Odchod rodiny do Belgicka

pinkneve
10. júl 2017

ahojte maminky uvazujeme o odchode s detmi do belgicka....dcerka ma 4 r a syn 1 r... zaujimalo by ma ako stare boli vase deti ked ste odisli do zahranicia. kolko im trvalo kym sa naucili jazyk... a tiez ako ste boli na tom vy rodicia? vedeli ste vy alebo vasi manzelia holandsky/francuzsky?? ja s manzelom vieme iba anglicky a preto si neviem predstavit, ako by sme fungovali ak by deti nastupili do belgickej skoly a ja by som nevedela komunikovat s ucitelmi...uz sme uvazovali ze deti dame do ISG international school of gent... co je britska skola ale skolne je vysoke a tiez by sme museli deti vozit denne 80 km tam a spat... belgicko zvazujeme z dovodu, ze manzel tam posobi uz niekolko rokov so slovenskou s.r.o. a vyzera ze domov sa natrvalo skoro nevrati tak aby sme boli vsetci spolu ako rodina

sisulia
10. júl 2017

Aj mj partner funguje mimo slovenska a zatial sa za nim veru nechystame. no mam kamosky, ktore odisli a naucili sa jazyk v podstate za jazdy. Deti sa naucili jazyk este skor ako ona. Pre deti to je nic, ver mi 🙂