Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
31. okt 2008

Veru,obmedzte ich a prijmate ich az bude mala v pohode a bude sa z nich tesit.Nas maly zboznuje ked niekto novy pride,vzdy sa na nich smeje a tak...az mam pocit ze so mnou sa nudi 😀

smejko1
31. okt 2008

blov nesibe Ti..... proste robis vsetko preto aby bolo malej lahsie.... aj ja budem uvazovat 😀 mam aj maslicku kupenu, ale teraz si neviem spomenut, kde som ju dala........

dnes ma skoro porazilo, volam koli poisteniu a tak ma vystresovali, ze nic nedostali a ze som neni v systeme.. a to uz tyzden maju papiere na stole..... babule...... prepotila som od nervov ciste tricko...... obvolala som koho sa dalo a odrazu sa papiere nasli....... uf...... ale aj tak som neni poistena, ale cislo poistenia mam..... som z toho jelen...... volam tam aj v utorok pred navstevou lekarky, lebo snad do vtedy dokazu jeden formular spracovat, no nie???? pakovci... a muz s usmevom, ze co sa nervujem....... on si mysli, ze svet je gombicka, alebo co 😠

som hladna......

matullienka
31. okt 2008

miriamka: to sa ti asi len zda len je na teba uz zvyknuty 🙂
blo: a obmedz tie navstevy ked jej to nevyhovuje hlavne nech sa nauci byt kludna a pomoze to obom 😉

miriamka
31. okt 2008

Veru Blov...najskor musi fungovat to,ze ked mala zacne plakat a Ty si ju vezmes na ruky,hned prestane.Ak toto bude fungovat,je pripavena podla mna na navstevy.
U nas raz niekto prisiel,maly zacal hrozne plakat,ale hned ako som ho zobrala na ruky prestal,proste mu ta osoba nesadla 😉

matullienka
31. okt 2008

miriamka: mozno to je barometer na ludi 😀

lucinka1104
31. okt 2008

Miri nenudí sa stebou má proste rád ľudí ako lUky , môj muž povedal, že bude mať veľa kamarátov 😀
Mne sa ešťe nestalo, že by Luyk u niekoho na navšteve plakal, mne zaswe vadilo toto, že jemu je jedno v živote toho človeka nevidel a jemu je u nho tak dobre niekedymam pocit že mu ani nechýbam 😀

miriamka
31. okt 2008

Luci...no u nas to iste.Tiez si poviem,ze bola som s nim v praci,a kazdy si ho tam chytal na ruky,na kazdeho sa usmieval...a ja som bola zatial v kuchynke zo sefkou a vobec som mu nechybala 😲

blovitc120
1. nov 2008

Žeby aj naša raz začala mať rada ľudí? Momentálne nemá rada ani nás 😅

blovitc120
1. nov 2008

Dala som pár neplačúcich fotiek, drahý mi zobral malú von, tak oddychujem s vysávačom 😀 😀

monkula
1. nov 2008

blov, videla som neplačúce fotky... 😀 😀 😀

blovitc120
1. nov 2008

No, výnimočná chvíľa 🙂. Musím fotiť aj tie, kde reve, aby som jej mala čo ukázať raz 🙂

lucinka1104
1. nov 2008

blo, ale má, to, že plače neznamená, že vás nemá rada

miri no asi ešťe len príde ten čas kedy začnú byť na nás viac zavislý, mne od rodiny . cz prišiel taký meil, že by to malo prísť teraz niekedy 😕
matu a ty si kde?

miriamka
2. nov 2008

Ahojte,
tak uctili sme si pamiatku zosmulych,pochodili po cintorinoch...a opat sa mi cnie viac nez inokedy za tymi ktorych tu uz nemam 😔
Ako ste vikendovali?
Blov...pekne foto 🙂

blovitc120
2. nov 2008

Miriamka, podobne sme víkendovali ☹. Tiež mi chýbajú tí, ktorí tu nie sú, hlavne ocko ☹. Ale to tebe hovoriť nemusím, však... Ja stále dúfam, že aj po 2 rokoch sa príde so mnou rozlúčiť, ale nič.

lucinka1104
2. nov 2008

miri 😔 mne našťastie taký blízky človek ešťe nezomrel, ale viem pochopiť aký výkend si asi prežila

weja
autor
2. nov 2008

ahojteee... 😎
hlásim svoj príchod naspäť na rodnú hrudu, mali sme sa parádne, oddýchli sme si fyzicky aj psychicky, až na to cestovanie, ktoré ma dosť ubíja 🙄 to bolo fakt super... 🙂
a vy čo máte nové? momentálne vás nestíham dočítať, zajtra ráno vstávam už oficiálne do práce, takže si asi len hodím sprchu a idem spať...
ale vidím, že smejko ešte neporodila 😉 , blovitc sa stále trápi s malinkou ☹ a ostatné ste tiež ok... 🙂 som rada, tak vám želám pekný začiatok týždňa 😉

weja
autor
2. nov 2008

dnes sme aj my stihli obehať hroby a aj som si veru znova poplakala za našou malinkou, aj za prvým bábom... 😢
dúfam, že vy ste víkend zvládli v pohode...

smejko1
2. nov 2008

ahoj wejinka,, hura ze si doma a spokojna.......... sme na teba s kamaratskou zavistou mysleli.... 😀 zajtra Ti zelam, nech do prace nastupis tou spravnou nohou... 😉

ja som stale kinderko. Muzik ma dnes 30 tak sme mali tortu a kopu sladkosti a uplne ma to odrovnalo na cele poobedie ako mi bolo zle......... maly je teraz aktivny a vrtka sa......

dievcata je mi luto vasich strat.......ja som si tu tiez zapalila sviecku a bulila za nasim prvym anielikom.....

prajem pekny zaciatok tyzdna 😉

blovitc120
2. nov 2008

Weji vitaj a zajtra vykroč pravou do novej práce 🙂. A nech ti nový začiatok prinesie vieš čo, krásne bábätko čím skôr 😵

miriamka
3. nov 2008

Ahojte,
Blov...ja sa s tym asi nikdy nevyrovnam,ze ocino tu uz nie je,len vinou cudzieho cloveka 😔

miriamka
3. nov 2008

A Weji...super ze dovolenka dopadla tak ako mala,zasluzili ste si to!
Smejko...no uz ides do finalne,takto o mesiac uz budes mat babulko v rukach 😵

blovitc120
3. nov 2008

Ahojte, takže my máme novinku, nie len že nechceme spať cez deň, ale už druhý deň ráno vstávame o 4, svieža ako rybička. Mňa z nej asi porazí, to fakt nepotrebuje spať?

miriamka
3. nov 2008

Blov...tie dnesne deti su inac fakt zvlastne,skoro ziadne ako keby ´vobec nemuselo spat 😲

matullienka
3. nov 2008

bre ranko kocky tak ako vase deturence?

miriamka
3. nov 2008

Matullienka...no dnesnu noc sme mali tazku,vecer maleho bolelo brusko,tak zaspal dost neskoro...ale uz je to ok 😉

matullienka
3. nov 2008

miriamka: tak to som rada ze uz je to OK 🙂

miriamka
3. nov 2008

A ty si ako vikendovala?

matullienka
3. nov 2008

v piatok s kamaratkou sme boli na drink, v sobotu som bola na hroboch a vecer v kine a vcera som mala na navsteve prvykrat buducich svokrovcov tak asi tak

miriamka
3. nov 2008

A kedy planujete svadbu?

matullienka
3. nov 2008

o rok v septembri tak hadam sa uz nic nezmeni jedine ze by bol dovod spravit ju skor 🙂