Nevera a jej prezradenie

Ahoj.Napíše mi niekto kto má skúsenosť so vzťahom mimo manzelstvo.Ma niekto takuto skúsenosť?

sissy27
8. sep 2017

@peknuckakrasnucka no asi väčšina... a niektoré o tom ešte nevedia...
len ide o to, či potrebuješ skúsenosti podvedených, podvádzajúcich alebo tých, s ktorými bolo podvádzané...
Ale k nevere len toľko - každé hovno raz vypláva na hladinu...

adrestia
8. sep 2017

@peknuckakrasnucka ahoj, až by chcela poznať moju skúsenosť, pošli mi súkromnú správu.

sasa1983
8. sep 2017

@sissy27 to nie je pravda, xy takých pomerov zostane v minulosti.

emilia25
8. sep 2017

Treba sa rozviest a az potom zacinat nieco nove.nepochopim to na 2 konoch sediet.

sissy27
8. sep 2017

@sasa1983 ak niekto chce byť hluchý a slepý, tak áno, vtedy to ostáva "pod kobercom" 🙄 síce polovica mesta / dediny o tom vie, ale inak doma všetko v poriadku 😏 aj takých je dosť...
Nikdy nič nie je tak tajné, ako sa zdá alebo ako si poniektorí myslia. Dvaja môžu udržať tajomstvo len v prípade, ak jeden z nich nežije 😉

sasa1983
8. sep 2017

@sissy27 tak ano. Doslova exaktne

peknuckakrasnucka
autor
8. sep 2017

@sissy27 Mňa by skôr zaujímali tie čo podvadzali ale to sem asi nikto nenapíše.

vilma7
8. sep 2017

@peknuckakrasnucka a čo potrebuješ, dôvod? Prečo to robili? Nechápem o čo ide, robíš štatistiku??? 😀

bobricek1979
8. sep 2017

@peknuckakrasnucka alebo podvádzaš

sissy27
8. sep 2017

@peknuckakrasnucka čo k tomu potrebuješ vedieť? Bude sa ti ľahšie žiť, keď budeš vedieť, ako to prebiehalo inde? Či potrebuješ tipy na výhovorky a ako si zariadiť alibi? Nechápem... Veď rob ako ti frnda pýta, tvoja vec, ale stále platí to, čo som písala vyššie. A je tu dosť takých, čo podvádzali a písali o tom,nie jedna diskusia tu bola na tému "ktorý z nich je otcom môjho dieťaťa" a podobne...
Ale navrhujem, aby si išla príkladom a napísala tu svoj príbeh, iste sa to rozbehne a ďalšie sa pridajú 😎

dzjanetta
9. sep 2017

👍

dzjanetta
9. sep 2017

@sissy27 ..pekne

liaka
9. sep 2017

Ze ako ti frnda pyta-) 👍

emilia25
9. sep 2017

@obsadenemeno ze by to bola ta ista co ma manzela a milenca.mozno uz na to manzelik prisiel.ja to nechapem toto.

dzjanetta
9. sep 2017

@emilia25 no ani ja..ako to stihaju?😊😝

emilia25
9. sep 2017

@dzjanetta ale aj manzel musi byt riadne slepy a hluchy ked to nevidi.ale tak zas ak je cely den v praci tak navstev v spalni moze byt vela vela ked je pani na rd co nedavno porodila.

dzjanetta
9. sep 2017

@emilia25 no fuj..a dieta v postielke a mama sa trt..í..fuj

dzjanetta
9. sep 2017

..ved mamicky na md nemaju cas?????..vidis ked sa chce😉
@emilia25

lubkavargova1
9. sep 2017

a stavim sa ze chlap je ten hajzel a svinucha, ze?

dzjanetta
9. sep 2017

@lubkavargova1 nijeééé..neverím..😂

ninka123
9. sep 2017

Diskusia na sobotné popoludnie ako vyšitá 😉

dzjanetta
9. sep 2017

@ninka123 presne..ved aj tak uz nemam co robit..

ninka123
9. sep 2017

Tak žiadne ďalšie pokračovanie táto sobotná štatistika mimomanželských vzťahov nemá? 😉

dzjanetta
9. sep 2017

@ninka123 asi nie..škoda a ja to tak rada čitam..😉

mircalla
9. sep 2017

Na neveru som prisla dva krat asi za tyzden, Pod tlakom priznali. chlapi sa hned prezradia, proste klasicke trapnosti mobil. co som mal predtym polozeny na stole si zrazu schovovam a beriem aj na zachod, necakane eventy v prace, vykyvy nalad, nervozita, potrebujem byt chvilu sam...
Takze ja si myslim, ze zeny co o tom nevedia, tak len preto, ze nechcu vediet. To skor chlapi na to nepridu, chyba im intuicia a najma su prilis zahladeni do seba, aby si to vsimli

lilka5566
9. sep 2017

Že sa ti chce.mne sa teda nechce sexovať ani s tým mojim.uz viem prečo ženy tak často "bolia hlavy" 🙂

ninka123
9. sep 2017

Včera som počula v rádiu výsledky jedného výskumu, že sex dokáže zmierniť, prípadne odstrániť bolesti hlavy 😉 😀

peknuckakrasnucka
autor
9. sep 2017

@dzjanetta Nabudúce Vám tiez niečo napíšem ked Vas moje čitanie tak baví😋

dzjanetta
9. sep 2017

@peknuckakrasnucka .o.k.teším sa