Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
4. feb 2010

Ahojte,
weji, krásny slnečný deň 😀? Tak u nás na parádne hmlistým nevidím poriadne o 2 domy ďalej 🙂. Prsia v pivnici mi napadli len tak, že pivnica je väčšinou až pod zemou 😒... No nič, ideme my von, snáď sa mi dieťa v hmle nestratí, zatiaľ sa majte 🙂

weja
autor
4. feb 2010

Blov, nejaký motúzik to istí... 😉 a hádam sa aj tá hmla zdvihne, kým sa Miška stihne stratiť... 😀

miriamka
4. feb 2010

Inac moj graf...co sa v tom vyznate,nezdaju sa vam nejake prilis velke rozdiele medzi teplota pred a po ovu? 😕
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

weja
autor
4. feb 2010

Miri, veď vieš, že BT je u každého veľmi individuálna... bohužiaľ väčší rozdiel medzi teplotami ešte tehu nazaručujú.... btw. čo sú veľké rozdiely? ja mávam pred ovu bežne 36,3 - 36,4 a po ovu 37,1 - dokonca občas aj 37,2 a tehu doteraz nie som... u každého je bežné čosi iné... a ty si už takéto teploty mala, presne si to pamätám, keď si bola na služobke v PL, ešte som sa pýtala, či na teba nepôsobí zmena prostredia... treba len čakať, ako to dopadne, nič iné nepomáha... 😉

miriamka
4. feb 2010

Weji...ja nie kvoli tehu sa pytam ,teraz tehu teda urcite necakam,to by sme sa najskor museli trafit 😀 ,ja skorej ze vsade pisu ze ma stupnut teplota po ovu o +0,2 a ja len ze ked je to viac co sa deje.

num7976
4. feb 2010

ahojte kocky tak zle spravy som sa dozvedela moje obavy sa naplnili,totizto maminka ma slabe srdce tak mala dnes rano srdcovy kolaps tak je na kysliku 😢 boze uz aby to bolo za nami a bola doma s nami 😔

miriamka
4. feb 2010

Numka,to mi je moc moc luto!!! 😔 Drzkaj sa a nech uz mate len same dobre spravy o maminke

blovitc120
4. feb 2010

Num, myslím na teba celým telom, viem, ako sa musíš cítiť, je mi to strašne ľúto, ale verím, že to bude všetko v poriadku, isto na ňu dávajú veľký pozor, keďže to dopredu vedeli. Neboj, dobre sa o ňu postarajú a onedlho ju máte doma. Akurát musí byť pre všetkých smutné to, že je ďaleko, inak by ste ju mohli ísť potešiť aj so Silvinkou. V Piešťanoch je, ak sa nemýlim, však? Posielame jej veľa pozitívnej energie a večer sa isto zastav podať nové (už isto pozitívne) správy.
Ja mávam pred ovu teploty vždy ako podľa pravítka 36,4-36,5°C, pokles nemávam, akurát mi potom stúpnu na 37,0-37,1°C.

blovitc120
4. feb 2010

Jo, a ešte som zabudla, weji, hmla sa zdvihla (po našom príchode domov) a svieti krásne slniečko aj u nás, o chvíľu bude vonku miesto snehu kaša 😝 😝. Keby sa to už nadobro roztopilo, bola by som rada, ale ak ešte má byť zima, nech je radšej mínus a sneh.

weja
autor
4. feb 2010

Numka, moja zlatá myslíme na vás, aj na maminku a držíme silno, silno palce, aby jej bolo lepšie...!!! je dobre, že je pod dozorom, určite tam ten známy dr. dozrie na to, aby o ňu bolo postarané.... držte sa všetci a ako písala Blov, posielame veľa pozitívnej energie!!! 😉

Miri, definované je to tak, že ovu prebehne, keď sa BT zdvihne min. o 0,2°C oproti posledným 6 dňom.... ale to neznamená, že vyššie ísť nemôže... 😉

Blov, vraj tam máte celkom dobrú novú snehovú nádielku (MM spomínal)... Miška musí byť rada... 🙂

miriamka
4. feb 2010

Weji...a ten vzostup +0,2 znamena,ze ovu akurat prebieha,alebo ze uz prebehla?Ja som v tomto motak

Numka...moc moc sa drzkaj.Kedy ides maminku pozret,ci neda sa teraz este ist za nou?

blovitc120
4. feb 2010

Veru weji, snehu je požehnane, Miška sa teší, ľahne si do najhlbšieho na bruško a pláva (ako kraula), potom do neho pichne hlavičku, začne rumádzgať, lebo je to studené a kričať mamamamama, zhltne tak deci snehu, vytiahnem ju, o chvíľu je dobre a ide na to odznova 😀. Líčka máme ako jabĺčka keď prídeme domov 🙂

weja
autor
4. feb 2010

Miri, vzostup znamená že ovu už prebehla... meranie BT je síce spoľahlivá metóda zisťovania ovu, len škoda, že to človek zistí až spätne...

Blov 😀 skrátka si užijete srandy až-až 😀

matullienka
4. feb 2010

num držím silno palce a daj vedieť ako sa mamičke darí dúfam že už to bude lepšie 😔
kočky tak môj grafik vyzera zatiaľ takto ale zas mám pocit že ani tento mesiac to nevyšlo ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

melipa
4. feb 2010

ahojte...v prvom rade moc drzim palce Num a jej maminke - hlavne ze je v dobrych rukach, urcite to bude dobre!
ja sa liecim, moc sa mi ani nechce zapinat PC...tesim sa z maleho Lea, je uzasny, ako male babo, vsade za mnou chodi a strasne rad sa tuli 😵 ...velmi dobre sme spravili ze sme si ho zaobstarali 🙂 ...zajtra ho dufam nafotim a dam fotky na FB 😉

matullienka
4. feb 2010

melipa: už teraz sa nemôžem dočkať tých fotiek 😉

miriamka
4. feb 2010

Matu...este nehadz flintu do zita,drzim palce aby teplotka uz neklesla dalsich 9 mesiacov 😵 Vy ste sa aspon pekne v ovu trafili,nie ako my 😀
Melipa...prajem skore uzdravenie a tesim sa na fotkz Lea!!!Musi byt uzasny.Ako ho berie mala?

num7976
4. feb 2010

no baby nic moc je pri vedomi to hej,ale to srdce furt strajkuje a este jej je zle z tej nakorzy tak to jej tiez nepridava,az cez vikend ju pojdeme pozriet,pa pa dakujem za podporu

miriamka
4. feb 2010

Numka...drzkaj sa a verim,ze maminka to zvladne!!!Teraz musite byt vsetci moc moc silny a verit,ze to bude ok

smejko1
4. feb 2010

numka, drzte sa........... vsetko bude dobre... 😉

dAMIENKO DNES ASI 100x stikutal a prave aj zaspal so stikutkou..... je to OK/??

blov - my zas vsade chodime s hrablickami a hrabeme do snehu 😀

melipa - tesim sa na pejska...... 😉

blovitc120
4. feb 2010

Num, budeme na maminku strašne myslieť až do rána. Bude to dobré, musíme veriť. Drž sa a snaž sa trošku vyspať, aj keď to asi bude ťažké. Zajtra bude lepšie, proste musí.
Smejko, my sme chodili aj s lopatkou, ale už 2 stratila v snehu, normálne som ich nenašla, tak som zrušila lopatky a zbierame smeti ako vždy... Inak k tej štikútke, Miška to máva asi tak raz za 2 mesiace, že presne ako píšeš, v priebehu dňa 100x štikútka a aj s ňou zaspí a prejde jej to do rána. Myslím, že to lezie na nervy viac mne ako jej 😅, pretože vždy zaspí a zjavne jej to nevadí. Uvidíš do zajtra, či mu to neprejde, ak nie, zavolaj dr. pre istotu, čo s tým, ale ja by som asi nešla s malým medzi tie choré deti, pokiaľ to bude znesiteľné, však uvidíš, čo ti povie. Mne minule povedala, že pokiaľ to nevadí malej a netrvá to pridlho a nezvracia pri tom, nech to neriešim, deti to proste mávajú. Ozaj, aj som vám zabudla povedať, v 16 mesiacoch sme mali rovných 10 kg aj v plienke, dr. povedala, že jej ju nemusím dávať dole, teraz už nejde o gramy ako pri malých deťoch, no a plienka mala doma 280g, takže máme 9720 g 🙂 (totiž mali sme doniesť moč a keďže my necikáme do nočníka ani za svet, naliala som do nej asi pol litra vody, posadila ju po 10 minútach nasilu na nočník, pustila jej koncert DM, ktorý ona vydrží pozerať aj 2 hodiny a po 1,5 hodine bol nočník PRÁZDNY, proste ani za svet, čudujem sa, že jej mechúr nepraskol, ale nepustila 😀). Výška je 79 alebo 80 cm, možno aj inak, ale vrtela sa ako kolovrat, tak sme ju ledva zmerali, ale aj podľa oblečka má okolo 80 cm, hoci nosíme aj 74, aj 80 aj 86 veľkosť (tá nám je dosť dlhá).
Maťka, prečo si myslíš, že to nevyšlo? Nože prezraď, mne sa zdá graf celkom pekný.
Miri, podľa mňa trafiť ovu nie je až také dôležité, spermie prežijú v tele ženy pri veľmi dobrých podmienkach až do 72 hodín, takže snaženie pred ovu môže znamenať tehotenstvo 😉

nastasia
4. feb 2010

Num, drzim palce tvojej maminke. neboj bude dobre. ale viem ako sa citis, aj moju maminu ked naposledy operovali, mala problemy s dychanim, snad stokrat som jej cez den volala a mobil mala stale vypnuty. az vecer som sa jej dovolala ked ju konecne dali z intenzivky na normalnu izbu a az potom mi odlahlo. strasne som sa vtedy bala.

matullienka
5. feb 2010

blov: priznavam nevydržala som to a spravila si test a vyšiel negatívny ja viem možno bolo ešte doť skoro ale keď som blba tak som a teraz sa preto trapim a znova ma to trapi 😔

miriamka
5. feb 2010

Dobre ranko,
Matu...to ma mrzi,a preco si nepockala troska?Ja viem ze je to niekedy tazke,ale ja kvoli tomuto uz nikdy netestujem skorej nez mi mrcha nemeska,lebo volakedy som bola len zbytocne z toho sklamana 😔 Ale hlavu hore,este nic nie je stratene!!! 😉
Ja mrchu cakam o tyzden az.

weja
autor
5. feb 2010

ahojte, konečne piatok 😵
Num, dúfam, že maminka sa má už lepšie... 🙂
Maťka, no škoda, že to nevyšlo... ☹ inak ja som taká istá, testujem skoro každý mesiac, už je to taký môj rituál na 12.DC 😀 čiže v ten deň nech sa mi každý radšej vyhýba, lebo náladu mám pod bodom mrazu... 😅 😠 😝 už mi neostáva iné, len si z toho robiť srandu, lebo inak by sa človek scvokol... 😖
Blov, no Miška musela byť ohromná na tom nočníku, si ju normálne predstavujem, ako musela chúďatko tíško trpieť a čakať, kým jej konečne dáš plienku, aby sa mohla vycikať 😀 😀

tak pekný deň... mne je dnes nejako divne, čosi na mňa asi lezie 🙄 ozaj super - pred zajtrajšou rodinnou oslavou... 😖 😝

blovitc120
5. feb 2010

Ahojte,
rada by som napísala konečne piatok, ale my sme cez víkend samé, lebo MM má stretnutie zo strednej školy v rodnom meste, čiže zajtra a.m. odíde a vráti sa až v nedeľu p.m., lebo jednou cestou navštívi aj mamu. Tak sme slamenné vdovy ☹.
Maťka nevešaj hlavu, počkaj pár dní a ak nedorazí mrcha, testni ešte. Ak to tam je, čiarka sa zjaví 😉. Inak keby si si nebola našla prácu, chcela som ťa zavolať na pestúnkovanie 🙂. Aspoň raz do týždňa 🙂. Tak ale stále to platí, ak budeš mať cestu okolo, hocikedy sa zastav. A ako vlastne prebiehajú dve roboty naraz? Opíš to 🙂.
Weji, snáď to je len zmenou počasia a budeš fit, u nás sa začína topiť, no paráda, prídeme domov isto ako z bazéna. Ideme von, pá

miriamka
5. feb 2010

No ja budem pre zmenu dnes doma vecer sama...manzel ide oslavovat narodky s kamosmi,takze to vidim na neskory nocny prichod,ale neva,zajtra ideme spolu vecer kamosom takze si to zase ja vynahradim zajtra.Maly bude spat zajtra po dlhej dobe u babiny,takze si normalne s manzelom spolu vyrazime sa mi az verit nechce 😅
Blov...inac nas maly tiez na nocniku sedi sedi a nic,potom dame plienku a do 5 minut je pokakany 😀

blovitc120
5. feb 2010

Tak Jakubko je nas partak 😀. Vsak nebudu na tom nocniku vecne, vsak? Inak moja neter neznasala rovnako nocnik, ona si uvedomovala, ze jej treba a do 3,5 roka vzdy bud doniesla mame plienku, nech jej ju da a cikala a kakala do nej, alebo potom ku koncu si ju sama napchala do nocnika a tam to sla urobit. Uvidime, ako u nas bude.
Zajtrajsok si uzite, u nas uz zase zacinaju skolske vikendy, v piatok nikam, lebo MM vstava v sobotu o 5, aby stihol na 8 Trnavu a v sobotu bud pride neskoro alebo je tak grogy, ze zaspi o 8 vecer na gauci. My si asi uzijeme az v lete na dovolenke, ak teda pojdeme

num7976
5. feb 2010

dnes som konecne volala s maminou,tak uz je lepsie tazko sa jej hovori,ale lepsie no tak som strasne rada,ze je to takto,lebo som ju dva dni nepocula od operacie a az teraz bola konecne na tom,tak ze sme mohli volat spolu,no gynekologicke veci dopadli fajn aj vysledky vsetko operacia dopadla super aj liecenie,no lenze to srdce sa skomplikovalo,ale je uz stabilizovana,takze uz len to doliecit a snad dakedy v strede buduceho tyzdna pustia!ma nastvali ale zase,lebo ujo co ju vlastne operoval on je tam primar,no a je jasne,ze mamina sla k nemu ako by sa mala nechat operovat tu,no a jeho sestra je vlastne jeho manzelka no a oni si vcera sli na lyzovacku na chopok?no tak ma to vytocilo,kebyze sa to s tym srdcom neskomplikovalo,tak nepoviem ani slovo,ale takto ju tam nechali,ved jasne,je o nu dobre postarane,ale ten princip ze ju mohla ist ona pozriet ked je tam sama,no nie oni si sli na lyzovacku a pridu v pondelok 😠

num7976
5. feb 2010

ozaj wejka vsetko najlepsie k vcerajsim meninam ak ma pamat neklame