Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
11. dec 2008

Monkula, si zlatá, že by si dobehla 🙂

miriamka
11. dec 2008

Blov...no krasnu vahu ma Miska.A to ja ze nas je valibuk 😀

smejko1
11. dec 2008

ahojte, no aj nam v noci robil zle angel car, ale nepipal..... normalne sa tam akoby ladila daka stanica a pritom to mame nastavene iba na dychanie a vibrovanie.................. tak ma to dobre postrasilo, ale potom som si zvykla
blov, pekna macinka, nato, ze vracka a nema moc co papkat

babule ja tu len slintam nad vasimi kolacikami..

smejko1
11. dec 2008

a dnes mame 1 mesiacik, tak si blahozelame 😀

monkula
11. dec 2008

smejko, blahoželáem k mesiačiku..
ja dopeká mposledn úvárku orieškových praclíkov 😅

blovitc120
11. dec 2008

Monika, robíš mi riadne chute 🙂. Tak mi napadlo, že či Miška nie je taký tuky preto, že stále chce papať a aj keď jej nestačí, ťahá ako divá, tak si stále vyberie tú zadnú smotanu 🙂. Ešte že jej tie UM nechutia a má to odo mňa, resp. odo mňa a pár dávok beby, čo sa ani neráta. Už len čakám, aká dobrá bude od budúcej stredy, keď má 3 mesiace. Tak sa zmení, že do vianoc ešte upečiem zo 24 druhov koláčov 😀.

monkula
11. dec 2008

Miška už bude mať tri mesiace? Pánabeka ,ael to utekáááááááááááááá

miriamka
11. dec 2008

Blov...takze mala uz bude mat 3 mesiace?Sa hovori ze sa potom vsetko zlepsi,ale nepotesim Ta,u nas sa spanok prave po 3 mesiacoch pokaslal.
Smejko...Damienkovi vsetko naj k 1.vymesaciu 😉

blovitc120
11. dec 2008

No miriamka, si ma nepotešila, ale keď my sme boli zlí, možno sa polepší 😅

miriamka
12. dec 2008

Prajem dobre ranko,
Blov....zelam Ti aby sa to u vas polepsilo a teraz malu nezacali zase zubky trapit 😀

weja
autor
12. dec 2008

caute 😵
tak v prvom rade idem gratulovat oslavencom (aj buducim): smejko - malinkemu vsetko naj, naj k 1.mesiaciku, aby bol stale taky dobry a lepsi ako doteraz 😀
blovitc - aj Miske uz takto dopredu blahozelam, aby som potom nezabudla 😀 a vysvetli jej to, ze bezne to tak chodi, ze deticky sa po 3 mesiacoch zmenia, aby na to nepozabudla 😉

baby ja som bola vcera s kolegynami na panskom striptize... ja sice zrovna zabavu tohto druhu nemusim, ale ked to uz vymysleli, nechcela som trhat kolektiv... chudatka snazili sa, ale aj tak som sa miestami citila trapne aj za nich 😅
a zajtra sa chystam konecne pieeeect... 😀 aj ked monkulu a miriamku uz nedobehnem 😀 😉

weja
autor
12. dec 2008

teraz som si precitala, co som napisala - tymi chudatkami som samozrejme myslela tych junakov, nie kolegyne, ak to nebolo jednoznacne 😀 ale aspon som si uz s kolegynami potykala, tak pre mna tato akcia ucel splnila 😀

tatiana82
12. dec 2008

weji tak to muselo stat za to 🙂 🙂
aj ja sa pridavam k blahozelaniu Damiankovi a Miske 🙂 nech sa im dari a su spokojne babatka 😉
inak weji neviem ci si mi posielala ten recept ale nic neprislo...

weja
autor
12. dec 2008

tatianka - sa ospravedlnujem, trosku som pozabudla, ale uz som ho poslala 🙂

miriamka
12. dec 2008

Weji...tak to musela byt fajn zabava 😀
No ja dnes budem opat piect,ale Weji,Ty si sikulka,urcite ma coskoro dobehnes 😉

tatiana82
12. dec 2008

weji dakujem uz to studujem 🙂

matullienka
12. dec 2008

ahojte kocky: ako sa mi mate v tomto predvianocnom case? ako babatka?

miriamka
12. dec 2008

Ahoj marullienka...no u nas doma uz rozvana takou tou vianocnou atmosferou,vyzdoba uz ako tak je...
a maly?No ako som sa snazila upravit mu nocny rezim,nechcem este moc kricat,ale uz 4tu noc sa budi len 2x za noc 😵 😵 takze som stastna ze sa mi aspon toto podarilo,aj ked tie prve noci boli tazke.

matullienka
12. dec 2008

no tak to ti gratulujem a drzim palceky nech mu to tak uz zostane a nech ti robi len radost 🙂

miriamka
12. dec 2008

No stalo ma to dost usilia a uplne brebdenych noci ale dufam,ze toto je uz vysledok. 😉

matullienka
12. dec 2008

tak to ti verim a gratulujem 😉

lucinka1104
12. dec 2008

miri teším sa s tebou aj Luky sa psoledné 4 dni budí na kojenie len 2x no stále zaspáva tesne pred polnocou 😝
inak akosa mi tu mávete? Som vás dáko zanedbávala 😅 🙄

miriamka
12. dec 2008

Jej,ahoj Luci.Ako sa s Lukym mate?Co ten tvoj sikulka uz vie?
My stale tak pomalsie...konecne sa otacame,sedi uz skoro sam,ale este nestvornozkujeme

blovitc120
12. dec 2008

Ahojte pekárky, ako sa máte? My sa samozrejme stále trápime s debilným kojením, 2 dni mám mlieko, 5 dní nemám a tak dookola, nerozumiem tomu 😠 😠 😠 .
Miriamka, monkula, koľko druhov už máte?

miriamka
12. dec 2008

Blov...a preco jej nedavas UM,ked mas uz problem s mlieckom?
Inac kolacikov mam zatial len 3 druhy,dnes som snehom zdobila pernicky takze som nove nic nepiekla.

blovitc120
12. dec 2008

Lebo sa bojím, že keď jej začnem dávať UM, tak už nebudem mať nič, lebo nebue jesť odo mňa. Ja tomu proste nerozumiem, prečo nemám dosť toho hlúpeho mlieka.
Ja mám 0 druhov 🙂

weja
autor
12. dec 2008

blovitc 😀 aj ja mam 0 druhov 😀 ale budem piect max. 2-3 druhy, zvysok povymiename s maminou 🙂

num7976
12. dec 2008

ahojte tak ja sa pridavam k blov a wejke tiez sme na tom s velkou 0 😀
miriamka chcem receptik na skoricove kolieska od monkule chcem orechove praclicky a aj linecke kolaciky mi poslite,lebo nechcem robit to co robievaju nasi alebo svokra a potom aby som mala co vymienat,inak ja musim piect asi tyzden pred vianocami,lebo moj muz by ich hned spratal do zaludka 😀 takze budem ocakavat ip!
miriamka super,ze to spinkanie uz mate take,nasa je stale taka na houby v noci ale asi som si aj zvykla uz..uz sa mi pretaca z chrbatika na brusko-ale len na pravo sa vie!
zajtra alebo v nedelu este dobehnem,tak to s tym pecenim az tak neprehanajte!inak svagor sa pustil do prace,dnes vyhadzali gumu a muruju jadro aj tapety strhli,tak drzte palce,nech je cim skor ta garzonka spravena!aj dvere vchodove si uz vybavil!no a vyzdobu?este nemame ziadnu,ale kupila som si dnes casopis,tak snad ma tam nieco inspiruje a daco povyzdobujem,pa pa prajem pekny vecer

weja
autor
12. dec 2008

num, tak to vam vsetkym gratulujem k svagrovmu pokroku 😀 zeby chcel sviatky travit uz v novom? bodaj by to tak bolo...
zajtra povytahujem aj ja nejaku vyzdobu, co zostala este z minuleho roka, dufam, ze tam najdem cosi schopne... 🙂

miriamka
12. dec 2008

Num...ved aj ja som zvyknuta uz na to ze v noci riadne nespim,takze teraz ked maly spi lepsie sa zase stale budim ze ci je vsetko ok s nim 😀
Baby,inac u nas v praci financna kriza donutila znizovat stavy,takze neviem ci sa bude kam vratit... 😠