama mi to navrhla...
5. feb 2013 o 19:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, zase som pre vas nieco odskusala. Konecne mam krasne cervene nechty. Po troch rokoch, jipi.

Fakt to funguje, teraz mam stvrty den. Nchty spravene a stale ako nove. A to som schvalne aj riad umyla, vsetky deti okupala a ved viete ako to je s malymi detmi, stale nieco riesite. Fakt vyzeram, ako by som doma kusok slamy neprelozila, hehehehe. Nadherny lesk a je to spravene za 5 minut. Ten kit atoji sice skoro 500 korun, ale usetreny cas a krasne nechty ako zo salonu.

Farebne laky stoja 80korun.

http://www.dependcosmetic.dk/dk/Product.asp?PageNumber=159&Product_Id=804

Dam vam dansky link, lebo to tam maju lepsie popisane a aj video.
6. feb 2013 o 11:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A esre jedna vec. Meny uviedlo novu kolekciu produktov pre deti Jippi. Mali by byt s menej cukrom, solou, bez pridanych roznych svinstiev,... Tak vzdy treba pozriet etikety, akurat tie rybie prsty to je kapitola sama o sebe, ale aspon nieco. Treba popozerat tie produkty a aspon o nieco zdravsie...

http://www.meny.no/Du-far-sa-mye-mer/Jippi---sunnere-barnefavoritter/
6. feb 2013 o 14:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janano dakujem pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No bude to zaujimave s tym byvanim :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Neviete mi napisat nejake agentury co sa byvania tyka???resp.ako ste si nasli byvanie vy???A kolko e je cca dvojizbovy bytik nemusi byt v centre Osla moze byt aj niekde mimo :wink: :wink: :wink:
7. feb 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupitka1 tu mas vsetky stvrte v Osle http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/browse2?areaId=20061
a tu blizke a daleke okolie Osla http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/browse2?areaId=20003

Je to v norstine - 2roms leilighet je dvojizbovy (kuchyna, obyvacka a 1 spalna)
7. feb 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janano a ktora z tch stvrti je taka v pohode???Lebo viem,ze v Dubline bolo par stvrti kde by som ani zadarmo nebyvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ako ste boli na tom s norstinou ked ste tam prisli???Lebo my po norsky ani tuk :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. feb 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupitka1 vsetky okrem Søndre Nordstrand, Grorud, Stovne, Furuset, Romsås, Sentrum, Gamle Oslo

A ako si to predstavujete, ist do Norska... :confused: pridete, prenajmete si byt a idete hladat pracu?
7. feb 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janano nie najskor pojde mm asi cez jedno pana co sprostredkuva robotu v norsku a potom sa najde byvanie a my prideme :wink: :wink: :wink:
7. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janano inak mame rovnako stare deti ja mam tiez 8mesacnu sme majove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky chcem sa opytat antikoncepciu tiez moze predpisat aj fastlege??alebo vtedy ma posle/objedna ku gunekologovi???
8. feb 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky ahojte... dnes tu bola suseda na kavu a mi odporucila tento lekeland http://www.leoslekeland.no/ ani som nevedela, ze tu take mame...
8. feb 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lija15 ano,fastlege. A neskor staci len zavolat a napisu recept a ty si len prides zobrat ten
8. feb 2013 o 19:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lija15 netusim, ale mne povedala fastlege, ze ak ju budem chciet, ze mam prist..... a odporucila mi skor tie podkozne, nejake 2 druhy, ale uz si nepamatam ake
8. feb 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiviot Danka, ked ste este byvali v Baerume, tak si tam nechodila na kupko? vraj je tam nejaky vodny svet vhodny aj pre babence
8. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatedj reni to bude asi ta nova plavaren HUNDSUND na Snarøya ,, chodi tam bus c. 31 z mesta...
ja som tam nebola ale mm tam chodil s kamosom a ich detmi v nedelu :slight_smile:
8. feb 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lija15 hej predpise ti faslege a da ti rocny recept a potom si budes len chodit vyberat do lekarne a po roku staci len zavolat ze chces znova recept. Mne naposledy odporucal tie podkozne implantaty stoja okolo 1000NOk a ten ti zavedie ambulante faslege. Aj mam domoa recept ale nakoniec som si to nedala, my sa druhemu babenu nebranime takze to nechavame otvorene :slight_smile:
8. feb 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky :wink: ja radsej lebo chcem ist konecne pracovat....a momentalne sa necitim na dalsie babo....
8. feb 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lija15 lekar by ti mal pred predpisanim antikoncepcie urobit testy, nie kazda pasuje kazdej :wink:
A urcite po roku uzivania by si si mala dat spravit pecenove testy !!!, rok je dlha doba, telo sa meni

Precitaj si toto: http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=85&Itemid=102
http://primar.sme.sk/c/4116534/zdravotne-rizika-hormonalnej-antikoncepcie.html

A tu je tiez dobra tema, precitaj si ju pozorne celu, nie je toho vela http://www.modrykonik.sk/forum/antikoncepcia/aku-skodu-vam-narobila-antikoncepcia/

Inac, lekari odporucaju to, co im farmaceuticke firmy nakazu :wink:
9. feb 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Gratulerer med morsdagen :slight_smile:
10. feb 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok