Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

adulina
autor
20. máj 2008

a ked som na niekoho zabudla vopred sa omluvam 😔 😅 😕 momentalne mi to nemysli 😀

zabka
20. máj 2008

Ahojky adu... 😉 Takze mame nove pripravy.... 😉

jankabelka
20. máj 2008

Ahoj Adu, vieš že som na to dnes myslela, že by sa hodili ďalšie prípravy? si mi čítala myšlienky 😀

adulina
autor
20. máj 2008

no nechcelo mi to pridat prispevok tak som radsej spravila nove, aj tak uz je tam toho vela 😉

adulina
autor
20. máj 2008

janka 😀 občas mi to ide 😉 a dufam, ze naozaj budu uspesne aj pre Teba.

terezicka
20. máj 2008

Jej super ďalšie prípravy, štvorka bola dobre plodná tak určite bude aj päťka 🙂

nellie_
20. máj 2008

Jéj, nové prípravy...mohli by byt veru pre nas snž plodné, nech uz aj my konečne sme tehulienky.... 😉 😵 😵 😵
Ja som dnes 20DC a 7DPO a hrozne ma bolia krize a mam taky cudny mliecny husty vytok, neviem co to ma byt... 😖 ale som aj riadne prechladnuta a boli ma hrdlo, som cela nejaka divna teraz... 😀 😀 😀 😀

terezicka
20. máj 2008

Nellie ahojky neboj bude úspešná aj pre teba 🙂 A rýchlo sa vylieč aby si nebola chorá hneď od začiatku tehu 😉

mirka20
20. máj 2008

ahojte vsetky 😵
som tu na chvilocku, lebo kym sa mi spustil net, tak sa mala zacina preberat 😅
co je tu nove?
vsetkym snazilkam prajem, nech im patka prinesie vytuzene tehu 😉
terez, ides k dokimu?

nellie_
20. máj 2008

Juj Terez, bodaj by to tu bolo ten začiatok tehu.... 😵 😵 😵 😵 Po ničom inom netúžim viacej.... 🙂

Ja som už taká trafená, ze odmietam ist aj ku doktorke, aby mi nedala antibiotika,keby som nahodou tehu... 😀 😀 😀
Mňam krmim sa jahodkami,kolegyna ochorela tak mi volala ze ma v chladnicke pol kilový košík s jahodami a ze kym ona dojde tak by zhnili tak ich mam povinne zjesť...nemusela ma ani moc prehovárať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankabelka
20. máj 2008

Adulka ďakujem a verím, že sa mi konečne podarí byť tehuľkou a spolu so mnou aj všetkým snažilkám 😅
Ahoj Mirka ako sa mávate?

nellie_
20. máj 2008

Ahoj Mirka... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka20
20. máj 2008

ahoj jani. mame s dobre. malicka je zlata, spinka a papa, sem tam vydrzi aj hodinku-dve byt hore.
uz je hore, tak ideme papat. opat sa ozvem

terezicka
20. máj 2008

Jej Mirka dobehla a už aj odbehla 😒 Moja vypadá to tak že nejdem, lebo teraz mi je dobre, včera mi to prešlo poobede ale keď som sa večer doma osprchovala tak ma to zas chytilo...Ale malé sa pekne hýbalo, dobre som ho cítila a dnes je to zatiaľ ok...
Nellie ak nezvládneš sama zjesť všetky jahody tak môžeš aj mne poslať 😀

nellie_
20. máj 2008

Terezka kludne dojdi, ale odstup od pocitaca a ja ti trocha hodim, len ti nechcem ušpiniť tričko.. 😀

A co si sa necitila dobre Terez?

zabka
20. máj 2008

Mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam jahody aj ja si prosim... 😉

sharlotta
20. máj 2008

Nova tema???C-c-c, vy ste ale pisatelky...

adulina
autor
20. máj 2008

tak ja idem sa venovat Alexíkovi, pa a snažte sa v novej téme 😉 🙂 😀 😎 😵

terezicka
20. máj 2008

Nellie tak hádž 10:30 vtedy sa uhnem od PC 😀 NO včera ma dosť bolelo brucho, teda iba na ľavej strane, mala som problém sa vystrieť a normálne kráčať ešte kým som bola v robote...A tú ľavú stranu som mala tvrdú ale pravá strana bola úplne v pohode...Ale malé som cítila pekne celý deň 🙂 A dnes je to už oveľa lepšie, len sem-tam ma niečo pichne 😕
Sharlotta ahojky už ti je lepšie?

mirka20
20. máj 2008

uz som opat tu 😵 malicka je prebalena, nakrmena, lezi v postielke a tvari sa, ze spat nebude 😅 takze opat som tu asi len na chvilu, lebo ona najradsej spinka na rukach, postielka a celkovo poloha lezmo jej nesedia 😅

zabka
20. máj 2008

Tak princeznicka si uz vybera aj polohy... 😵 Kukala som albumik je zlatucka 😉

sharlotta
20. máj 2008

Terez, je mi relativne lepsie...Od vcera drzime s MM dietu a taka som hladnaaaaaaa ☹ 😕 Ale dufam, ze sa mi podari aspon tie 4kg dole. MM musi 10, ja ho psychicky podporujem. 😅
A co je s Pahu?
😕

terezicka
20. máj 2008

Ozaj Mirka teraz ma napadlo keď som videla na fotke Rebeku zabalenú v perinke, že sestrička na cvičení nám vravela že ručičky sa nemajú veľmi baliť do perinky...Že je lepšie nechať ich voľne, teda vysunuté z perinky...
Sharlotta a prečo držíte diétu? Musíte?
Pahu sa sťahuje, teda jej robota tak asi za to tu nie je

zabka
20. máj 2008

Pahu ma asi vela prace ale dnesnu teplotku ma zaznacenu v grafiku....tak tu dnes nakukla 😉

sharlotta
20. máj 2008

Chceme vyhrat sutaz o najkrajsi par na plazi 😀 😝
A nerobila si Pahu nahodou test?Ja som taka zvedava, ze ja si asi pre seba kupim testy do jednej skrine... 😅

mirka20
20. máj 2008

sharlott, drzim paste pri dietovani. ja som sa vcera prvykrat od porodu vazila a zistila, ze uz mam len 3-4 kila navyse, tak som spokojna.
terez, my uz rucicky do perinky nedavame, lebo mala je velky bojovnik a vzdy si ich vybojovala von. 😅 a teraz, ked spinkava, tak ma rucicky pekne hore nad hlavou.
teraz piseme spolu, lebo postielka sa nam voooobec nepacila a mamina naruc je ta najlepsia. normalne sa sladko usmieva, ako si driemka 😵
terez, som rada, ze ti je lepsie. len vela oddychuj 😉

terezicka
20. máj 2008

Jaj Mirka ja len podľa tých fotiek čo máš v albume 😉 A jasné že u maminky je jej najlepšie 🙂 A v noci spinká pri vás v posteli alebo v postieľke? A ozaj Mirka čítala si mail? Som sa pýtala že ak sa na to budete cítiť tak či vás môžme prísť v druhej polke júna pozrieť 😅
Sharlotta tak držím palce pri súťaži 😀

mirka20
20. máj 2008

terez, jasne ze budete moct prist. uz sa tesime 😵
v noci spinka v postielke, len sem tam nad ranom si ju zoberiem k sebe do postele. inak vcera nam spala od pol osmej vecera do pol druhej v noci, aj to sa len trochu pohmirila, tak som ju sla prebalit, aby sa viacej zobudila a mohli sme papat. potom spala do piatej. ale jedla som cestoviny s makom, tak to na nu asi takto zaucinkovalo 😅

terezicka
20. máj 2008

Mirka a ty jedávaš všetko alebo si dávaš pozor kvôli kojeniu?A tie kilá to ti suepr málo zostalo, to máš za chvíľku dolu 🙂 A na návštevu sa tešíme aj my, potom sa dohodneme 🙂

mirka20
20. máj 2008

terez, davam si pozor co jem. ziadne korenene, aromaticke, naduvacie, zapekacie. a snazim sa velmi vela pit, aby bolo dost mliecka
ozik, ak budes kupovat pre male vybavicku, tak velkost 56 si kupuj hlavne kosielky, nie body, lepsie sa s nimi manipuluje a male sa este moc nevrti, tak ta kosielka sa nevysuka. a dupacky take, co maju dole gombiky, aby si nemusela cele vyzliekat, lebo male sa ti zobudi a bude plakat, ked bude uz velmi hladne,tak aby si sa moc nezdrziavala.